صرافی کوینکس

ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته

زمان مطالعه : 8 دقیقه

ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته : ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته از نظر رشد قیمت شامل : بیت کوین اس وی، مونرو، اتریوم کلاسیک، بیت کوین کش، لئو بودند. در این مقاله تحلیلی بررسی رشد قیمت آنها در برابر دلار آمریکا بررسی می شود. تا پایان همراه ما باشید.

ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته

 

همواره سعی می کنیم تا هر هفته ارزهای دیجیتال برتر هفته گذشته را معرفی کنیم. در هفته گذشته نیز با عنوان ” ارزهای دیجیتال برتر در هفته ای که گذشت ” مقاله ای تحلیلی را ترجمه و منتشر کردیم از وب سایت کوین تلگراف. سعی می کنیم با توجه به استقبال از اینگونه مقالات هر هفته ارزهای دیجیتال برتر هفته گذشته از نظر رشد قیمت را معرفی کنیم.

 

ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته
ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته

 

به گزارش بیت کوین گاه و به نقل از پایگاه اینترنتی ” کوین تلگراف ” “برایان آرمسترانگ”، مدیرعامل “کوین بِیس”، معتقد است که افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در دهه 20 ثروت عظیمی را برای سرمایه گذاران صنعت کریپتوکارنسی به ارمغان خواهد آورد.

 

دوستان وی، “اولاف کارلسون-وی” و “بالاجی سرینیواسان” انتظار دارند که قیمت بیت کوین به دویست هزار دلار امریکا برسد و به همین دلیل بیش از نیمی از میلیاردرهای جهان از دنیای رمزنگاری خواهند بود.

 

“آرمسترانگ” همچنین پیش بینی می کند که “یک سکه حریم خصوصی” یا یک بلاک چین با ویژگی های داخلی حریم خصوصی “در دهه 2020 به پدیده اصلی دنیای رمزنگاری تبدیل خواهد شد.

 

یک فروشگاه برگرکینگ در ونزوئلا پذیرش بیت کوین و چند ارز دیجیتال دیگر را آغاز کرده است. احتمالاً این اقدام در سال جاری به حدود 40 شعبه دیگر نیز گسترش خواهد یافت.

 

در حالی که این یک نشانه مثبت است، پیش از این، ابتکارات مشابهی در روسیه و اروپا آغاز شد که موفق به ادامه راه نشدند. این نشان می دهد که اکثر سرمایه گذاران نمی خواهند ارزهای رمزنگاری خود را در این سطوح صرف کنند زیرا انتظار دارند در آینده ارزهای رمزنگاری ارزش بیشتری داشته باشند.

 

در سه ماهه اول سال 2019 ، قیمت بیت کوین تا حدود زیادی در یک محدوده باقی ماند، اما در سه ماهه دوم یک حرکت تعیین کننده انجام داد. در حال حاضر، به نظر می رسد که بیت کوین الگوی مشابهی از تثبیت قیمت را مشابه سال گذشته دنبال می کند. با این حال، با توجه به در پیش بودن هاوینگ (نصف شدن پاداش استخراج ) بیت کوین در ماه می سال جاری، انتظار می رود که به زودی حرکات قیمت را مشاهده کنیم.

 

در حالی که ممکن است بیت کوین در چند هفته آینده در مرکز توجه قرار گیرد، در حال حاضر، در فضای آلتکوین ها افزایش فعالیت مشاهده می شود. چند نفر از بهترین بازیگران هفته گذشته نشانه‌هایی از سقوط قیمت را نشان می دهند. آیا این به معنی فرصت خرید است؟ بیایید نمودارهای آنها را تحلیل کنیم.

 

نمودار ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته به نقل از کوین 360
نمودار ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته به نقل از کوین 360

 

بیت کوین اس وی / دلار امریکا (BSV / USD) یکی از ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته

 

بیت کوین اس وی BSV که دومین بازیگر برتر دو هفته گذشته بود ، حرکت خود را همچنان ادامه داده و در هفت روز گذشته حدود 15 درصد افزایش قیمت داشته است. بعد از دوره اخیر، آیا معامله‌گران باید سود خود را از BSV رزرو کنند یا باز هم امکان افزایش قیمت وجود دارد؟ بیایید نمودار آن را تحلیل کنیم.

 

نمودار هفتگی بیت کوین اس وی به دلار
نمودار هفتگی بیت کوین اس وی به دلار

 

جفت BSV / USD از خط روند نزولی خارج شده و به اولین سطح مقاومت در حد قیمت 113.96 دلار رسیده است. میانگین های تحرکات قیمت نیز نزدیک به این سطح قرار دارند، بنابراین پیش بینی می کنیم که کاهش دهندگان قیمت (bears) یا همان فروشندگان از یک مقاومت دفاعی قوی برخوردار باشند.

 

شکستن سطح مقاومت 113.96 دلاری می تواند این جفت ارز را به هدف بعدی در سطح قیمت 155.38 دلار برساند. هر دو میانگین تحرکات قیمت مسطح هستند و شاخص مقاومت نسبی (RSI) تا نزدیک مرکز افزایش یافته است، که نشان می دهد فشار فروش کاهش یافته است.

 

اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید، دیدگاه صعودی ما بی اعتبار خواهد بود. در چنین حالتی، این جفت ممکن است برای چند هفته دیگر در یک محدوده باقی بماند. اگر کاهش دهندگان قیمت بتوانند قیمت را تا زیر منطقه حمایت 78.506 دلار تا 66.666 دلار پایین ببرند، روند نزولی از سر گرفته خواهد شد.

 

مونرو / دلار امریکا (XMR / USD)

 

مونرو XMR دومین بازیگر برتر هفت روز گذشته بود که حدود 13 درصد افزایش قیمت داشت. پس از این که “جارِک جاکوبچِک”، تحلیلگر استراتژی Europol ، در وبیناری گفت که معاملات انجام شده با استفاده از بلاک چین مونرو حتی پس از تحقیقات گسترده قابل ردیابی نیستند، ارزش این سکه حریم خصوصی تقویت شد. اگرچه این ویژگی ممکن است مثبت باشد، اما در آینده باعث ایجاد موانع قابل توجهی از سوی قانونگذاران خواهد شد. آیا این آلتکوین از رده خارج می شود؟

 

نمودار هفتگی مونرو به دلار
نمودار هفتگی مونرو به دلار

 

جفت XMR / USD خط نزولی را شکسته است. این نشان می دهد که روند نزولی احتمالاً به پایان رسیده است. قیمت ممکن است تا میانگین های تحرکات قیمت صعود کند، که به عنوان مقاومت عمل خواهد کرد. میانگین های تحرکات قیمت مسطح شده و به عملکرد محدود قیمت برای چند هفته آینده اشاره دارد.

 

شکسته شدن میانگین های تحرکات قیمت ممکن است قیمت را به 100 دلار و بالاتر از آن به 121.427 دلار برساند. بنابراین معامله گران می توانند در سطوح فعلی برای خرید اقدام کنند و قیمت 38 دلار را نقطه توقف ضرر (stop loss) در نظر بگیرند. اگر قیمت برای شکستن میانگین های تحرکات تلاش کند، توقف ها می توانند بالاتر بروند.

 

اگر این جفت ارز از سطوح فعلی پایین بیاید و به زیر حداقل قیمت های قبلی برسد، دیدگاه صعودی ما بی اعتبار می شود.

 

اتریوم کلاسیک / دلار امریکا (ETC / USD)

 

اتریوم کلاسیک ETC که بار دیگر سومین بازیگر برتر هفت روز گذشته بود، 6 درصد افزایش قیمت داشته است. این نشان می دهد که افزایش دهندگان قیمت ( خریداران ) در سطوح پایین تر اقدام به خرید کرده اند.آیا تصویر فنی به دستاوردهای بیشتر اشاره دارد؟ بیایید نمودار آن را تحلیل کنیم.

 

نمودار هفتگی اتریوم کلاسیک به دلار
نمودار هفتگی اتریوم کلاسیک به دلار

 

افزایش قیمت جبرانی جفت ETC / USD به میانگین نمایی حرکات قیمت (EMA) 20 هفته ای رسیده است. بالاتر از این سطح، انتقال به میانگین ساده حرکات قیمت (SMA) 50 هفته ای امکان پذیر است.

 

ما پیش بینی می کنیم که افزایش دهندگان قیمت در SMA50 هفته ای از یک دفاع قوی بهره مند شوند. اگر قیمت از این سطح پایین بیاید، ممکن است برای چند هفته آینده در همین محدوده باقی بماند. میانگین های تحرکات قیمت مسطح شده و شاخص مقاومت نسبی (RSI) نزدیک به مرکز نیز به ثبات قیمت اشاره دارد.

 

به هر حال اگر افزایش دهندگان قیمت را از سطح میانگین ساده حرکات 50 هفته ای بالاتر ببرند، معامله گران می توانند همانطور که در تحلیل قبلی ما پیشنهاد شده است، موقعیت باقی مانده را خریداری کنند. بالاتر از میانگین های تحرکات ، افزایش قیمت تا 7.6 دلار و بالاتر از آن تا 10 دلار امکان پذیر است.

 

اگر کاهش دهندگان قیمت بتوانند قیمت را تا زیر 3.40 دلار پایین ببرند، دیدگاه صعودی ما بی اعتبار خواهد شد. بنابراین معامله گران می توانند نقطه توقف ضرر را در موقعیت های طولانی در قیمت 3.30 دلار حفظ کنند.

 

بیت کوین کش / دلار امریکا (BCH / USD) از ارزهای دیجیتال برتر در هفته گذشته از نظر رشد قیمت

 

بیت کوین کش BCH نیز برای دومین هفته پیاپی در لیست برترها قرار گرفته است. در هفت روز گذشته بیت کوین کش نزدیک به 5 درصد افزایش قیمت داشته است. آیا امکان حرکت صعودی بیشتری وجود دارد یا زمان آن است که سود خود را رزرو کنیم؟ بیایید نمودار را مرور کنیم.

 

نمودار هفتگی بیت کوین کش به دلار
نمودار هفتگی بیت کوین کش به دلار

افزایش قیمت جبرانی در دو هفته گذشته قیمت بیت کوین کش را به محدوده 227.01 دلار تا 192.52 دلار رسانده است. پیش بینی می کنیم که کاهش دهندگان قیمت ( فروشندگان ) مقاومت سختی را در این سطح ارائه دهند. میانگین های مسطح حرکات قیمت نیز برای چند هفته یک عملکرد محدود را پیشنهاد می کنند.

 

به هر حال، اگر افزایش دهندگان قیمت بتوانند قیمت را از 227.01 دلار بالاتر ببرند، جفت BCH / USD ممکن است تا میانگین ساده حرکات 50 هفته ای و بالاتر از آن تا 306 دلار حرکت کند. بنابراین معامله گران می توانند همانطور که در تحلیل قبلی ما پیشنهاد شد مواضع طولانی را آغاز کنند.

 

اگر این جفت از سطوح فعلی پایین بیفتد و قیمت تا زیر 192.52 دلار شکسته شود، دیدگاه صعودی ما بی اعتبار خواهد شد.

 

لئو / دلار امریکا (LEO / USD)

 

لئو [UNUS SED LEO (LEO)] با حدود 4 درصد افزایش قیمت در لیست 5 بازیگر برتر هفت روز گذشته قرار گرفت. در تاریخ 28 دسامبر، Bitfinex توییت کرد که سوزاندن اولین 10 میلیون توکن لئو را به پایان رسانده است. بیایید نمودار آن را تجزیه و تحلیل کنیم تا ببینیم که آیا فرصت خرید داریم یا خیر.

 

نمودار هفتگی لئو به دلار
نمودار هفتگی لئو به دلار

 

جفت LEO / USD طی چند هفته گذشته بطور مداوم در حال رسیدن به حداقل قیمت های جدید بود. این نشان می دهد که قیمت هنوز به اندازه کافی برای افزایش دهندگان قیمت جذاب نیست که شروع به انباشت کنند.

 

به هر حال، اولین علائم خرید را نزدیک به 0.80 دلار پیدا می کنیم. یک خط نزولی کوچک وجود دارد که در بالای آن ، حرکت به سمت 1.025 دلار امکان پذیر است. میانگین نمایی حرکات 20 هفته ای نیز بالای این سطح قرار دارد، از این رو ، ما پیش بینی می کنیم که افزایش دهندگان قیمت به شدت از سطح 1.025 دلاری دفاع کنند.

 

اگر قیمت از 1.025 دلار پایین بیاید، کاهش دهندگان قیمت سعی می کنند روند نزولی را از سر بگیرند. شکستن قیمت زیر 0.80 دلار نشانه از سرگیری حرکت نزولی خواهد بود.

 

اما اگر سطح قیمت 0.80 دلار باقی بماند، این جفت ارز می تواند وارد دوره تثبیت قیمت شود. ما هیچ فرصت خریدی را در سطح فعلی مشاهده نمی کنیم ، از این رو، پیشنهاد می کنیم که معامله گران منتظر بمانند. ما تا افزایش قیمت بالاتر از 1.025 دلار برای مثبت شدن صبر خواهیم کرد.

 

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در اینجا فقط نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات “بیت کوین گاه” نیست. به هر حال هر حرکت سرمایه گذاری و معاملات در بازارهای مالی بخصوص در کریپتوکارنسی شامل ریسک است، و شما باید قبل از تصمیم گیری بررسی خود را انجام دهید. با تشکر از همراهی شما.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

سقوط بیت کوین و ارزهای دیجیتال در مقابل ارزهای فیات

سقوط بیت کوین و ارزهای دیجیتال در مقابل ارزهای فیات

زمان مطالعه : 5 دقیقه سقوط بیت کوین و ارزهای دیجیتال در مقابل ارزهای فیات : امروز به ناگهان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *