صرافی کوینکس

استخراج ابری اتریوم چیست و معرفی شرکت معتبر در این زمینه

زمان مطالعه : 5 دقیقه

استخراج ابری اتریوم چیست و معرفی شرکت معتبر در این زمینه : استخراج ابری اتریوم ، فرایندی است که طی آن شما به کسی پول می پردازید تا دستگاه های ماینینگ ، برق و خدمات استخراج او را اجاره نمایید. اشخاص یا شرکت هایی که سرویس های استخراج ابری را ارائه می دهند، معمولاً مزارع بزرگی با تعداد زیادی از تجهیزات ماینینگ، خنک کننده های قوی و منابع عظیم برق را در اختیار دارند.

استخراج ابری اتریوم چیست

در مقاله ” استخراج اتریوم چگونه است ” درباره استخراج یا ماینینگ اتریوم بحث شد. آیا شما مبانی اولیه استخراج یا ماینینگ اتریوم را می دانید؟ اگر با مبانی این موضوع آشنا نیستید لطفا مقاله زیر را دنبال کنید :

ماینینگ اتریوم یا استخراج اتریوم چگونه است

استخراج ابری اتریوم ، فرایندی است که طی آن شما به کسی پول می پردازید تا دستگاه های ماینینگ، برق و خدمات استخراج او را اجاره نمایید.

 

استخراج ابری اتریوم چیست
استخراج ابری اتریوم چیست

با گذشت زمان، ارزهای دیجیتال بیشتر و بیشتر به رسمیت شناخته می شوند. مردم شروع به استفاده از بسیاری از اصطلاحات جدید مربوط به رمزارزها مثل هشینگ، هولدینگ و ماینینگ کرده اند و بیشتر صحبت های آنها در مورد سود حاصل از ارزهای دیجیتال است.

در این مقاله درباره اصطلاح خاص استخراج ابری اتریوم یا Ethereum Cloud Mining بحث خواهیم کرد که چرا مردم این کار را می کنند و چگونه آن را انجام می دهند. سپس مراحل پیاده سازی و ایجاد اولین تجهیزات جدید استخراج ابری اتریوم شرح داده خواهد شد.

چگونه از استخراج ابری اتریوم استفاده کنیم؟

به عبارت خیلی ساده، اشخاص حقیقی یا شرکت های حقوقی که خدمات استخراج ابری اتریوم را ارائه می دهند، به طور معمول مزارع بزرگی در اختیار دارند. یک فارم یا مزرعه دارای تعداد زیادی از تجهیزات استخراج است که در یک فضای خاص مشغول فعالیت است.

این تأسیسات باید به خوبی مجهز باشند، و امکاناتی از قبیل فضای زیاد برای جاسازی کلیه تجهیزات ماینینگ، استفاده از خنک کننده های قوی و منابع عظیم برق از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

اگر شما قصد دارید استخراج اتریوم را شروع کنید، اولین کاری که لازم است انجام دهید یافتن یک میزبان است یعنی شخص یا شرکتی که مایل است خدمات استخراج ابری اتریوم خود را به شما بفروشد و پس از آن شما به سادگی با او قرارداد می بندید.

میزبان ها معمولاً طیف گسترده ای از قراردادهای موجود اعم از “سرمایه گذاری جزئی با سود جزئی” تا “سرمایه گذاری عظیم با سود عمده” را ارائه می دهند.

افرادی که هیچگاه تجربه ای در زمینه ارزهای دیجیتال نداشته اند، تمایل به شروع از سطوح پایین سرمایه گذاری دارند. وقتی ببینند که این سرویس به آرامی اما مطمئن سود کسب می کند، در هر زمان که خواستند می توانند قرارداد خود را ارتقا دهند.

برخی از میزبان ها رایگان هستند به این معنی که نیاز به سرمایه گذاری نیست و میزبان در انتهای هر ماه درصد کمی از درآمد شما را به جای اجاره از شما دریافت می کند.

 

استخراج ابری اتریوم
استخراج ابری اتریوم

پلتفرم بیت دیر چیست؟

در نوشته های پیشین درباره استخراج ابری بیت کوین با بیت دیر بحث شد . پلتفرم بیت دیر BitDeer بستری است که سرویس های استخراج ابری اتریوم را به صورت آنلاین با قابلیت انعطاف بالا و با هزینه رقابتی برای کاربران در سراسر جهان عرضه می کند. این امر کاربران را از روند پیچیده خرید، نصب و میزبانی استخراج سخت افزاری نجات می دهد و می توانند فقط با یک کلیک از خدمات آن لذت ببرند.

ورود به سایت بیت دیر

در ادامه مزایای استفاده از پلتفرم بیت دیر آمده است:

– بیت دیر متعهد به ارائه خدمات به اشتراک گذاری رایانه به صورت شفاف، قابل اعتماد، راحت و درجه یک برای کاربران در سراسر جهان است.

– به دلیل استفاده از ماشین های پیشرفته و واقعی استخراج ابری اتریوم، عملیات این پلتفرم شفاف است.

– کاربر با دستورالعمل های نرم افزاری از پیش تعیین شده به یک ماینینگ ابری مشخص متصل می شود.

– ارز دیجیتال کسب شده مستقیماً به آدرس کیف پول منتخب کاربر پرداخت می شود.

– سرویس های بیت دیر انعطاف پذیر است به این معنا که ترکیبی از سرویس های بلند مدت و کوتاه مدت با قیمتی رقابتی به مشتریان خود عرضه می کند.

بنابراین نیازهای کاربران بهتر برآورده می شود.

– این شرکت، بهترین تجهیزات استخراج کلاس اول را انتخاب کرده و با استخراج های برتر جهان مانند BTC.com و Antpool همکاری می کند.

 

پلتفرم بیت دیر برای استخراج ابری اتریوم و بیت کوین
پلتفرم بیت دیر برای استخراج ابری اتریوم و بیت کوین

پلتفرم بیت دیر چگونه کار می کند؟

از طریق این پلتفرم، مشتریان می توانند از بین برنامه های مختلف نوع اشتراک گذاری در استخراج ابری اتریوم را انتخاب کرده و ماینینگ مورد نظر خود را معین کنند. پس از تأیید پرداخت، بیت دیر، استخراج را به استخر تأمین کننده وصل می کند و استخر مستقیماً درآمد مشتری را به کیف پول او منتقل می نماید.

پلتفرم بیت دیر، همچنین وظیفه تأمین قدرت استخراج در استخرهای ماینینگ اتریوم را به ازای هر مشتری خواهد داشت، به این معنی که آنها به صورت شخصی، نیازی به خرید ماینرها ندارند.

بیت دیر بزرگترین استخرهای ماینینگ در جهان و پیشرفته ترین تیم مدیریت استخراج را دارد. این امکانات، وعده ارائه خدمات مشترک با محاسباتی مطمئن و مداوم را به مشتریان خود ارائه می دهد.

مزایای استفاده از استخراج ابری اتریوم در بیت دیر چیست؟

– پلتفرم بیت دیر، از پشتیبانی یک تامین کننده کلاس جهانی یعنی BITMAIN برخوردار است. بیت مین سازنده تراشه نرخ هش در جهان است.

بیت مین پیشرفته ترین فناوری مدار مجتمع در جهان را دارد و همچنین بزرگترین تولید کننده دستگاه های استخراج ارز دیجیتال است. بیت دیر آخرین تجهیزات استخراج ابری اتریوم خود را برای استخراج رمزارز از این شرکت دریافت می کند.

– بیت دیر برای اطمینان از عملکرد دقیق و ارتقاء مداوم سخت افزار از Antminer با کارایی زیاد و سازگاری بالا استفاده می کند.

– بیت دیر رابطه نزدیکی با تامین کنندگان خود دارد، بنابراین هر مشکلی که با آن روبرو شود می تواند بلافاصله حل نماید. ارتقاء سخت افزار همچنین می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

مزایای استفاده از استخر استخراج چیست؟

بیت دیر با 8 استخر ماینینگ از جمله BTC.com ، AntPool ، ViaBTC و F2 Pool همکاری استراتژیک و روابط کاری ایجاد کرده است.

با کار در استخرهای معدن، ماینرها می توانند از فشار کار از طریق گره ها جلوگیری کنند، سرعت موفقیت را بهبود بخشند، هزینه ها را کاهش دهند و درآمد مداوم کسب کنند.

بیت دیر با چند استخر مختلف برای استخراج ابری اتریوم کار می کند تا پایداری سرویس خود را بهبود ببخشد. با کار در این استخرها، قادر است به مشتریان خدمات مطمئن، نرخ کم عدم پذیرش و درآمد پایدار را ارائه دهد.

مزایای سپرده مستقیم چیست؟

مشتریان می توانند براساس نیاز شخصی خود آدرس های کیف پول را تنظیم کنند. آنها می توانند از حساب های کیف پول متمرکز به همان خوبی کیف پول های شخصی با محافظت از رمز عبور، استفاده نمایند.

درآمد حاصل از استخرهای استخراج ابری اتریوم در فواصل روزانه به کیف پول مشتریان واریز می شود و به مشتریان این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال خود را سریعاً دریافت کنند.

هزینه خدمات توسط استخرهای استخراج پوشش داده می شود تا مشتریان نیازی به نگرانی در مورد هزینه های اضافی نداشته باشند.

مزایای شفاف سازی و آزادی در کار با استخراج ابری بیت دیر چیست؟

– مشتریان می توانند در حساب کاربری خود در بیت دیر، قدرت هش در زمان واقعی را مشاهده کنند.

– آنها همچنین می توانند با بررسی نمودارهای کلی و آمارهایی مانند قدرت محاسبه و روند زمان واقعی، کارایی استخرهای استخراج را نظاره کنند.

– مشتریان می توانند بدون نگرانی در مورد هک شدن احتمالی، سفارشات خود را با افرادی که به آنها اعتماد دارند به اشتراک بگذارند.

– مشتریان می توانند ثبات و درآمد حاصل از توان محاسباتی استخر را بررسی کرده و با استخرهای مختلف مقایسه کنند.

– آنها همچنین آزاد هستند تا برای استخراج ابری اتریوم ، بین استخرهای مختلف جابجا شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

جوایز ماین اتریوم اکنون به بیشترین میزان در تاریخ این ارز رسیده است.

جوایز ماین اتریوم اکنون به بیشترین میزان در تاریخ این ارز رسیده است.

زمان مطالعه : 3 دقیقه ماینرهای اتریوم نسبت به گذشته درآمد بیشتری از کارمزدهای ETH کسب می کنند. آیا افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *