صرافی کوینکس

توضیحات تیم دراپر درباره دلایل مخالفت وارن بافت با بیت کوین

زمان مطالعه : 5 دقیقه

توضیحات تیم دراپر درباره دلایل مخالفت وارن بافت با بیت کوین : تیم دراپر توضیح می دهد که چرا وارن بافت با بیت کوین مخالفت می کند.در ادامه با ما باشید تا بررسی کنیم دلایل مخالفت بافت با بیت کوین را.

توضیحات تیم دراپر درباره دلایل مخالفت وارن بافت با بیت کوین

روز دوشنبه (24 فوریه)، سرمایه گذار افسانه ای فن آوری “تیم دراپر” در مورد این که چرا او اخیراً بیشتر بودجه سرمایه گذاری خود را به رمزنگاری منتقل کرده است، و چرا او هنوز هم معتقد به صعودی بودن بیت کوین است و به پیش بینی قیمت 250 هزار دلار اطمینان دارد، و این که چرا موضع سرمایه گذار میلیاردر “وارن بافت” درباره بیت کوین تا این حد منتقدانه است، صحبت کرد.

توضیحات تیم دراپر درباره دلایل مخالفت وارن بافت با بیت کوین
توضیحات تیم دراپر درباره دلایل مخالفت وارن بافت با بیت کوین

“تیم دراپر” یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری “Draper Fisher Jurvetson” (DFJ) و سرمایه گذار اولیه در تعدادی از پروژه های افسانه ای از جمله Hotmail، Skype، Tesla، SpaceX و Twitter، در حالی با CNBC – برنامه “Squawk Alley” – مصاحبه کرد که سهام ایالات متحده به دلیل نگرانی در مورد پاندمی کرونا (COVID-19) سقوط کرد و بیت کوین در حدود 9،700 دلار معامله شد.


شاید مقاله زیر نیز برای شما مفید باشد : 👇👇👇👇👇👇

شركت سرمایه گذاری تیم دراپر از دامنه جدید کریپتو پشتیبانی می کند


“کارل کوینتانیلا” مصاحبه را با پرسش از دراپر در مورد ارزش سهام ایالات متحده آغاز کرد.

دراپر پاسخ داد: “در واقع من باید اعتراف كنم كه حدود شش ماه است كه من از بازار سهام خارج شده ام. من درباره این کار احساس بسیار خوبی دارم. من بیشتر سرمایه خود را به بخش رمزنگاری و بیت کوین منتقل كردم. من فکر می كنم این نوعی پناهگاه امن است، و فکر می کنم این اصلاح می تواند با موقعیت بهتری برای بیت کوین به پایان برسد، و فکر می کنم ما برای نوعی اسب سواری جالب اینجا هستیم.”

کوینتانیلا سپس می خواست بداند چه چیزی دراپر را شش ماه پیش از بازار سهام خارج کرده است.

دراپر گفت: “خوب، این بازار بسیار بی معنی و پر از حباب شد. بازار بسیار هیجان زده شده بود و حتی رانندگان Uber تجارت روزانه انجام می دادند. بنابراین ، فکر می کنم زمان آن فرا رسیده بود.”

“من فکر می کنم زمان خوبی برای حضور در بازارهای خصوصی است. این کاری است که من انجام می دهم، و در“Draper Associates” ، ما بسیار خوشحالیم که در بازارهای خصوصی هستیم، اما من به بازارهای عمومی هم فکر می کنم، این فقط هیجان و ترس از سوسیالیزم بود که بازار را در بر گرفت.”

“منظور من این است که هیچ کس سوسیالیزم را نمی خواهد. سرمایه داری ممکن است فقط در 70 درصد مواقع کار کند، اما سوسیالیزم هرگز در تاریخ بشر کار نکرده است. بنابراین، من نمی فهمم چرا این حرکت وجود دارد، اما فکر می کنم در آنجا ترس وجود دارد، و فکر می کنم اتفاقات جالبی در راه است.”

سپس “مورگان برنان” از دراپر پرسید که به نظر او بیت کوین از موقعیت فعلی خود به چه سمتی خواهد رفت.

دراپر پاسخ داد: “من هنوز هم به پیش بینی خود اعتقاد دارم. من فکر می کنم بیت کوین در سال 2022 یا در آغاز سال 2023 به 250،000 دلار خواهد رسید و این یک حرکت بزرگ از جایی است که بیت کوین در حال حاضر قرار دارد. و فکر می کنم دلیل آن این است که بیت کوین به ارز انتخابی تبدیل خواهد شد…”

“در حال حاضر ، شما این انتخاب را دارید، و بیت کوین به راحتی قابل کنار گذاشته شدن نیست، و در نهایت شما خواهید گفت: آیا من میخواهم هر بار که کارت اعتباری خود را می کشم 2.5 تا 4 درصد به بانک ها بپردازم، یا ارزی می خواهم که بدون اصطکاک، باز، شفاف، جهانی و بدون اتصال به هرگونه قدرت سیاسی باشد؟.”

“زمانی نوبت انتخاب مردم خواهد رسید، و در آن زمان بیت کوین برنده بزرگ خواهد بود.”

“جان فورت”، یکی دیگر از مجریان، می خواست بداند که دراپر چه مقدار از سرمایه خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است، اما دراپر فقط گفت “مقدار زیادی از آن”.

وی سپس افزود: “من فکر می کنم که جهان به خاطر این حرکت غیرمتمرکز بسیار بهتر خواهد شد، و این تنها به خاطر بیت کوین نیست.”

“بیت کوین یک ارز غیرمتمرکز است که همه چیز را غیرمتمرکز می کند، و فکر می کنم برخی از سیاستمداران به گذشته و به قبیله گرایی خود چسبیده اند، اما بهترین سیاستمداران اکثرا در حال حرکت به سمت این دنیای جدید هستند که جهانی و باز و شفاف است.”

“من فکر می کنم این دنیای جدید یک دنیای زیبا تر، دوست داشتنی تر و صلح آمیز تر خواهد بود، اما شما در مسیر رسیدن به آن تنش های زیادی مشاهده خواهید کرد.”


شاید مقاله زیر نیز برای شما مفید باشد : 👇👇👇👇👇👇

تیم دراپر : قیمت بیت کوین در سال 2020 می تواند به 250 هزار دلار برسد


همچنین کوینتانیلا از دراپر خواست که درباره مصاحبه وارن بافت در همان برنامه در اوایل آن روز ، اظهار نظر کند. بافت در آن مصاحبه گفته بود که ارزهای رمزنگاری “هیچ ارزشی ندارند” و “چیزی تولید نمی کنند” و افرادی که روی آنها سرمایه گذاری می کنند، اساساً معتقدان به “نظریه احمق بزرگتر” هستند.

(نظریه احمق بزرگتر بیان می کند که با خرید اوراق بهادار، چه بر بهای آنها افزوده شود یا نه، می توان بعداً با فروش آنها کسب درآمد کرد، زیرا همیشه یک احمق بزرگتر وجود خواهد داشت که حاضر است قیمت بیشتری بپردازد.) بافت همچنین در آن مصاحبه گفته بود كه وی هرگز مالک هیچ نوع ارز رمزنگاری نخواهد شد، اگرچه مدیر عامل بنیاد ترون “جاستین سان” ادعا كرده است كه طی مهمانی شام اخیر، دو تلفن گالاکسی فولد سامسونگ كه حاوی بیت کوین و چند ارز رمزنگاری دیگر بوده اند به بافت هدیه داده است.

دراپر در این مورد گفت:

“این بسیار خنده دار است. 50 درصد از دارایی های او بانک ها و شرکت های بیمه هستند. آنها قرار نیست در این اقتصاد غیر متمرکز جدید سهم خوبی داشته باشند.”

“البته او قرار نیست ارزهای رمزنگاری را دوست داشته باشد. او رمزنگاری را تهدید بزرگی برای دارایی های خود می بیند. بیش از 50 درصد از سرمایه او در بانک ها و شرکت های بیمه (در برکشایر هاتاوی) است.”

پس از این مصاحبه، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس “چانگ پنگ ژائو” با نام مستعار “CZ” برای تقدیر از درک عالی دراپر از ارزهای رمزنگاری، در توئیتر وی را به ناهار دعوت کرد تا بتوانند درباره این موضوع صحبت کنند.

ماه گذشته، طی مصاحبه ای از دراپر خواسته شد تا “بهترین توصیه” خود را درباره سرمایه گذاری برای بازنشستگی بیان کند.

وی این توصیه را ارائه داد: “به سمت بیت کوین بروید، غیرمتمرکز شوید، شروع به ساختن امپراتوری خود در دنیای جدید کنید، که در آن مجبور نخواهید بود هربار که کارت اعتباری خود را می کشید دو و نیم تا چهار درصد به بانک ها بپردازید، و نیازی به تمام مقررات سنگین ما که تماماً با دلار گره خورده است نخواهید داشت…. روی آینده تمرکز کنید ….”

آیا به نظر شما مخالفت وارن بافت با بیت کوین منطقی دارد؟ دیدگاه های خودتان را برای ما ارسال کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

چرا سازمان بورس واوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

چرا سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه SEC چه پروژه‌های بلاک چین یا رمزنگاری را می‌تواند مورد پیگرد قانونی قرار دهد؟ SEC …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *