صرافی کوینکس

رویکرد مثبت به صنعت ارز دیجیتال در انتصاب های جدید ژاپن

زمان مطالعه : 8 دقیقه

رویکرد مثبت به صنعت ارز دیجیتال در انتصاب های جدید دولت ژاپن : در حالی که محبوبیت ارز دیجیتال و کاربردهای مورد علاقه کریپتوکارنسی رو به فزونی است، مقامات دولتی و صنعتی در ژاپن، انتصاب های جدیدی را با رویکرد مثبت به صنعت ارز دیجیتال اعلام کردند. نقل و انتقال حواله های بیت کوین از تبادل حواله های ارز فیات آسان تر و ارزان تر است. ارزهای دیجیتال، سدی را که معمولاً توسط بانک ها و موسسات مالی سنتی محافظت می شود، شکسته اند.

رویکرد مثبت به صنعت ارز دیجیتال در انتصاب های جدید دولت ژاپن

به گزارش بیت کوین گاه و به نقل از خبرگزاری کوین تلگراف در این هفته اخبار منتخب صنعت ارز دیجیتال و بلاک چین از آسیا، حاکی از آن است که مقامات دولتی و صنعتی در ژاپن، انتصاب های جدیدی را با توجه به صنعت ارز دیجیتال اعلام کردند، در حالی که داده های جدید در ژاپن و چین نشان می دهد که محبوبیت ارزهای دیجیتال و کاربردهای مورد علاقه کریپتوکارنسی رو به فزونی است.

 

رویکرد مثبت به صنعت ارز دیجیتال در ژاپن
رویکرد مثبت به صنعت ارز دیجیتال در ژاپن

 

در چین برای انتقال پول بیشتر از بیت کوین استفاده می شود.

 

کارشناسان کوین تلگراف ژاپن، در 11 سپتامبر گزارش دادند که سانی وانگ، نماینده ژاپنی صندوق سرمایه های ارز دیجیتال چین، گفته است که متداول ترین کاربرد بیت کوین (BTC) در چین برای حواله های بین المللی است.

وانگ با بیان اینکه انجام حواله های بیت کوین آسان تر و ارزان تر است، افزود : ارزهای دیجیتال، سدی را که معمولاً توسط بانک ها و موسسات مالی سنتی محافظت می شود، شکسته اند.

 

وی همچنین خاطرنشان كرد كه جنگ تجاری ایالات متحده آمریکا و چین و كاهش ارزش حواله ها، برای تصویب بیت کوین كاملاً اثر مثبتی داشته است، زیرا سرمایه گذاران به دنبال یافتن یك پناهگاه امن در جو اقتصادی بی ثبات هستند.

 

اخبار ارز دیجیتال

 

اخبار ارز دیجیتال : وزیر دارایی با نظر مثبت بر صنعت ارزهای دیجیتال ، پست خود را حفظ می کند.

 

وزیر دارایی ژاپن و معاون نخست وزیر، “تارو آسو” به وظیفه فعلی خود ادامه خواهد داد. به دنبال تجدید ساختار کابینه در 11 سپتامبر، دولت ژاپن اعلام کرد که آسو به مدیریت وزارت دارایی و سازمان نظارت بر امور مالی کشور، و سازمان خدمات مالی (FSA) ادامه خواهد داد.

 

اخبار ارز دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

 

پیش از این، “تارو آسو” در رسانه ها به عنوان یكی از وزرای روشنفكر در گروه G7 در رابطه با ارز دیجیتال، مورد ستایش قرار گرفته است.

وزیر تأکید کرده است كه قانون گذاران باید در پاسخ به ارز دیجیتال Libra كه توسط فیس بوک ارائه شده، سریع تر عمل كنند.

 

گروه G7 به ابتکار فرانسه در زمان بحران پس از اولین بحران نفت ایجاد شد. گروه هفت نفره (G7) یک گروه غیر رسمی از کشورهای دموکراتیک صنعتی، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، انگلستان، و ایالات متحده است که همه ساله برای بحث و گفتگو درمورد موضوعاتی چون حاکمیت اقتصادی جهانی، امنیت بین المللی، و سیاست انرژی جلساتی را تشکیل می دهند.

 

ارز دیجیتال لیبرا یک ساعت زنگ دار است

 

ارز دیجیتال لیبرا یک ساعت زنگ دار است : رئیس کمیته هیئت ثبات مالی FSB ژاپن، معتقد است که لیبرا یک ساعت زنگ دار است. معاون مشاور بین المللی مالی ژاپن “ریوزو هیمینو” که اولین رئیس ژاپنی کمیته دائمی هیئت ثبات مالی است، اخیراً در یک میزگرد در پروژه لیبرا فیس بوک شرکت کرد.

 

در این جلسه که توسط آژانس خدمات مالی FSA برگزار شد، هیمینو اظهار داشت که لیبرا به عنوان یک ساعت زنگ دار استعاری به ما خدمت کرده است.

فیس بوک باعث شده است تا بانک های مرکزی و قانون گذاران از تأثیرات احتمالی انواع ارز دیجیتال آگاه شوند.

 

ارزش معادل ین ژاپن از منابع بیت کوین و ریپل فراتر است

 

داده های اخیر انجمن مبادلات ارز مجازی ژاپن JVCEA نشان می دهد که معادل ین سهام بیت کوین BTC در ژاپن از ماه آوریل از سبد XRP یا ریپل پیشی گرفته است.

اما با ادامه بازار خرس ( بازار نزولی صنعت ارز دیجیتال ) انواع ارز دیجیتال غیر از بیت کوین یا همان آلتکوین ، تعداد ریپل یا XRP متعلق به آن در حال افزایش است. هم اكنون XRP در مشاركت با شركت های مهم، انتقال پول آمريكا را ارتقا می دهد.

 

ارزش معادل ین ژاپن از منابع بیت کوین و ریپل فراتر است
ارزش معادل ین ژاپن از منابع بیت کوین و ریپل فراتر است

 

انجمن JVCEA اظهار داشت که مونا کوین MonaCoin سومین سکه محبوب در ژاپن با توجه به حجم معاملات، در پشت بیت کوین و XRP قرار دارد.

 

ریپل یک فناوری است که به عنوان تولید رمزارز و شبکه پرداخت دیجیتال برای معاملات مالی عمل می کند. ریپل در سال 2012 میلادی منتشر شد و توسط شرکت آزمایشگاهی ریپل در آمریکا بنیانگذاری شد. نماد این ارز دیجیتال برچسب XRP است.

 

سیستم Coincheck به عنوان مبادله گر صنعت ارز دیجیتال وارد می شود

 

کویشیرو وادا، که یکی از بنیانگذاران پلتفرم ژاپنی تبادل ارز دیجیتال یا همان Coincheck می باشد، به عنوان معاون اجرایی شرکت VP منصوب شده است.

 

براساس بیانیه رسمی، این انتصاب باعث تسریع در تصمیم گیری در صنعت ارز دیجیتال است که به سرعت در حال تغییر می باشد.

این بورس که در ژانویه سال 2018 میلادی رکورد هک شدن و سرقت مبلغ 534 میلیون دلار از توکن های NEM را با خود دارد، در نظر دارد پیشنهاد اولیه مبادله را اعلام کند.

 

سیستم کوین چک به عنوان مبادله گر صنعت ارز دیجیتال
سیستم کوین چک به عنوان مبادله گر صنعت ارز دیجیتال

 

سیستم مبادله کوین چک یک کیف پول بیت کوین و پلتفرم تبادل ارز دیجیتال ژاپن است که در سال 2014 میلادی تاسیس شده است.

خدمات مبادله کوین چک ، مبادلات بین ارزهای فیات و بیت کوین یا اتریوم را ارائه می دهند. پلتفرم کوین چک عضو انجمن بلاک چین ژاپن است و یکی از توسعه دهندگان اصلی استانداردهای استفاده از ارز دیجیتال برای دولت ژاپن است.

سیستم کوین چک قربانی یک عملیات هک شد، که اکنون به عنوان یکی از بزرگترین هک های تبادل کریپتوکارنسی شناخته شده است.

در ژانویه سال 2018 میلادی حدود 500 میلیون دلار NEM از کوین چک به سرقت رفت که حدود 530 میلیون دلار ضرر داشت.

اگرچه ضرر تمام 260000 کاربر قربانی این حادثه بازپرداخت شد، هک کوین چک باعث ایجاد تغییراتی در صنعت ارز دیجیتال گردیده و پلتفرم های تبادلی را وادار به بهبود سیستم های امنیتی خود کردند و فرصتی را برای دولت ها برای تقویت چارچوب نظارتی در این صنعت فراهم نمودند.

 

پلتفرم کوین چک جهت تبادل در صنعت ارز دیجیتال

 

هکرهای روسی نقش هک کردن Coincheck را بر عهده داشتند.در گزارشات گفته شده است که رایانه های شخصی کارمندان در پلتفرم تبادل ارز دیجیتال ژاپنی کوین چک به ویروس مرتبط با یک گروه هکر با منشا روسی آلوده شده اند.

این اتهام توسط کوین تلگراف ژاپن در تاریخ 16 ژوئن 2019 میلادی گزارش شده است. این سامانه همچنین گزارشی از خبرگزاری رسانه ژاپنی آساهی شیمبون را نقل می کند، که ادعا دارد تحقیقات جدید باعث شک و تردید در پیش فرض های قبلی مبنی بر این شده است که این هک مشهور توسط مهاجمانی که با کره شمالی در ارتباط بوده اند، انجام شده است.

به گفته آساهی شیمبون، در تحقیقات اخیر در مورد رایانه های شخصی کارمندان، ویروس های “Mokes” و “Netwire” شناسایی شده اند که احتمالاً از طریق ایمیلی که ویروس ها را نصب کرده است، برای دستیابی غیرمجاز به کلیدهای شخصی مبادله گران، منتشر شده اند.

 

یک متخصص ایالات متحده با اعلام این که هر دو ویروس قبلاً توسط هکرهای روسی تولید شده اند، به آژانس رسانه ای گفت :

همانطور که آساهی شیمبون گزارش می کند، هر دو ویروس هکرها را قادر می سازند تا کامپیوتر آلوده را به دست بگیرند و آن را از راه دور کنترل کنند.

در حالی که موکس برای اولین بار در ژوئن سال 2011 میلادی در یک انجمن روسی ارتقاء یافت، گفته می شود که نت وایر به مدت 12 سال برای محققان امنیت سایبری شناخته شده، بوده است.

همانطور که در ماه می اعلام شد، هکرهای ناشناس هنوز از فیشینگ و ویروس برای خارج کردن 7000 بیت کوین (BTC) از کیف پول Binance در یک حمله از پیش تعیین شده، که هنوز توسط سیستم های امنیتی بورس کشف نشده، استفاده کردند.

در بهار امسال، یک شرکت سایبری امنیت کره جنوبی ادعا کرد که هکرهای کره شمالی در پشت کلاهبرداری فیشینگ قرار گرفته اند و کاربران مبادله ارز دیجیتال UpBit کره جنوبی را هدف قرار داده اند.

 

خدمات مالی ژاپنی می خواهد به لیبرا فیس بوک بپیوندد

 

طبق گزارش کوین تلگراف ژاپن، کارگزاری آنلاین خدمات غول پیکر مالی ژاپنی Giant Monex می خواهد به ارز لیبرا فیس بوک بپیوندد.

این گزارش حاکی از آن است که مدیر عامل شرکت Monex Oki اعلام کرده است که این شرکت درخواست خود را برای پیوستن به انجمن Libra طی یک کنفرانس مطبوعاتی درباره نتایج مالی Monex در سال 2019 ارائه داده است.

 

ارز دیجیتال لیبرا
ارز دیجیتال لیبرا

 

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، اعضای تصمیم گیرنده در حوزه ارز دیجیتال، هزینه های ورودی برای گرفتن این حق امتیاز باید 10 میلیون دلار بپردازند. بنا بر گزارش ها، ماتسوموتو اظهار داشت كه تصمیم گیری سخت است، اما: “من فکر می کنم که لیبرا پتانسیل بالایی دارد، بنابراین می خواهم مثبت فکر کنم.” رئیس گروه Monex گفت كه این برنامه تا اواخر ماه اگوست مورد بررسی قرار گرفته و این شركت در نهایت تصمیم می گیرد كه آیا تا پایان ماه سپتامبر به این انجمن بپیوندد یا خیر.

با این وجود وی اظهار داشت كه این برنامه می تواند با توجه به موارد دقیق نظارتی این پروژه، به ویژه توسط دولت ایالات متحده، تغییر یابد. این گزارش خاطرنشان می سازد، اگر گروه Monex به انجمن بپیوندد ، اولین شرکت ژاپنی خواهد بود که این کار را انجام داده است.

 

لیبرا ارز دیجیتال فیس بوک

 

بهتر نیست ارزهای مجازی را تحت فشار قرار دهید.

 

بنا بر گزارش ها، ماتسوموتو از پتانسیل مثبت لیبرا برای انبساط مالی در مناطقی مانند حواله های ارزی و کمک های مالی به اقتصادهای نوظهور سخن گفت.

لیبرا ارز دیجیتال فیس بوک
لیبرا ارز دیجیتال فیس بوک

 

وی با بیان اینکه امتیازها و ارزهای مشابه در ژاپن در حال افزایش است گفت: هرچه بیشتر سعی کنید ارز مجازی را متوقف کنید، بیشتر به قهقرا می روید.

این گرایش وجود دارد که کار با اپراتورهای قابل اعتماد، بهتر است. وی پیشنهاد کرد که برای تقویت اعتبار و پذیرش صنعت ارز دیجیتال بهتر است با بازیکنان بزرگ و معتبر همکاری کنید.

 

یک بررسی جدید از CivicScience نشان داده است که فقط 2٪ آمریکایی های علاقمند به ارز دیجیتال، به لیبرا فیس بوک بیشتر از بیت کوین اعتماد دارند.

در اوایل ماه جاری، کمیته بانکی مجلس سنا ایالات متحده، فیس بوک را در مورد لیبرا مورد سوال قرار داد و به نگرانی هایی از جمله حریم خصوصی، اعتماد و پیروی از مقررات رسیدگی کرد.

در جلسه جداگانه مجلس در ماه جاری، قانونگذاران ایالات متحده از فیس بوک سؤال کردند که چگونه می توان انتظار داشت به شرکتی اعتماد کنند که جمع آوری، ذخیره و سوء استفاده از داده های کاربران آن، به مجازات 5 میلیارد دلاری رسیده است.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

چرا سازمان بورس واوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

چرا سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه SEC چه پروژه‌های بلاک چین یا رمزنگاری را می‌تواند مورد پیگرد قانونی قرار دهد؟ SEC …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *