صرافی کوینکس

ارز دیجیتال لئو Leo و شبکه LEOcoin چیست

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ارز دیجیتال لئو Leo و شبکه LEOcoin چیست : ارز دیجیتال لئو LEO coin) LEO) یک ارز دیجیتال است و بر روی شبکه بلاک چین اتریوم Ethereum فعالیت می کند و چون شبکه بلاک چین مستقلی ندارد به آن توکن گفته می شود. ارز دیجیتال لئو LEO coin) LEO) هم اکنون در زمان نگارش مقاله دارای مقداری حدود 400 هزار دلار گردش مالی است. آخرین قیمت لئو LEO coin) LEO) در زمان نگارش مقاله حدود 0.001539 دلار امریکا در کوین مارکت کپ است و نسبت به 24 ساعت گذشته 1٪ افزایش قیمت داشته است. این توکن در رتبه 1203 کوین مارکت کپ قرار گرفته و به درخواست برخی کاربران بیت کوین گاه در اینجا معرفی می شود. توکن لئو کوین در حال حاضر در سه بازار فعال ارز دیجیتال و کریپتو معامله می شود.

ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) چیست ؟

ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) یک بستر و رمزنگاری است که می خواهد به گروه هدف کارآفرینان بپردازد. توکن لئو LEOcoin) LEO) با ارائه یک زیرساخت های قابل استفاده در سطح جهان یک پایگاه دانش گسترده و یک ارز پذیرفته شده به ویژه به بنیانگذاران می پردازد.

ارز دیجیتال لئو Leo و شبکه LEOcoin
ارز دیجیتال لئو Leo و شبکه LEOcoin

تمرکز ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) بر روی حفظ حریم خصوصی است که شرکت سازنده آن را قلب ارز تعریف می کند. کیف پول لئو LEOcoin انتقال و ارتباط ناشناس را امکان پذیر می کند.

بطور خاص ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) می تواند سطح بالایی از ناشناسی و امنیت را از طریق رمزگذاری و فناوری “ring of trust” ایجاد کند. این شرکت همچنین به امنیت تضمین شده توسط زنجیره بلوک متکی است.

بنابراین یک معامله تراکنشی غیرقابل برگشت و تغییر ناپذیر است. ولی محافظت از دستکاری با استفاده از زنجیره بلوک تضمین می شود.

برای پرداختن به هدف گروه لئو LEOcoin) LEO) به روشی کاربر پسند ساخته شده است.

در مقایسه با بانکداری آنلاین معمولی در دنیا استفاده از توکن لئو LEOcoin) LEO) ساده تر و آسان تر است.

رمزنگاری مبتنی بر فناوری همتا به همتا است.

وب سایت رسمی لئو کوین : www.leocoin.org

چه کسی پشت سکه LEOcoin است؟

ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) توسط بنیاد LEOcoin که یک سازمان غیردولتی است توسعه و تأمین مالی شده است. آنها همچنین یک برنامه متن باز و گسترده برای توکن لئو LEO coin) LEO) ایجاد می کنند تا افراد و جامعه بتواند تأثیر چشمگیری در توسعه بیشتر آن بگذارند.

1- دن اندرسون رئیس بنیاد و بنیانگذار سازمان یادگیری سازمانهای محدود (LEO) است. از نظر وی هزينه زياد معاملات مانعی برای رشد شركت های نوپا و جوان است.

2- معاون وی برنارد لندی است که در همان زمان نقش CFO را در چندین شرکت تبلیغاتی چند ملیتی ایفا کرده است. وی یک متخصص مطلق در امور مالی و بازاریابی است و روابط تجاری گسترده ای در ایالات متحده و آسیا دارد.

3- رهبر سوم میهیر مگودیا است که دانش بالایی در زمینه گسترش دارد. او به مدلهای مشاغل مختل کننده اهمیت زیادی می دهد. وظیفه Magudia ایجاد روابط جدید تجاری و بهبود تصویر توکن لئو LEOcoin) LEO) است.

چشم انداز بنیاد LEOcoin و آینده ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) چیست؟

توسعه دهندگان با ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) ایده خوبی را دنبال می کنند زیرا LEOcoin برای تبدیل شدن به ارز جهانی طراحی شده است. ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) همچنین خود را ارزی برای کارآفرینان می داند.

به منظور دستیابی به این هدف توسعه دهندگان مهارت های توسعه نرم افزار را با زیرساخت های قابل دسترسی در سطح بین المللی و در سطح بالایی از دانش کارآفرینی در جامعه بین المللی و سکویی که از بزرگترین رشد در سراسر جهان بهره می برد ترکیب می کنند.

سرمایه گذاری در بازار بنیاد LEOcoin چگونه است؟

در حال حاضر کل سرمایه گذاری بازار را به 260 میلیون دلار رسانده است. علاوه بر این بدست آوردن توکن ها بر اساس سیستم اثبات سهام امکان پذیر است. در تاریخ 1 سپتامبر 2017 ، LEO در هر توکن به 0.544 دلار رسید. هم اکنون ، هر سکه $0.99 USD دلار قیمت دارد.

مهمترین نکات سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) و آینده آن

توکن جدید لئو LEOcoin همان ERC20 است. توکن جدید LEOcoin ERC20 توسط پلتفرم Ethereum ساخته شده است و هزاران گره برای پشتیبانی از پروتکل و فراهم آوردن اجماع و امنیت دارد.

اگر اصلا نمیدانید توکن چیست به مقاله اصطلاحات بلاک چین و ارزهای دیجیتال مراجعه کنید و معلومات تان را بیشتر کنید. اعضای LEOcoin می توانند از هر نوع کیف پول (دسک تاپ یا موبایل) که قادر به دستیابی به نشانه های Ethereum و ERC20 است ، استفاده کنند.

برخی از پیشنهادات کیف پول برای ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) به گفته سایت سازنده :

1- کیف پول اتمیک (Atomic Wallet)

2- کیف پول تراست ولت Trust wallet

3- کیف پول  MyEtherWallet

مبادله و معامله ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) در صرافی های کریپتو

قبل از انتقال هر مقدار ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) به صرافی و یا مارکت های کریپتوکارنسی باید اطمینان حاصل کنید که مبادله ارزهای جدید، ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) را می پذیرد.

زیرا این ارز دیجیتال بعد از عرضه رسمی در مارکت های کریپتوکارنسی یک بار بروزرسانی و آپدیت شد بنابراین لازم است که صرافی موردنظر و سایت مدنظر از نسخه جدید و بروزشده ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) پشتیبانی نماید.

مطمئناً بررسی کنید که آیا آنها ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO) را در آنجا با نام کامل خود (نه فقط به عنوان LEO) در لیست خود قرار می دهند یا خیر.

پس از بررسی صرافی موردنظر باید آدرس Ethereum را برای شما فراهم کند که LEOcoin های خود را به آن (معمولا با 0x شروع می شود) منتقل کنید.

مخصوصاً برای سپرده های LEOcoin و نه فقط برای Ethereum) ETH).

نکات مهم در خصوص ارز دیجیتال لئو LEOcoin) LEO)

به عنوان نمونه آدرس قرارداد توکن در سایت اصلی این ارز دیجیتال LEOcoin ERC20 0xf97b5d65Da6b0468b90D531ddae2a69843e6797d است.

همانگونه که می بینید با 0x شروع میشود. ممکن است برای اضافه کردن نماد LEOcoin به کیف پول های Ethereum لازم به کار با توکن های ERC20 باشید (مانند کیف پول رسمی اتریوم ، کیف پول اتمیک و موارد دیگر).

توجه : اين آدرس قرارداد برای استفاده برای معاملات مورد استفاده قرار نمی گيرد ، فقط بعنوان نمونه برای مثال برای افزودن توکن ها در كيف های پول پشتيبانی شده می باشد.

کیف پول Ethereum شما نیاز به مقداری Ethereum) ETH) در آن دارد تا بتواند معاملات LEOcoin token را درست مثل سایر توکن های Ethereum انجام دهد. حتی کمتر از 0.01 اتریوم ETH برای شروع کافی است.

برای بررسی علائم LEOcoin در آدرس خود ، باید:

https://etherscan.io/token/0x5f6bb53f9e01836d8394d340d5d69b8887e2f1d7؟a=YourEthereumAddress
را با جایگزین کردن YourEthereumAddress با آدرس Ethereum خود باز کنید.

بروز رسانی کیف پول های دسکتاپ

همیشه باید مطمئن شوید که از آخرین نسخه کیف پول که در آن توکن های LEOcoin خود را نگهداری می کنید استفاده می کنید. مهم نیست از کدام کیف پول توانمند ERC20 برای نگهداری LEOcoins خود استفاده کنید اما همیشه سعی کنید به جدیدترین نسخه به روز شده باشد گرچه ممکن است هیچ اتفاق خاصی هم برای ارزها و توکن های تان رخ ندهد اما بروز باشید.

به ویژه اگر از یک کیف پول دسکتاپ (ویندوز ، MAC ، لینوکس) مانند کیف پول اتمیک ولت استفاده میکنید. اما برای کیف پول های تحت وب و کیف پولهای Android و iOS مانند MyEtherWallet و کیف پول Trust به طور خودکار بروزرسانی می شوند.

برای کیف پول های دسکتاپ (مانند کیف پول اتمیک) ، باید به روزرسانی های منظم را از وب سایت رسمی آنها بررسی کنید. درصورت انتشار نسخه جدید آن را دانلود و بروز کنید.

هرچند که ما در این مقاله لئو را بعنوان ارز دیجیتال توصیف کردیم ولی در جامعه حرفه ای کریپتوکارنسی به آن توکن لئو گفته می شود زیرا بلاک چین مستقلی ندارد و بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت دارد. لطفا دیدگاه های خودتان را درباره توکن لئو در پایان همین مطلب برای ما ارسال کنید. با تشکر از همراهی شما.

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

ارز دیجیتال تزوس Tezos

ارز دیجیتال تزوس Tezos چیست ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه ارز دیجیتال تزوس Tezos چیست ؟ ارز دیجیتال تزوس، دارای بلاک چینی شبیه به بلاک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *