صرافی کوینکس

ماینینگ ابری اتریوم چیست و معرفی خدمات شرکت ها در این زمینه

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ماینینگ ابری اتریوم چیست و معرفی خدمات شرکت ها در این زمینه : اگر اطلاعات کاربر از نظر تکنیکی چندان خوب نباشد یا هیچ وقت یا سرمایه ای برای تنظیم و نصب تجهیزات ماینینگ نداشته باشد، همیشه روش جایگزینی وجود دارد. ماینینگ ابری اتریوم به مشتری امکان می دهد تا به شرکت یا شخص دیگری پول پرداخت کند تا به جای او ارزهای دیجیتال برایش کسب نمایند.

ماینینگ ابری اتریوم چیست ؟

ماینینگ ابری اتریوم یا Ethereum Cloud Mining فرایند استخراج اتریوم است که سازماندهی آن با استفاده از رایانه شخصی خانگی دشوار است. برای سودآوری آن باید مراحل بسیار زیادی انجام شود. اگر اطلاعات کاربر از نظر تکنیکی چندان خوب نباشد یا هیچ وقت یا سرمایه ای برای نصب تجهیزات نداشته باشد، همیشه روش جایگزینی وجود دارد.

 

ماینینگ ابری اتریوم چیست
ماینینگ ابری اتریوم چیست

استخراج ابری به مشتری امکان می دهد تا به شرکت یا شخص دیگری پول پرداخت کند تا به جای او ارزهای دیجیتال برایش کسب نمایند. مزارع بزرگی در سرزمین های دورافتاده واقع شده اند، جایی که افراد با سر و صدای کار ماینرها، مزاحم بقیه نمی شوند و می توانند به اندازه کافی برق مصرف کنند. با اشتراک گذاری خدمات ماینینگ توسط وب سایت های مختلف، در حال حاضر، خرید قرارداد ماینینگ ابری اتریوم آسان شده است.

مراحل کار با ماینینگ ابری اتریوم کدامند؟

وقتی صحبت به ماینینگ ابری اتریوم می رسد، ممکن است در ابتدا تصمیم گیری جهت انجام این کار سخت به نظر برسد، پیگیری مراحل زیر کار را برای شما راحت تر می کند.

– آیا می خواهید یک سرویس رایگان انتخاب کنید یا هزینه پرداخت کنید؟

– حال اگر هزینه دار انتخاب نمایید، چقدر حاضر به پرداخت هستید؟

– پس از آن باید یک ارائه دهنده خدمات معتبر را انتخاب کنید.

– با تمام مسیرهای این کسب و کار و اصطلاحات آن آشنا شوید.

– با توجه به اینکه قیمت ارزهای دیجیتال بسیار ناپایدار هستند، در پایان روز تصمیم گیری کنید که آیا به طور کلی سرمایه گذاری در زمینه استخراج ابری اتریوم ارزش دارد؟

– اگر تصمیم گرفته اید از طریق ماینینگ ابری اتریوم درآمد کسب کنید و همیشه سود خوبی داشته باشید. لازم است میزبان انتخابی خود را دو بار چک کنید تا از هر نوع کلاهبرداری احتمالی جلوگیری کنید.

– با خواندن نظرات دیگر کاربران در مراجعه به انجمن ها و اتاق های گفتگوی آنلاین مختلف، می توانید این چک دوباره را انجام دهید.

– همیشه امنیت را در سرمایه گذاری ارز دیجیتال در نظر بگیرید. نیازی به عجله نیست. وقت بگذارید و بیشتر تحقیق کنید.

– هنگامی که همه موارد بالا را انجام داده اید و آماده بازی هستید، آهسته و صبور شروع کنید.

– اگر می بینید که سرویس ماینینگ ابری اتریوم شما کار می کند، همیشه فرصت هست که برنامه خود را ارتقا دهید.

– همیشه توجه داشته باشید که ارزش ندارد با ارائه دهنده خدماتی که از آن متنفر شده اید، کار را ادامه دهید.

 

مراحل کار با ماینینگ ابری اتریوم
مراحل کار با ماینینگ ابری اتریوم

پس از به دست آوردن اتریوم، چه باید کرد؟

پس از آنکه یک تامین کننده ماینینگ ابری اتریوم را انتخاب کردید و شروع به جمع آوری اتریوم نمودید، مرحله بعدی فروش آنچه جمع کرده اید، می باشد.

بسیاری از تریدرها و صرافی های آنلاین با فروش ارز دیجیتال سروکار دارند. اگر به دنبال فروش اتریوم هستید، در یافتن کسی برای فروش آن با هیچ مشکلی روبرو نمی شوید.

همیشه تریدری را انتخاب کنید که در جامعه از شهرت خوبی برخوردار باشد و امنیت را به عنوان اولویت شماره یک خود قرار می دهد. بعد از انتخاب، برای اطمینان بیشتر دوباره به صورت آنلاین چک کنید.

بسیاری از سایت های تجارت آنلاین ارزهای دیجیتال راهنمائی های زیادی در مورد نحوه ثبت نام و شروع تجارت با ارزهای مختلف دارند.

ماینینگ ابری اتریوم به صورت رایگان چگونه است؟

قبل از اقدام به استفاده از استخراج ابری اتریوم به سوالات زیر پاسخ دهید:

– آیا به دنبال آن هستید که از روش سخت‌افزاری ماینینگ و دردسرهای آن استفاده نکنید و از مدیریت دستگاه‌های سخت افزاری ماینینگ خلاص شوید؟

– آیا فرصت یاد گیری مهارت‌های فنی و تعمیر و نگهداری دستگاه‌های ماینینگ را ندارید؟

– آیا سرمایه کافی برای هزینه کردن خرید وسایل و تجهیزات را ندارید؟

در اینصورت بهتر است به سراغ ماینینگ ابری اتریوم بروید. این روش ماینینگ یک مسیر جایگزین برای استخراج اتریوم است که بدینوسیله شما می‌توانید از توان پردازش دستگاه‌های دیگری که میزبان به اشتراک گذاشته است، استفاده نمایید.

یکی از راه های شروع ماینینگ اتریوم، یافتن یک سرویس رایگان استخراج ابری اتریوم است. در اینجا “رایگان” به این معنی است که شما مجبور نیستید هزینه‌های اولیه را به میزبان خود بپردازید و هیچ سپرده اولیه ای لازم نیست.

پس چگونه می توان از یک میزبان ماینینگ ابری بهره برد؟

اغلب همه مردم تمایل به شرکت در برنامه هایی با ارائه سود بالاتر دارند. درست است که این کار نتایج بهتری را به همراه می آورد، اما به نوبه خود هزینه بیشتری نیز دارد.

اگر نمی خواهید هزینه کنید، میزبان در پایان هر ماه به سادگی درصد کمی از درآمد شما را به عنوان “پول اجاره” می گیرد.

 

ماینینگ ابری اتریوم به صورت رایگان
ماینینگ ابری اتریوم به صورت رایگان

شرکت ماینینگ سوئیس گلد گلوبال چگونه کار می کند؟

شرکت Swiss Gold Global که SGG نامیده می شود، در زمینه ماینینگ ابری اتریوم نزدیک به 10 سال است که فعالیت دارد. البته این سابقه فعالیتی دلیلی بر تایید آن توسط بیت کوین گاه نیست ، فقط معرفی در اینجا ذکر شده است و هیچ مسئولیتی در زمینه درست یا کارکرد اشتباه این شرکت را نمی پذیریم.

این شرکت تاکنون به عنوان یک شرکت حرفه ای، قانونی و قابل احترام برای خود شهرت کسب کرده و انواع سکه های دیجیتال از جمله اتریوم را به کاربران خود پاداش می دهد.

شرکت SGG برای ماینرها، پلتفرم ایمنی را همراه با پرداخت های روزانه ارائه می دهد. در کل، آنها به استثناء روش رایگان، دارای چهار سطح مختلف ماینینگ ابری هستند که سرمایه گذاری بین 249 تا 5000 دلار لازم دارد.

این شرکت همچنین دارای یک برنامه وابسته و یک ویژگی منحصر به فرد است که شما می توانید کمیسیون های خود را به قرارداد درازمدت ماینینگ ابری تبدیل کنید.

پلتفرم SGG از کلیه مباحث مربوط به استخراج ابری پشتیبانی کامل می کند. علاوه بر این، یک امکان ویژه دارد که به شما امکان می دهد درآمد خود را بفروشید و یا در صورت تمایل، قرارداد را متوقف کنید.

از آنجا که SGG با یک دهه تجربه واقعاً امکان ماینینگ ابری اتریوم را به صورت رایگان فراهم می کند. اگر علاقه مند به استخراج ابری هستید، ارزش بررسی را دارد.

استخراج ابری اتریوم با نایس ماینر چگونه است؟

اگر به دنبال سرویس و خدمات رایگان ماینینگ ابری اتریوم هستید، Nice-Miner می تواند انتخاب دیگری برای شما باشد. این پلتفرم این امکان به شما می دهد بدون نیاز به سخت افزار، شروع به استخراج ابری کنید.

نایس ماینر به کاربران خود ثبت نام رایگان را جایزه داده و سوالات آنها را با یک سرویس پشتیبانی سریع پاسخ می دهد.

این پلتفرم به شما امکان می دهد تا از سه سطح مختلف 3 ماهه، 5 ساله و طولانی مدت، یک بسته را انتخاب کنید. این سطوح در هزینه متفاوت است اما در مقایسه با سایر خدمات ماینینگ ابری اتریوم در این صنعت نسبتاً مقرون به صرفه می باشد.

دیدگاه خودتان را درباره ماینینگ ابری اتریوم در پایان این مقاله برای ما ارسال کنید و در صورت داشتن سوال می توانید از همین بخش دیدگاه ها استفاده کنید. کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان هستند. با سپاس از همراهی شما.

5/5 - (1 امتیاز)

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

جوایز ماین اتریوم اکنون به بیشترین میزان در تاریخ این ارز رسیده است.

جوایز ماین اتریوم اکنون به بیشترین میزان در تاریخ این ارز رسیده است.

زمان مطالعه : 3 دقیقه ماینرهای اتریوم نسبت به گذشته درآمد بیشتری از کارمزدهای ETH کسب می کنند. آیا افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *