صرافی کوینکس

کیف پول تراست ولت trust wallet کیف پولی امن برای صرافی بایننس

زمان مطالعه : 7 دقیقه

کیف پول تراست ولت trust wallet کیف پولی امن برای صرافی بایننس : کیف پول تراست ولت یک کیف پول بسیار امن می باشد که در تاریخ 31 جولای 2018 میلادی توسط صرافی بایننس خریداری شد و در حال حاضر از آن برای صرافی غیرمتمرکز بایننس استفاده می شود. اگر علاقمند به کیف پول تراست ولت Trust wallet هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با کاربردهای آن بیشتر آشنا شوید.

کیف پول تراست ولت Trust wallet

کیف پول تراست یا تراست والت یک برنامه کیف پول امن است که بر روی سیستم عامل های iOS و اندروید نصب می شود. این کیف پول موبایلی، به شما امکان می دهد توکن های چند ارز دیجیتال را توسط بلاک چین اتریوم ارسال، دریافت و یا ذخیره کنید.

 

کیف پول تراست ولت trust wallet کیف پولی امن برای صرافی بایننس
کیف پول تراست ولت trust wallet کیف پولی امن برای صرافی بایننس

برنامه Trust Wallet به کاربران امکان می دهد کلیدهای خصوصی را که یک ویژگی مهم امنیتی است، روی دستگاه خود ذخیره کنند. این کیف پول برای بازیابی ساده تر شامل یک نسخه پشتیبان نیز می باشد.

کیف پول تراست یا Trust wallet یک برنامه کاربردی کیف پول امن، منبع باز یا اپن سورس غیر متمرکز و ناشناس برای اتریوم است که از اتر و بیش از 20000 توکن مختلف مبتنی بر اتریوم یعنی ERC20، ERC223 و ERC721 پشتیبانی می کند.

همچنین به عنوان یک کیف پول بیت کوین امکان پوشش بسیاری از سکه های دیجیتال دیگر را نیز فراهم می کند. این کیف از زمان عرضه آن در نوامبر سال 2017 میلادی شاهد استقبال قابل توجهی از سوی کاربران بوده است.

این شرکت از لحاظ برخورداری از امنیت برای خود شهرتی ایجاد کرده است و خود را به اصول امنیتی مبنی بر اینکه هرگز به کیف پول کاربر دسترسی نخواهد داشت، کلیدهای خصوصی را نگه داشته و اطلاعات شخصی را حفاظت می کند، حفظ کرده است.

در حال حاضر، کیف پول تراست ولت ، کیف پول رسمی برای نگهداری ارز دیجیتال Binance یا BNB است. این کیف پول در 31 جولای 2018 میلادی توسط صرافی بایننس خریداری شده است و بر روی صرافی غیرمتمرکز بایننس استفاده می شود . کیف پول تراست به عنوان یک شرکت فناوری محور، پس از کسب اعتماد صرافی Binance باعث جلب توجه و اهمیت فناوری آن برای توسعه آینده ارز دیجیتال شهرت یافت. به عنوان اولین کسب و کار عمومی Binance، استفاده از تراست والت، امنیت، خدمات و پشتیبانی بهبود یافته ای را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

مشخصات کیف پول تراست ولت

– این کیف پول امن است و کلید خصوصی شما فقط در محلی ذخیره می شود که با بسیاری از لایه های امنیتی محافظت می شود.

– کلید خصوصی یا private keys به صورت محلی در موبایل کاربر ذخیره می شود و کسی به جز صاحب کیف به آن دسترسی ندارد و این بر امنیت بیشتر کیف پول تاکید می کند.

– از پروتکل های پیشرو و تمامی بلاک چین های اصلی چند ارز دیجیتال مانند اتریوم ETH ، بیت کوین BTC ، ریپل XRP ، ترونیکس TRX ، لومن XLM ، بایننس BNB و چندین ارز دیگر پشتیبانی می کند.

– صرافی غیر متمرکز کیف پول تراست ولت Trust Wallet یکپارچه بوده و با پروتکل های شبکه Binance DEX و Kyber کار می کند و به کاربر امکان می دهد معاملات فوری را در صرافی غیرمتمرکز انجام دهد.

– کاربران در این کیف پول ناشناس باقی می مانند. این برنامه هرگز به هیچ یک از اطلاعات شخصی کاربران دسترسی نخواهد داشت و تراست والت همیشه اطلاعات کاربران را خصوصی و ایمن نگه می دارد.

– توکن های ERC20 و BEP2 سازگار است. به طور کامل از هرگونه توکن ERC20 در شبکه اتریوم و توکن BEP2 در بلاک چین Binance پشتیبانی می کند.

– مرورگر Web3 این کیف پول به کاربر امکان می دهد که مستقیماً از طریق اپلیکیشن با برنامه های غیر متمرکز (DApp) در تعامل باشد.

امکانات برنامه کاربردی کیف پول تراست چیست ؟

– کیف پول تراست ولت Trust wallet از چند ارز دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند.

– با این کیف پول می توانید دارایی های دیجیتال خود را ارسال، دریافت، ذخیره و پیگیری کنید.

– درجه امنیت Trust Wallet توسط یک شرکت امنیتی پیشرو که تضمین کننده امنیت و یکپارچگی برنامه بوده، به طور کامل مورد بازرسی قرار گرفته است.

– کار با رابط کاربری کیف آسان است، زیرا این رابط کاربری با استفاده از فناوری های مورد استفاده عموم تحت اندروید و iOS ساخته شده است.

– مرورگر تراست والت Web3 به کاربر امکان می دهد تا با برنامه های غیر متمرکز (DApp) به طور مستقیم از طریق اپلیکیشن ارتباط برقرار نماید.

– با ذخیره کردن کلیدهای خصوصی در دستگاه خود، می توانید کنترل دارایی های دیجیتال خود را حفظ کنید.

– فقط با زیرساخت های بدون سرور کیف پول تراست می توانید به اندوخته خود در این کیف، دسترسی پیدا کنید.

– با ایجاد سطح امنیتی اضافی خواهید توانست از اندوخته رمزنگاری خود محافظت کنید. با فعال کردن این ویژگی، حتی اگر تلفن همراه آنلاک ( قفل آن باز بشه ) شود، برنامه برای دسترسی به دارای دیجیتال نیاز به احراز هویت جداگانه دارد.

– امکان اطلاع از ارزش و سکه های کاربر، نظارت بر ارزش واقعی ارزهای دیجیتال و آگاهی از برابری دارایی های فردی با ارز فیزیکی وجود دارد.

کیف پول تراست ولت Trust wallet چگونه نصب می شود؟

– نرم افزار مربوط به کیف پول را از طریق وبسایت trustwallet.com می توان دانلود و نصب کرد.

– پس از نصب کیف با انتخاب گزینه Create wallet می توانید کیف پول خود را ایجاد کنید.

 

با انتخاب گزینه Create wallet می توانید کیف پول تراست ولت خود را ایجاد کنید
با انتخاب گزینه Create wallet می توانید کیف پول تراست ولت خود را ایجاد کنید

– در مرحله بعدی تیک گزینه ” I understand that if I lose my recovery words, I will not be able to access my wallet ” را بزنید ، و سپس گزینه Continue را برای ادامه کار فشار دهید.

 

سپس گزینه Continue را برای ادامه کار کیف پول
سپس گزینه Continue را برای ادامه کار کیف پول

– در مرحله بعدی اپلیکیشن کیف پول تراست ولت، 12 حرف انگلیسی از شماره 1 تا 12 به شما نشان می دهد که بعنوان بک آپ یا پشتیبانی کیف پول شما شمرده می شود و بسیار مهم است. در جایی امن آنها را به ترتیب از شماره 1 تا 12 یادداشت کنید و هیچگاه فراموش نکنید که اگر این 12 حرف به دست کسی بیفتد بدون داشتن پسورد می تواند کنترل کیف پول شما را به دست بگیرد بنابراین خیلی مهم هستند. اگر زمانی رمز یا پسورد کیف پول شما فراموش شود بوسیله همین 12 کلمه می توانید کیف پول خودتان را بازآوری یا ریکاوری کنید.

 

رمزهای ریکاوری کیف پول تراست ولت
رمزهای ریکاوری کیف پول تراست ولت

– در مرحله بعدی از شما خواسته می شود ، که آن 12 حرف انگلیسی را به ترتیب انتخاب کنید. ترتیب این کلمات در انتخاب مهم است.

– بسیار عالی ، تمام شد و میتوانید وارد کیف پول تراست ولت خودتان شوید و از امکانات آن استفاده کنید.

 

محیط اپلیکیشن کیف پول تراست ولت
محیط اپلیکیشن کیف پول تراست ولت

– مرورگر Trust dApp یک رابط کاربری ساده برای توسعه دهندگان dApp است که به کاربران امکان می دهد برای هر بلاک چین iOS و یا Android، شماره حساب دریافت کنند.

– پس از گرفتن حساب کاربری برای شبکه خاص، می توانید معامله را امضا نمایید.

– نتیجه نهایی می تواند یک رشته JSON یا یک رشته رمزگذاری شده HEX باشد.

 

بخش صرافی کیف پول تراست ولت
بخش صرافی کیف پول تراست ولت

اضافه کردن ارز جدید به کیف پول تراست چگونه انجام می شود ؟

– ابتدا به کیف پول وارد شوید.

– کیف پول تراست به صورت پیشفرض از ارزهای دیجیتال : بیت کوین ، اتریوم و بایننس کوین پشتیبانی می کند.

– برای اضافه کردن ارزهای دیگر گزینه + بالا و سمت راست کیف پول را انتخاب نمایید.

– سپس هر ارز دیجیتال را که میخواهید به لیست خودتان اضافه کنید علامت + جلوی آن را بزنید تا به لیست اصلی کیف پول اضافه شوند و اگر هم قصد پاک کردن آنها را از لیست دارید علامت – جلوی هر ارز را بزنید.

 

با زدن علامت مثبت جلوی هر ارز آنها به لیست کیف پول اصلی اضافه می شوند
با زدن علامت مثبت جلوی هر ارز آنها به لیست کیف پول اصلی اضافه می شوند

– برای دریافت یا ارسال ارزهای دیجیتال به کیف پول دیگران به ترتیب زیر عمل کنید :

– آدرس کیف پول را کپی کرده یا کد QR را اسکن نمایید.

– از این آدرس برای انتقال ارز به داخل کیف پول استفاده می شود.

– برای آگاهی از تاریخچه تراکنش ها گزینه Transactions را انتخاب نمایید.

– خلاصه اینکه کار کردن با کیف پول تراست ولت Trust wallet خیلی راحت است کمی باهاش تمرین کنید همه چیز دستگیرتان می شود. موفق باشید.

 

بخش تنظیمات کیف پول تراست
بخش تنظیمات کیف پول تراست

پرداخت یا دریافت با کیف پول تراست ولت چگونه انجام می شود؟

– ابتدا به کیف پول وارد شوید.

– برای هر ارزی که می خواهید دریافت یا پرداخت داشته باشید بر روی آن کلیک کنید. در صفحه جدید باز شده گزینه های Send , Receive و Copy وجود دارد.

 

گزینه های Send , Receive و Copy بر روی هر ارز جهت دریافت یا پرداخت در کیف پول
گزینه های Send , Receive و Copy بر روی هر ارز جهت دریافت یا پرداخت در کیف پول

– گزینه Send را انتخاب کنید.

– برای مشخص کردن دریافت کننده، آدرس کیف پول او را وارد نموده یا کد QR کیف پول دیجیتال طرف مقابل را اسکن کنید.

– مبلغ مورد نظر را وارد نمایید.

– مطمئن شوید پارامترهای تراکنش صحیح است.

– گزینه Send را انتخاب کنید.

کارکرد پلتفرم کیف پول تراست ولت Trust Wallet چگونه است ؟

فرآیند Staking به نگه داشتن وجوه در یک کیف پول دیجیتال ، برای پشتیبانی از عملیات یک شبکه بلاک چین اشاره می کند. کاربران با سپردن و نگهداری  سکه های Binance خود، به طور معمول پاداش می گیرند. به منظور تبدیل کیف پول تراست ولت به یک پلتفرم جامع، مجموعه ای از کتابخانه ها و اسناد منبع باز برای کمک به برنامه نویسان بلاک چین برای یکپارچه سازی و staking ارائه شده است. با کیف پول تراست، به میلیون ها کاربر امکان داده خواهد شد تا به رشد و ایمن سازی شبکه کمک کنند. برای فعال کردن این امکان، رابط StakeAPI را در بلاک چین رابط کاربری خود اعمال کنید.

1.7/5 - (3 امتیاز)

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

کیف پول سخت افزاری لجر نانو چیست و آموزش های آن

کیف پول سخت افزاری لجر نانو چیست و آموزش های آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه کیف پول سخت افزاری لجر نانو چیست و آموزش های آن : کیف پول سخت …

66 دیدگاه

 1. سلام چجوری میتونم یکمی از بیت کوین های روی والتم و تبدیل به اتریوم یا تتر کنم ؟

 2. سلام
  کیف پول تراست والت من حذف شده است
  الان که کد های 10 رقمی رو وارد میکنم و وارد میشم اما هیچ خبری از ارزهایی که قبلا خریدم نیست؟؟
  الان باید چه کنم؟

 3. سلام من یه غلطی کردم وتو گوشی خودم‌که سامسونگ a2هست در قسمت تنظیمات اومدم وحذف فایلاهای ذخیره شده اپلیکشن هارو زدم که گوشیم سبکتربشه وحالا هرکار میکنم وارد تراست ولت نمیشه وهی میگه برنامه متوقف شده

 4. اول اینکه نرم افزار من تو قسمت رسیو ادرسمو زیر qr code نمیاره اما کپیش میکنم نشون میده بعد میخاستم واسم bnb بفرستن میگه برچسب لازمه میشه راهنمایی کنین

 5. با سلام بر همگی دوستان و اساتید .

  من دیروز جهت تست مقدار 0.00035 بیت کوین معادل 12 دلار به یکی از صرافی ها از تراست والت خودم انتقال دادم . بعد متوجه شدم که برای این مقدار کوین 12 دلاری حدود مبلغ 6.29 دلار نیز کارمزد کسر کرده است !! یعنی 50 در صد کارمزد !! قسمت تنظیمات نخسه آخر تراست والت هم به نظر گزینه Transaction Cost یا همان گزینه تنظیم سرعت تراکنش ها به کارمزد مربوط موجود نمی باشد . لطفا دوستان راهنمایی کنید چطور در تراکنش های بعدی مشمول این کارمزد سنگین نشوم !! البته این مشکل ممکن است برای دیگر دوستان نیز پیش رو آمده باشد . با تشکر

 6. با سلام .کیف پول خودم را بازیابی کردم ولی هیچ یک از ارزهام نیومده بیش از ۳۰۰ دلار داشتم .تو رو خدا راهنمایی کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *