صرافی کوینکس

بایننس کوین چیست

زمان مطالعه : 14 دقیقه

بایننس کوین ارز دیجیتالی است که توسط شرکت صرافی ارز دیجیتال بایننس پشتیبانی می شود. این ارز که به کاربران امکان می دهد برای هرگونه هزینه در پلتفرم بایننس، تخفیف دریافت کنند. بایننس کوین در ابتدا به عنوان توکنی روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شد، سپس به بلاک چین اختصاصی بایننس چین منتقل شد. بایننس یک صرافی جهانی ارز دیجیتال است که پلتفرمی برای معاملات بیش از 100 ارز دیجیتال را فراهم آورده است.

 

بایننس کوین چیست

 

بایننس کوین ارز دیجیتالی است که توسط شرکت صرافی ارز دیجیتال بایننس پشتیبانی می شود. ارز Binance Coin یک توکن مبتنی بر اتریوم است که به کاربران امکان می دهد برای هرگونه هزینه در پلتفرم بایننس، تخفیف دریافت کنند.

 

بایننس کوین را با حروف اختصاری BNB نمایش می دهند. BNB در ابتدا به عنوان توکنی روی شبکه بلاک چین اتریوم راه اندازی شد، اما بعدا به بلاک چین اختصاصی خودش یعنی بایننس چین منتقل شد.

 

بایننس کوین چیست
بایننس کوین چیست

 

بایننس کوین یک رمزارز خالص صرافی است که قصد دارد برای دارایی های بلاک چین، مبادلات غیرمتمرکز ایجاد کند. بایننس یک صرافی جهانی ارز دیجیتال است که پلتفرمی برای معاملات بیش از 100 ارز دیجیتال را فراهم آورده است.

 

از اوایل سال 2018 میلادی، بایننس از نظر حجم معاملات به عنوان بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان شناخته شده است. بایننس یکی از معتبرترین صرافی های کریپتوکارنسی است که روزانه بیش از 150 سکه در آن فهرست می شود و تقریباً 1.5 میلیارد دلار رمزارز در تراکنش ها در این صرافی معامله می شوند. این صرافی، شعبه هایی را در مناطق و کشورهای مختلف تاسیس کرده و در مقر اصلی آن، یعنی هنگ کنگ، تقریباً 10 میلیون کاربر دارد.

 

چانگ پنگ ژائو Changpeng Zhao “CZ”، مدیرعامل آن، اخیراً در لیست سامانه فوربز، به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد در کریپتوکارنسی و بایننس کوین، با ارزش خالص بیش از 1 میلیارد دلار قرار گرفت.

 

 

تاریخچه تاسیس صرافی بایننس

 

مدیرعامل این صرافی، چانگ پنگ ژائو قبلاً سیستم های فیوژن را در سال 2005 میلادی در شانگهای تأسیس کرده بود.

 

آدرس اینترنتی صرافی بایننس : 👇👇👇👇👇👇👇

 

www.binance.com

 

این شرکت سیستم های معامله با نرخ بالای تراکنش را برای کارگزاران به وجود آورده است. وی در سال 2013 میلادی به عنوان سومین عضو تیم کیف پول ارز دیجیتال به سامانه بلاک چین پیوست.

 

او همچنین در کمتر از یک سال روی ارزی به نام OKCoin به عنوان پلتفرمی برای معاملات بین فیات و دارایی های دیجیتال کار کرد.

 

این شرکت در ابتدا در چین تأسیس شد، اما به دلیل ممنوعیت دولت چین جهت مبادلات ارز دیجیتال، در سپتامبر 2017 میلادی سرورها و دفترهای مرکزی خود را از چین به ژاپن منتقل کرد.

 

این شرکت تا مارس 2018 میلادی دفاتری را برای خود در تایوان تأسیس کرده بود. سرانجام در ژانویه سال 2018، این صرافی به بزرگترین صرافی ارز دیجیتال با سرمایه 1.3 میلیارد دلار از طریق بایننس کوین یا BNB مبدل شد.

 

پس از اعمال مقررات سختگیرانه در ژاپن و چین، شرکت بایننس در مارس سال 2018، اهداف خود را برای افتتاح دفتر در مالت اعلام کرد و در آوریل سال 2018، یک تفاهم نامه همکاری با دولت برمودا امضا نمود.

 

تاریخچه تاسیس صرافی بایننس
تاریخچه تاسیس صرافی بایننس

 

ماه بعد، یک تفاهم نامه غیر رسمی با بازار بورس مالت به امضا رسید تا بتواند پلتفرمی برای مبادلات ایمن توکن ها ایجاد کند. در سال 2019، این شرکت یک موسسه مستقل از بایننس را به نام بایننس جرسی Binance Jersey، در اروپا احداث کرد. صرافی مستقر در جرسی، به غیر از بایننس کوین، جفت ارزهای فیات به رمزارز، از جمله یورو و پوند انگلیس را ارائه می دهد.

 

در آگوست سال 2018، صرافی بایننس به همراه سه صرافی بزرگ دیگر 32 میلیون دلار برای پروژه ایجاد سکه پایدار بایننس کوین جمع آوری کردند. ایده سکه های پایدار، به منظور تولید رمزارزی بدون ناپایداری های بیت کوین و سایر دارایی های متداول دیجیتال بود.

 

در ژانویه سال 2019، صرافی بایننس اعلام کرد که با پردازنده اسرائیلی Simplex همکاری کرده تا بتواند خرید رمز ارز را با کارت های بدهی و اعتباری از جمله با ویزا کارت و مسترکارت فعال کند. این خریدها منوط به سیاست های بانک محلی سیمپلکس بوده و محدود به Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و Ripple است.

 

سرقت بزرگ از صرافی بایننس

 

در تاریخ 7 مه 2019، بایننس فاش کرد که در مقیاس بزرگ قربانی یک “نقص امنیتی” شده است که هکرها در آن زمان 7000 بیت کوین به ارزش حدود 40 میلیون دلار آمریکا را از این صرافی به سرقت برده اند.

 

چانگ پنگ ژائو مدیر عامل شرکت Binance ، گفت :

 

هکرها از تکنیک های مختلفی از جمله فیشینگ، ویروس ها و حملات دیگر استفاده کرده اند و معاملات خود را به گونه ای که بررسی های امنیتی موجود ما را پشت سر گذاشته است، انجام داده اند. این سایت متعهد شد كه از طریق صندوق دارایی امن خود، خسارات وارد به مشتریان خود را بازپرداخت
خواهد كرد.

 

سپس مدیر ارز دیجیتال ترون یعنی آقای ” جاستین سان ” در حمایت از صرافی بایننس اعلام کرد که حاضر است این 7000 بیت کوین سرقت شده را به صرافی بایننس بدهد ولی این پیشنهاد از سوی مدیر صرافی رد شد و سرانجام بایننس کلیه خسارت های این سرقت بزرگ را به مشتریانش پرداخت کرد.

 

پشت صحنه و تیم کاری بایننس کوین چه کسانی هستند ؟

 

بایننس یک شرکت چینی است که در ابتدا در شانگهای شروع به کار کرده و هم اکنون در مالت مستقر است. موسس آن، چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار سابق OKCoin، یکی دیگر از ارزهای دیجیتال برجسته چینی به جز بایننس کوین است.

 

شرکت ژائو ، فناوری بی جی، مالک و اداره کننده صرافی بایننس هستند. در آگوست سال 2017، اندکی پس از راه اندازی، بایننس اعلام کرد که خانم Yi He به این تیم ملحق می شود. او یکی از بنیانگذاران اصلی OKCoin بود و به دلیل توانایی خود در رشد محصولات فناوری و به دست آوردن اعتماد از طرف کاربران بسیار شناخته شده است.

 

پشت صحنه و تیم کاری بایننس کوین
پشت صحنه و تیم کاری بایننس کوین

 

ژائو، یی هه و تیم بایننس این شرکت را در یک دوره نسبتاً کوتاه به یکی از بزرگترین صرافی های جهان تبدیل کرده اند و در بنیانگذاری بایننس کوین و رشد آن تاثیر داشته اند.

 

بایننس یک صرافی جهانی ارز دیجیتال است که پلتفرمی برای معاملات بیش از 100 ارز دیجیتال را فراهم آورده است.

 

هدف از تولید بایننس کوین چه بود ؟

 

صرافی بایننس، در حال حاضر دومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال در جهان است که در یک دوره هفت روزه به طور متوسط حدود 6 میلیارد دلار دارایی در آن معامله می شود.

 

صعود بایننس به سمت بالا سریع است. از زمان راه اندازی آن در ژوئیه سال 2017، رشد بایننس، با سرعت بالایی روبرو شده است.

 

حتی در بازار خرسی ( بازار نزولی ) فعلی کاربران همچنان برای مبادله ارز عضو این سامانه می گردند. این صرافی، یکی از اولین صرافی هایی بود که در اوج بازار گاوی ( بازار صعودی ) 2017، ثبت نام کاربران را دوباره فعال کرد.

 

هدف از تولید بایننس کوین
هدف از تولید بایننس کوین

 

صرافی بایننس، با هدف بهره برداری از دارایی های ارز دیجیتال خالص بایننس چین را به وجود آورد که توکن های بایننس کوین یا BNB را تولید می کند، به این معنی که با استفاده از صرافی یک روش جایگزین برای پرداخت هزینه های شارژ شده به تریدرها ایجاد می نماید.

 

بایننس کوین، همچنین نام یک رمز ارز است که در مبادلات ارزی استفاده می شود. از زمان ICO یا عرضه سکه های اولیه، ارزش BNB با رشد معاملات افزایش یافته است. بایننس کوین اکنون در بازار ارز دیجیتال در بین 10 رمز ارز برتر جهان است.

 

چرا افراد زیادی در صرافی بایننس ثبت نام می کنند؟

 

چه چیزی در مورد صرافی بایننس و بایننس کوین کاربران را قانع کرده که از آن استفاده می کنند؟ در ادامه، به این سؤالات و موارد دیگری خواهیم پرداخت.

 

پاسخ به این سوالات به طرز شگفت آوری ساده است. سادگی مدل تجاری بایننس، تاکنون کلید موفقیت آن بوده است، و این دلالت بر موفقیت های آینده آن دارد. بایننس کوین ارز تولید شده توسط بایننس چین است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

 

نحوه کار و مزایای مبادلات بایننس کوین چگونه است؟

 

برای پاسخ به این سوال، ابتدا باید مکانیسم اساسی مبادله ارز را قبل از هر چیز درک کنیم. حل برخی از مشکلات فنی با نرم افزار تبادل و تطابق یکی از مزیت های مهم و رقابتی بایننس است.

 

یک صرافی معمولی به عنوان یک بازار برای سفارشات خرید و فروش فعالیت می کند. توجه به این نکته ضروری است که در هنگام مبادله، خود ارز بیت کوین، بایننس کوین و altcion خرید یا فروش نمی شود.

 

در عوض، ارز شما را با ارز کاربر دیگری که مایل به خرید دارایی شما با قیمت پیشنهادی شما است، مطابقت می دهند. این تطبیق سفارشات خرید یا فروش عملکرد اصلی یک صرافی است.

 

هنگامی که صرافی در تطابق سفارشات خرید و فروش، مبادله را تکمیل می کند، برای خدمات خود هزینه معاملات را از هر دو طرف مبادله دریافت می کند.

 

صرافی ها از اینگونه مبادله ها درآمد کسب می کنند. این تطبیق سفارش، برای بسیاری از مبادلات رمز ارز تنگنا ایجاد می کند.

 

نحوه کار و مزایای مبادلات بایننس کوین
نحوه کار و مزایای مبادلات بایننس کوین

 

اگر درخواست مبادله بیشتر از توانایی تطبیق نرم افزار خود داشته باشید، سفارشات شما به تاخیر می افتند. هم اکنون با محبوبیت بیت کوین، بایننس کوین و altcoin، کاربران در هر دقیقه میلیون ها درخواست مبادله را به عمومی ترین صرافی ها ارسال می کنند.

 

معاملات تاخیری ممکن است باعث تفاوت بین سرمایه گذاری در یک فرصت و از دست رفتن آن سرمایه گذاری باشد.

 

نوآوری اصلی بایننس، موتور تطبیق نرم افزار آنهاست که قادر به انجام 1.4 میلیون معامله در ثانیه است. این باعث می شود پلت فرم معاملاتی آنها به یکی از سریع ترین صرافی های موجود در بازار ارز تبدیل شود. به همین ترتیب، بسیاری از سرمایه گذاران ارز دیجیتال برای سرعت پردازش آن به بایننس هجوم آورده اند.

 

آیا نقد شوندگی یکی از مزایای صرافی بایننس است ؟

 

مؤلفه مهم دیگر در صرافی ها، قابلیت نقد شوندگی آنها است. نقدشوندگی نشان می دهد که یک دارایی یا سهام را با چه سرعتی می‌توان در بازار، به قیمت واقعی فروخت.

 

نقد شوندگی مقدار و دفعاتی است که دارایی ها در بورس در تراکنش هستند. هر قدر نرخ معاملات یک ارز در بازار بیشتر باشد و فروشندگان و خریداران بیشتری آن ارز را معامله نمایند، نقدشوندگی آن ارز بیشتر می شود.

 

برای پیدا کردن سریع تطابق و تکمیل سفارش با قیمت رقابتی، باید فعالیت زیادی در دفتر سفارش انجام شود. معامله با یک دفتر سفارش آرام، مکان مناسبی برای سرمایه گذاری پول شما نیست.

 

با این حال، بایننس شلوغ ترین کتاب سفارش در جهان را دارد و آن را به یک بازار امن و رقابتی برای معاملات تبدیل کرده است.

 

نقد شوندگی یکی از مزایای صرافی بایننس
نقد شوندگی یکی از مزایای صرافی بایننس

 

بایننس، از نقد شوندگی بالایی در دارایی های مختلف، نه فقط بیت کوین بلکه بایننس کوین و سایر سکه های برتر برخوردار است.

 

بیت کوین تا به حال بیشترین نرخ ارز معامله شده در بایننس را داراست، اما altcoin یعنی ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین نیز از حجم مناسب معاملات برخوردار هستند.

 

مزیت altcoin ها از جمله بایننس کوین ایجاد یک چرخه امن برای بایننس است و سکه های جدید اغلب در لیست مبادلات رقابتی با بایننس لیست می شوند.

 

این چرخه شامل بسیاری از سکه های آسیایی است که ممکن است از طریق صرافی های مستقر در غرب در دسترس نباشد. طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال موجود، دلیل اصلی دیگری برای رشد سریع بایننس است.

 

آیا از صرافی بایننس استفاده کنیم ؟

 

بایننس در پلتفرم جدید خودش از ارزهای فیات پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید بوسیله کردیت کارت دلار، ین، پوند، یورو و غیره را در این صرافی تبدیل کنید. (نام Binance در حقیقت ترکیبی از “امور مالی دودویی است” که نشان می دهد که آنها فقط در دارایی های دیجیتال معامله می کنند.)

 

اگر می خواهید از بایننس استفاده کنید، باید ارز دیجیتال خود را از قبل تهیه کنید. پس از ثبت نام، راه اندازی آن بسیار آسان است و همزمان با انجام کار می توانید اعتبار حساب بایننس خود را تأمین کنید. معامله با بایننس کوین در صرافی بایننس بسیار راحت است.

 

رابط کاربری صرافی بایننس چگونه است ؟

 

صرافی بایننس یک رابط کاربری بسیار خوبی را در ایجاد ارتباط با کاربران خود ایجاد کرده است. این رابط کاربری دارای انواع نمودارها و سایر اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری سرمایه گذاری آگاهانه می باشد.

 

معاملات ارز در این رابط کاربری آسان است و فقط با چند کلیک می توان جفت ارز بایننس کوین یا هر جفت ارز دیگر مورد نظر خود را انتخاب کرد و سفارش و مبادله را انجام داد.

 

رابط کاربری این صرافی بصورت آنلاین و همچنین به عنوان یک برنامه موبایل برای iOS و Android در دسترس است. یکی دیگر از عوامل موثر در رشد سریع بایننس، دسترسی آن به چهارده زبان مختلف است. این رابط کاربری از کاربرانی با زبان های انگلیسی، چینی، ژاپنی، کره ای، روسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و چندین زبان اصلی دیگر پشتیبانی می کند.

 

هزینه معاملات بایننس چه میزان است ؟

 

نکته اصلی موفقیت صرافی بایننس، هزینه های رقابتی معاملات آن است. حساب شما برای تأمین بودجه، رایگان است و هزینه معاملات سفارشات توسط 0.1٪ درآمد حاصل از سفارش، پرداخت می شود.

 

هزینه معاملات به این معنی است که می توان تعداد مبادلات را محدود کرد یعنی چند مرتبه معاملات را انجام دهید، زیرا در هر بار معامله 0.1٪ از دست می دهید.

 

با این حال ، ما در یک دقیقه خواهیم دید که بایننس مبلغ این هزینه ها را از کل معاملات کاهش می دهد. اگر در نظر بگیرید که بایننس چه میزان از معاملات خود را انجام می دهد، به طور واضح خواهید دید که یک مدل ترید سودآور است.

 

هزینه معاملات بایننس
هزینه معاملات بایننس

 

زیرا فقط 0.05٪ از حجم روزانه معاملات به میلیون ها درآمد در روز تبدیل می شود. صرافی بایننس، همچنین هزینه های برداشت دارایی را برای جابجایی دارایی های خارج از حساب شما به کیف پول های خصوصی را پرداخت می کند. هزینه برداشت با توجه به نوع ارز دیجیتال متفاوت است، اما این هزینه ها مقدار ثابتی دارند و براساس درصدی از معامله نمی باشند.

 

از آنجا که تخفیف در هزینه هر سال کاهش می یابد، انتظار می رود ارزش توکن بایننس کوین نیز با گذشت زمان کاهش یابد.

 

برای مقابله با این استهلاک، صرافی بایننس توکن های BNB را با گذشت زمان از بین می برد و میزان کل عرضه بایننس کوین را از 200 میلیون به 100 میلیون کاهش می دهد.

 

محدود كردن عرضه پول از اين طريق بايد با اثرات كاهش تخفيف هزینه ها، مقابله كند. هدف این است که با گذشت زمان قیمت ثابتی برای بایننس کوین تعیین شود.

 

در حالی که پرداخت هزینه، هدف اصلی توکن BNB است، می توانید از آن برای سرمایه گذاری در سکه های مختلف نیز استفاده كنید. وقتی عرضه اولیه سکه های دیجیتال یا ICO تمام شد، این توکن های جدید بطور خودکار در بایننس ثبت می شوند و یک بازار یکپارچه بین ICO و صرافی ایجاد می کنند.

 

آینده بایننس کوین BNB به کجا خواهد رسید ؟

 

صرافی بایننس با این امید که باعث وفاداری مشتری شود، توکن های بایننس کوین یا BNB را ترویج می کند. البته تخفیف برای کاهش هزینه های معاملات بسیار خوب است. اما حتی پس از کاهش تخفیف، کاربران هنوز هم BNB باقیمانده را دارند که ممکن است همچنان از آن استفاده کنند.

 

به عنوان یک ارز دیجیتال برتر، ما می توانیم انتظار داشته باشیم بایننس کوین به گردش گسترده خود ادامه دهد. هرچه پذیرش آن بیشتر شود، ارزشمندتر و مفیدتر می شوند.

 

در حال حاضر، ارزش اصلی BNB در حجم مبادلات آن است. این باعث می شود بایننس کوین در بین بیشتر سکه های جدید منحصر به فرد باشد، زیرا در حال حاضر کاربرد عملی بیشتری دارد.

 

بیشتر سرمایه گذاران بالاترین میزان بازپرداخت را از معاملات BNB دریافت می کنند. احتمال دارد در آینده ارزش BNB به عنوان یک دارایی رشد بیشتری داشته باشد.

 

 

آینده بایننس کوین درخشان است
آینده بایننس کوین درخشان است

 

نخستین سرمایه گذاران، بازده بزرگی را در معاملات بایننس کوین داشتند. جالب است بدانید که آیا سرمایه گذاران همچنان به دادن این هزینه ها ادامه می دهند یا BNB را با این امید که رشد خواهد کرد، نگه می دارند.

 

اگر صرافی بایننس، شاهد موفقیت مداوم در سطح فعلی خود باشد، مطمئناً ویژگی ها و برنامه های بیشتری را برای ارتقاء خود پیاده سازی خواهد کرد.

 

در این قابلیت ها و افزونه های جدید به احتمال زیاد از بایننس کوین استفاده می کنند. در Binance، حجم تبادل BNB به BTC و USD واقعاً چشمگیر است. در نوامبر سال 2018 میلادی، بایننس کوین چهاردهمین رتبه در لیست ارزهای دیجیتال را داشت، در حالیکه در آوریل 2019 در رتبه هفتم قرار گرفت.

 

وضعیت بایننس در برابر رقبا چگونه است ؟

 

تا همین اواخر بایننس برای مبادلات ارز دیجیتال، در سرتاسر جهان از لحاظ حجم مبادلات رتبه یکم را در اختیار داشت. سپس صرافی Bitmex پیشی گرفت تا جایی که تقریباً حجم معاملات آن به سه برابر رسید.

 

با این حال، صرافی Bitmex دارای مبادلات غیرقانونی است که امکان مبادله تا آخرین حد بودجه را نیز فراهم می کند. این کار در مخالفت مستقیم با بایننس است که به گونه ای تنظیم شده که به کاربران اجازه نمی دهد تا از پس انداز خود وام بگیرند و در معاملات خود از آن استفاده کنند.

 

مبادله تا آخرین حد بودجه، راهی بسیار ریسکی و خطرناک برای معاملات است و بسیاری از معامله گران به امید ثروتمند شدن به سرعت حساب های خود را نابود می کنند.

 

صرافی بیتمکس همچنین به معامله گران این امکان را می دهد که با بیت کوین معاملات کوتاه انجام دهند. به عبارت دیگر، معامله گران می توانند در بازار مقادیری بیت کوین را وام بگیرند، آنها را بفروشند و سپس به امید خرید دوباره BTC با قیمت پایین تر، دلار خریداری کنند ، بنابراین سود کسب می کنند. این ممکن است دلیلی باشد که بیتمکس در بازار خرس (بازار نزولی ) فعلی معاملات بیشتری را ایجاد کرده است.

 

وضعیت بایننس در برابر رقبا برتر است
وضعیت بایننس در برابر رقبا برتر است

تاریخچه معاملات بایننس کوین چگونه است ؟

 

ارزهای دیجیتال غیر از بیت کوین یا Altcoin واقعاً در بازار خرس سال 2018 به مشکل برخوردند. خوشبختانه، بایننس یک مدل تجاری خوب دارد که معامله گران را به ادامه استفاده از بایننس کوین برای پرداخت هزینه های معاملاتی خود ترغیب می کند.

 

این امر تا حد زیادی قیمت آن را بالا نگه داشته است زیرا معامله گران بجای دلار BNB را نگه می دارند. ارز دیجیتال بایننس کوین در ابتدا قبل از اوج گرفتن حدود 0.10 دلار بود که با قیمت 2.80 دلار در سال 2017 معامله شد.

 

در اوج داغ شدن بازار در سال 2017، به 24 دلار رسید. در حال حاضر حدود 16 دلار معامله می شود که حاکی از کاهش ارزش کل بازار altcoin است.

 

با این وجود، اگر هنگام راه اندازی، اولین بار آن را خریداری کرده اید، باز هم با داشتن بایننس کوین در موقعیت بسیار خوبی خواهید بود.

 

تاریخچه معاملات بایننس کوین
تاریخچه معاملات بایننس کوین

از کجا می توان بایننس کوین را خریداری کرد ؟

 

به غیر از صرافی بایننس، BNB در لیست صرافی های متعددی وجود دارد، هرچند در صرافی های دیگر نقد شوندگی آن کم است و در خرید آن در هر جای دیگر کمی اختلاف وجود دارد.

 

اکثر کاربران آن را نزد خود نگه می دارند تا هزینه های معاملات خود را کاهش دهند و هر ارز دیجیتال که توسط صرافی بایننس پشتیبانی می شود، به عنوان یک جفت معامله با بایننس کوین در دسترس و قابل معامله است.

 

چگونه مبادله BNB را انجام دهیم ؟

 

ارز دیجیتال بایننس کوین می تواند به سه روش مختلف تعویض یا SWAP شود :

 

1- کاربرانی که BNB را در صرافی بایننس ذخیره می کنند، دیگر نیازی به انجام کاری ندارند. این صرافی همه چیز را برای آنها انجام داده و رمزارزها قبلا به صورت خودکار تعویض شده اند.

 

2- دارندگان BNB، که بایننس کوین خود را در کیف پول رمزدار ERC-20 نگه می دارند، بالاخره باید آنرا به بایننس واریز کنند تا بتوانند ظرف 90 روز تبدیل توکن را انجام دهد.

 

3- گزینه دیگر مبادله بایننس کوین در مبادلات فوری مانند Changehero.io است. این سرویس SWAP بسیار مناسب است و تعویض 1: 1 و با هزینه 0٪ را ارائه می دهد که به زودی راه اندازی خواهد شد.

 

نحوه ذخیره ارز دیجیتال بایننس کوین چگونه است ؟

 

اگر علاقه دارید BNB را به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری نگه دارید، باید آن را در هر مبادله به کیف پول منتقل کنید. توکن های بایننس کوین شما می تواند در هر آدرس کیف پول اتریوم از طریق MyEtherWallet ذخیره شود. برای امنیت بیشتر، همچنین می توانید از کیف پول ERC20 یا دیگر کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano S استفاده کنید.

 

آیا معاملات بایننس کوین مقرون به صرفه است ؟

 

صرافی بایننس در طی یک سال و نیم گذشته شاهد رشد و موفقیت گسترده ای بوده است. دلایلی که باعث این موفقیت شده، اینست که ارز دیجیتال بایننس کوین در سراسر جهان، با قیمت مناسب و به سرعت قابل دسترسی است.

 

اگر قبلاً از یک صرافی ارز دیجیتال، استفاده می کرده اید و هزینه های مشابه را نیز پرداخت می کنید و از آن راضی هستید، دیگر نیازی به تغییر به Binance ندارید.

 

به ویژه، اگر شما اغلب نیاز به تبدیل رمز ارز خود به ارز فیات دارید، بایننس به هیچ وجه برای شما مفید نخواهد بود. با این حال، اگر از مبادله فعلی خود ناراضی هستید، و به دنبال پرداخت هزینه کمتری هستید یا دنبال سریعترین زمان پردازش موجود هستید، پس حرکت به سمت بایننس و مبادلات BNB می تواند برای شما مناسب باشد.

 

قیمت لحظه ای بایننس کوین

 

[ccpw id=”844″]
به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

ارز دیجیتال دش Dash چیست و کاربردهای آن

ارز دیجیتال دش Dash چیست و کاربردهای آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه ارز دیجیتال دش Dash چیست و کاربردهای آن : این مقاله سعی میکند برای همه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *