صرافی کوینکس

ریپل مدیر اجرایی گلدمن ساکس را استخدام کرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه

آدیتا توراخیا، مدیر اجرایی گلدمن ساکس FX، با ترک پست مدیریتی خود در غول بانکی گلدمن ساکس به بلاک چین میلیاردی ریپل پیوست.شکل گیری هسته ی مدیریتی از متخصصین بانکداری در بلاک چین تنومند ریپل

ریپل مدیر اجرایی گلدمن ساکس را استخدام کرد

نسل های جدید پست های ارشد خود در بانک ها را رها می کنند تا با بلاک چین ها کار کنند

شرکت های بلاک چین جذب کارمندان برتر از بانک های بزرگ را ادامه می دهند و اکنون یک مدیر ارشد رده بالا گلدمن ساکس برای پیوستن به ریپل پست خود را رها کرد.

ریپل مدیر اجرایی گلدمن ساکس را استخدام کرد
ریپل مدیر اجرایی گلدمن ساکس را استخدام کرد

گروه اصلی بانکداری برای غول بلاک چین

مطابق با صفحه LinkedIn آدیتا توراخیا، مدیر اجرایی جدید ریپل (گلدمن ساکس) ، مسئولیت Global FX و مدیریت بازارهای نوظهور این بلاک چین را از آگوست سال 2020 به عهده گرفته است. او به صورت تمام وقت به عنوان مدیر ارشد بازارهای جهانی فعالیت خواهد کرد.

توراخیا پیش از این از سال 2013 بیش از 7 سال در گلدمن ساکس مشغول بوده است و پس از چندین بار تغییر پست سرانجام به سمت مدیر اجرایی مدیریت جهانی FX منصوب شد.

نسل های جدید پست های ارشد خود در بانک ها را رها می کنند تا با بلاک چین ها کار کنند

در سال 2018 ، بسیاری از مدیران نسل جدید بانک ها و سایر موسسات مالی سنتی شروع به ترك شغل های پردرآمد خود برای پیوستن به شركت هایی كردند كه در حوزه های نوظهور DLT (دفتر حساب توزیع شده) و كریپتو كار می كنند.

بعضی ها به سادگی از کار خود در بانک ها دست می کشیدند زیرا توانسته بودند از طریق رمزارزهایی که از قبل به دست آورده بودند سود کلانی کسب کنند.


✅ شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


ریپل به سرعت در حال گسترش است

در نوامبر سال 2019 ، مدیر عامل ریپل، برد گارلینگ هاوس اظهار داشت كه شركت وی بیش از 300 مشتری اعم از بانک ها و موسسات مالی خصوصی و دولتی را در خود جای داده است.

با این حال، براساس مقاله ی اخیر نیویورک تایمز که توسط نویسنده فناوری ناتانیل پوپر به رشته ی تحریر درآمده است، برخی از مشتریان اصلی ریپل – مانند غول بانکی سانتاندر اسپانیایی – علاقه ای به استفاده از توکن XRP برای تراکنش های برون مرزی ندارند.

پوپر بر این باور است که امکان دارد ریپل سرمایه گذاران خود در رابطه با استفاده ی بانک ها از توکن XRP به اشتباه انداخته باشد و مسیرش را برای انجام نقشه ی جدیدش مبنی بر تبدیل شدن به آمازون در زمینه پرداخت ها عوض کرده است.

البته مدیرعامل ریپل در پاسخ به این مقاله در توییتی اعلام کرد آن ها نقشه ای برای تغییر هدف ریپل ندارند.

5/5 (2 نظر)

درباره ی رعنا خوشخو

مقاله نویس و علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

گزینه‌ های جایگزین یونی‌ سوآپ : کدام تبادل صرافی‌ غیرمتمرکز برای شما بهترین است

گزینه‌ های جایگزین یونی‌سوآپ : کدام تبادل صرافی‌ غیرمتمرکز برای شما بهترین است

زمان مطالعه : 9 دقیقه همان ‌طور که یونی‌سوآپ (Uniswap) سهم پروتکل‌ های مبادله دی‌فای (DeFi) را از آن خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *