صرافی کوینکس

ماکسی ماین “MaxiMine” چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه

در این مقاله می خوانیم که چگونه ماکسی ماین به دنبال ارائه روشی آسان و مبتنی بر بلاک چین برای توزیع پاداش استخراج از طریق سیستم “استخر استخراج ابری” است.

ماکسی ماین “MaxiMine” چیست؟

ماکسی ماین یک روش آسان و مبتنی بر بلاک چین برای توزیع پاداش استخراج ارائه می دهد. ماکسی ماین با تلفیق قراردادهای هوشمند و توکن خاص خود، سیستم “استخراج ابری” ایجاد کرده است که شفاف و باز است.

در حال حاضر دو روش اصلی وجود دارد که افراد بتوانند به استخراج دارایی های رمزنگاری شده بپردازند: هزینه یک سرویس استخراج ابری را بپردازند یا ریگ ماین خود را راه اندازی کنند و به یک استخر ماین بپیوندد.

ماکسی ماین چیست؟
ماکسی ماین چیست؟

پیش از این سرمایه گذاری در یک سرویس استخراج در اصل به معنای اعتماد به یک اپراتور متمرکز مزرعه ماین است تا نه تنها استخراج فیزیکی را برای شما انجام دهد بلکه همچنین با شما صادقانه و عادلانه رفتار کند.

و راه اندازی سیستم عملیات استخراج شخصی به معنای داشتن سطح بالایی از تخصص فنی و صرف هزینه های هنگفت دستگاه ها است. ماکسی ماین روش سومی را ارائه می دهد.

ماکسی ماین چیست؟

یک پلتفرم استخر ماین است که از مزارع استخراج فیزیکی در نقاط مختلف جهان و یک پروتکل قرارداد هوشمند ساخته شده بر بستر اتریوم تشکیل شده است.

مزارع استخراج فیزیکی کار استخراج دارایی های مختلف رمزنگاری مانند بیت کوین را انجام می دهند و سیستم قراردادهای هوشمند، پاداش استخراج را بین دارندگان توکن های ماکسی ماین (MXM) توزیع می کند.

ماکسی ماین با دارا بودن پلتفرم توزیع پاداش خود در یک بلاک چین عمومی مانند اتریوم، شفافیت و باز بودن منبع را به روشی ارائه می کند که پلتفرم های استخراج ابری متمرکز نمی توانند با آن رقابت کنند.

مکانیسم ها، هزینه ها و فرآیندهای این پلتفرم شفاف بوده و برای مشارکت هر کسی آزاد است

چه کسی MaxiMine را اختراع کرده است؟

هوآ کای، که از سال 2013 شروع به راه اندازی مزارع استخراج در شمال چین کرده است، بنیانگذار و CTO فعلی ماکسی ماین است.

آیا می دانید؟

بیش از 20 اختراع ثبت شده مربوط به استخراج دارایی های رمزنگاری از جمله BTC-BOX دارد، این محصول یک ریگ استخراج است که درون یک وسیله ی حمل و نقل تعبیه شده است.

BTC-BOX یک واحد استخراج است که برای مقابله با تغییرات آب و هوا و دوام بهینه شده است و این امکان را می دهد تا تقریباً در هر نقطه به راحتی و به سرعت راه اندازی شود.

یک تاریخچه مختصر

جولای 2017 – پروژه ماکسی ماین رسماً به بهره برداری رسید

ژوئن 2018 – ماکسی ماین در ICO خود مجموعا 80،000 ETH به دست آورد

نوامبر 2018 – اولین پاداش های استخراج به دارندگان توکن های ماکسی ماین (MXM) داده شد و توکن های MXM خود را روی پلتفرم ذخیره کرده اند

چه چیز خاصی در مورد آن وجود دارد؟

تفاوت اصلی ماکسی ماین با سایر سیستم عامل های استخراج ابری ، سیستم “”Hashing Power Credit است که در واقع سیستمی است که دارندگان توکن های MXM می توانند با سهام گذاری دارایی خود در آن سهمی از جوایز استخراج MaxiMine به دست آورند.

قدرت هشینگ، سرعتی است که یک ماینر می تواند الگوریتم اجماعی مانند اثبات کار را حل کند. هرچه قدرت هش بیشتری داشته باشید، شانس بیشتری برای حل الگوریتم و دریافت پاداش استخراج خواهید داشت.

اساساً، توکن های MXM قیمت قدرت هش را در شبکه استخراج ماکسی ماین را نشان می دهد.

میزان توان هشینگ دریافت شده برای توکن های MXM در یک فرمول محاسبه می شوند که قیمت تجهیزات، هزینه ی نیروی مصرفی، قیمت متوسط MXM ، مدت سپرده، سختی شبکه و ظرفیت و کارایی کل مزرعه استخراج ماکسی ماین را محاسبه می کند.


بیشتر بخوانید🔻🔻🔻🔻🔻🔻


آیا می دانید؟

ماکسی ماین بخشی از اتحادیه ی جهانی ماینرهای MXM است، که تلاش می کند تا رهبران جامعه استخراج رمزنگاری را با هدف تبدیل شدن به بزرگترین استخر در جهان گرد هم آورد.

چه چیز دیگری متفاوت است؟

از آنجا که عملیات استخراج ماکسی ماین بسیاری از دارایی های رمزنگاری مختلف را شامل می شود، پاداش ها با رمزارزهای مختلفی پرداخت می شود.

مشکل این است که شبکه های مختلف بلاک چین مانند بیت کوین و اتریوم برای برقراری ارتباط با یکدیگر طراحی نشده اند.

برای حل این مشکل، ماکسی ماین سیستمی را ایجاد کرده است که می تواند پاداش های استخراج را در بلاک چین های مختلف با استفاده از توکن های ERC20 پیگیری کند.

در اصل، هر بار که پاداش استخراج دریافت می شود، توکن های جدید ERC20 توسط سیستم ماکسی ماین از بین می روند تا سیستم بتواند پاداش همه ی شبکه های مختلف را ردیابی کند.

به عنوان مثال، اگر یک دارنده توکن MXM با بیت کوین پاداش بگیرد، یک توکن بی ارزش ” “MBTC از بین می رود و بعد از آن پاداش واقعی بیت کوین به دارنده توکن MXM تعلق می گیرد.

MXM چگونه تولید می شود؟

در کل 16 میلیارد توکن MXM تهیه شده است که 50 درصد از توکن ها برای فروش به سرمایه گذاران توکن، 20 درصد برای پشتیبانی و توسعه جامعه، 20 درصد برای ذخایر بنیاد ماکسی ماین و 10 درصد برای تیم بنیانگذار در نظر گرفته شده است.

چگونه می توانید MXM را نگه دارید؟

MXM یک توکن ERC20 است که می تواند در صرافی هایی مانند کوین بیس” CoinBene “و بیتفورکس “”BitForex خریداری یا معامله شود.

با MXM چه کاری می توانید انجام دهید؟

دارندگان توکن MXM اساساً سرمایه گذاران عملیات استخراج این مورد محسوب می شوند و در نتیجه می توانند سهمی از پاداش های استخراج از مزارع ماینینگ را دریافت کنند.

دارندگان توکن های MXM باید توکن های خود را در بستر ماکسی ماین قفل کنند تا جوایز استخراج را دریافت کنند. این بدان معنی است که هر کسی که می تواند توکن MXM را خریداری و سهم گذاری کند و به این ترتیب در استخراج دارایی های رمزنگاری شریک شود.

آینده

سرمایه گذاران یا سهام گذاران MXM 80 درصد پاداش استخراجی را که از قدرت هشینگ آنها ایجاد شده است، دریافت می کنند.

20 درصد باقی مانده پاداش استخراج برای هزینه های عملیاتی و سرمایه گذاری مجدد در مزرعه استخراج استفاده می شود.

این سرمایه گذاری مجدد برای دستیابی به جایی است که این استخراج خیال دارد به آن برسد. آنها ادعا می کنند که یک مدل سودآور دارند و با ادامه سرمایه گذاری در امکانات، تجهیزات و فناوری بیشتر به دنبال رشد و گسترش آن مدل خواهند بود.

 

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

MakerDAO چیست؟

MakerDAO چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه MakerDAO سازمانی است که در حال توسعه فن آوری برای استقراض، پس انداز و رمزنگاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *