صرافی کوینکس

کمیسیون بورس و اوراق بهادار SEC تعریف خود را از سرمایه گذار معتبر واجد شرایط برای برطرف کردن موانع حضور برخی افراد حقیقی و حقوقی گسترش داده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

SEC تعریف سرمایه گذار معتبر را گسترده تر می کند و موانع ورود بازارهای خصوصی را کاهش می دهد

عضو ارشد SEC هستر پیرس، از کمیسیون بورس و اوراق بهادار حمایت کرد، اما در تلاش است موانع بیشتری را از سر راه بازارهای خصوصی بردارد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار SEC تعریف خود را از سرمایه گذار معتبر واجد شرایط برای برطرف کردن موانع حضور برخی افراد حقیقی و حقوقی گسترش داده است

دیگر اعضای ارشد SEC آلیسون هرن لی و کارولین کرنشو، نسبت به ایجاد مدخل های ورود ثروت بدون تعدیل تورم هشدار دادند و اظهار داشتند که این امر می تواند برخی از اقشار را در معرض خطر بیشتری قرار دهد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار SEC چهارشنبه اعلام کرد که تعریف سرمایه گذار معتبر را برای ورود افراد بیشتر به طور رسمی گسترش داده است.

این به روز رسانی اجازه می دهد تا “اشخاص حقیقی” در صورت دستیابی به عناوین خاص یا اعتبارنامه، واجد شرایط شوند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار SEC تعریف خود را از سرمایه گذار معتبر واجد شرایط برای برطرف کردن موانع حضور برخی افراد حقیقی و حقوقی گسترش داده است
کمیسیون بورس و اوراق بهادار SEC تعریف خود را از سرمایه گذار معتبر واجد شرایط برای برطرف کردن موانع حضور برخی افراد حقیقی و حقوقی گسترش داده است

این آژانس در اطلاعیه خود گفت: “این اصلاحات به سرمایه گذاران اجازه می دهد در صورت تجربه هایی در زمینه ی درآمد یا ارزش خالص، به عنوان سرمایه گذاران معتبر واجد شرایط باشند.”

برخی از مشاوران سرمایه گذاری دارای مجوز ممکن است طبق استانداردهای تعریف گسترده تر بتوانند به عنوان سرمایه گذار وارد بازار شوند. دسته جدید افراد شامل دارندگان مجوزهای سری 7 ، 65 و 82 تحت این تعریف قرار می گیرند – اعتبارنامه های مربوط به فروش اوراق بهادار خصوصی و مشاوره سرمایه گذاری.

به گفته SEC ، مجوزهای بیشتر یا سایر مدارک معتبر ممکن است در آینده اضافه شود. این مقام قانونگذار گفت که برای بهبود این قانون، پیشنهاد گواهینامه های اضافی ممکن است.

علاوه بر افراد، این اصلاحیه به قبایل بومی آمریکا، ارگانهای دولتی، صندوقها و اشخاص خارجی قانونی که بیش از 5 میلیون دلار سرمایه دارند، اجازه می دهد تا واجد شرایط شناخته شوند.

شرکت های با مسئولیت محدود (LLC) ، دفاتر خانوادگی سرمایه گذاری در مشاغل روستایی (RBIC) و دفاتر مشاوره ی سرمایه گذاری ایالتی که در SEC ثبت شده اند با دارایی بیش از 5 میلیون دلار نیز واجد شرایط هستند. شرکای طولانی مدت، همچنین می توانند دارایی های خود را برای رسیدن به 5 میلیون دلار با هم ادغام کنند.

آژانس همچنین تعریف خریدار نهادی واجد شرایط را برای گسترش LLC و RBIC در صورت تأمین 100 میلیون دلار اوراق بهادار و سرمایه گذاری گسترش داده است.

عضو ارشد کمیسیون، هستر پیرس، این بروزرسانی را “محتاطانه” خواند و اعلام کرد به دنبال یک تعریف حتی گسترده تر برای دستیابی سرمایه گذاران کوچکتر به بازارهای خصوصی شده است.

پیرس در بیانیه خود گفت:

“این سرمایه گذاران تازه معتبر شده، سرمایه گذاران خرد مطمئنا پدر و مادر نوعی شما نیستند این واقعیتی است که باید نگرانی های کسانی را که از هرگونه گسترش در تعریف (سرمایه گذار در بازار اوراق بهادار SEC ) ترس دارند، کاهش داد.”

“این قدم نگرانی های من را برطرف نمی کند. چرا سرمایه گذاران خرد مانند مادر و پدر ما نباید اجازه داشته باشند در عرضه های خصوصی سرمایه گذاری کنند؟ چرا من باید به عنوان یک قانونگذار تصمیم بگیرم که سایر آمریکایی ها با پول خود چه کاری انجام بدهند؟”

بیانیه پیرس با تأکید بر استدلال یکی از مفسران راجع به استاندارد دیرینه برجسته مبنی بر اینکه سرمایه گذاران ثروتمند با ثروت خود ثابت کرده اند که دانش مالی قابل توجهی دارند و بنابراین به حمایت کمتری نیاز دارند، می گوید سابقه حقوقی ثابت کرده است که ثروت با چشم انداز مالی در نظر قانون برابر است.

این مفسر اظهار داشت كه دسترسی به اطلاعات در بیانیه های ثبت نام بزرگترین قدرت را برای سرمایه گذار ایجاد می کند نه دارایی هایش. باید به سرمایه گذاران اجازه داده شود تا براساس اطلاعاتشان در مورد سرمایه گذاری به جای میزان داراییشان، به بازارهای خصوصی دسترسی داشته باشند.

پیرس از بازخورد در مورد راه حل بالقوه برای کمک به کمیسیون استقبال کرد و گفت: “ما (کمیسیون اوراق بهادار و بورس) را از کار تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی کارآزموده هست و چه کسی نیست خارج کنید”.

پیرس گفت:

“وضعیت اقتصادی فرد ممکن است توانایی تحمل ضررها را نشان دهد، اما مطمئناً نشانگر پختگی مالی او نیست.”

“نتیجه تظاهر به اینكه ثروت، معیار خوبی برای تشخیص دانش مالی کافی است، باعث شده قانونی تبعیض آمیز در مورد افراد کارآزموده در زمینه ی اقتصادی اما كم درآمد وضع شود.”

با این وجود، پیرس گفت که اصلاحیه امروز تفاوت های بین ثروت و دانش مالی را تشخیص می دهد و سری 7 ، 65 و 82 را فقط “نوک کوه یخ” گسترش تعریف سرمایه گذاران نامید.

در حالی که پیرس به خاطر این اصلاحات مورد تشویق قرار گرفت، اعضای ارشد کمیسیون آلیسون هرن لی و کارولین کرنشو در بیانیه مشترک خود نسبت به گسترش بازار خصوصی و به طور خاص، عدم تحلیل تاثیر تورم بر روی این سرمایه های خرد هشدار دادند، از آنجایی که انجام این کار، تعداد خانواده های واجد شرایط را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد این امر باعث می شود اقشار ضعیف در خطر از دست رفتن سرمایه قرار بگیرند.


✅ شاید مطالب زیر نیز برای شما مفید باشند🔻🔻🔻🔻🔻🔻


SEC تصمیم گرفت که تورم را به عنوان خطر کاهش سرمایه در فهرست معافیت ها قرار ندهد، اما هرن لی و کرنشاو معتقدند با توجه به نرخ رشد آن در بازارهای خصوصی، یک خطر بالقوه است. وزیر امور خارجه اظهار داشت كه اطلاعاتی كه هم اكنون در اختیار سرمایه گذاران است، زمینه برای ورود آنها به بازار را بیشتر می كند. طبق گفته های هرن لی و کرنشو، هنوز اطلاعات کافی در دسترس نیست.

این دو عضو ارشد کمیسیون نوشتند: “در بروز رسانی تعریف سرمایه گذاران طبیعت مات و مبهم بازار خصوصی نادیده گرفته شده است که در آن صادرکنندگان سهام ملزم به ارائه اطلاعات واضح و مشخص از ویژگی های عرضه عمومی نیستند.”

“مهم نیست که کامپیوتر شما چقدر قدرتمند باشد، شما نمی توانید به اطلاعات موجود در آن ها دسترسی پیدا کنید.”

آنها همچنین معتقدند که سالمندان در معرض خطر تقلب بیشتری قرار می گیرند زیرا خانواده های بزرگتر احتمالاً در این تعریف وسیع تر از استانداردها جای خواهند گرفت و بسیاری از طرح ها جمعیت سالمند را هدف قرار می دهند.

به روزرسانی قانون 144A که بخشی از قانون اوراق بهادار 1933 که بر سرمایه گذاران معتبر و خریداران موسسات واجد شرایط نظارت دارد، از دسامبر سال 2015 آغاز شد. در آن زمان، SEC گزارشی را صادر کرد که در آن تعریف جدیدی را بررسی می کرد و به دنبال توضیحات و توصیه ها برای اصلاحات، منجر به پیشنهاد اولیه این تعریف در ژوئن سال 2019 شد.

به گفته دیگر عضو ارشد کمیسیون الاد رویزمن، بررسی بعدی این تعریف در چهار سال اتفاق می افتد. این مجموعه اصلاحات 60 روز پس از انتشار در فدرال رزرو اجرا خواهد شد.


✅ شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


با توجه به این اتفاق باید دید حجم سرمایه گذاران خردی که به بازار رمزارزها وارد شده بودند آیا این بازار را به مقصد بازارهای خصوصی ترک می کنند یا اینکه بازار رمزارزها می تواند جای خود را به عنوان یک بازار خصوصی در جریان اصلی سیستم مالی امریکا باز کند.

 

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

چرا سازمان بورس واوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

چرا سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه SEC چه پروژه‌های بلاک چین یا رمزنگاری را می‌تواند مورد پیگرد قانونی قرار دهد؟ SEC …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *