صرافی کوینکس

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc

زمان مطالعه : 10 دقیقه

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc : امروزه آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc برای ایرانیان با استقبال بی نظیری همراه شده است. چرا که این صرافی با ویژگی های منحصر به فرد خود و نیز امنیت بالای خود به تمامی سرمایه داران حتی سرمایه داران ایرانی علی رغم تحریم نیز امکان سرمایه گذاری داده است تا به این منظور بتوانند دست به سود و سودآوری بزنند.

 

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc

 

سودآوری در ارز دیجیتال – مقدمه

 

امروزه به جهت استقبال بی نظیر از ارز دیجیتال صرافی های بسیار زیادی سربرآورده اند تا به این منظور افراد بتوانند در سراسر جهان معاملات ارزی خویش را به صورت دیجیتال صورت دهند.

 

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc

 

با توجه به اینکه تریدرهای ایرانی بسیار زیادی نیز هستند که می خواهند از این باب دست به سودآوری بزنند و برای خود کسب درآمد کنند، در ادامه با آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc در خدمت شما خواهیم بود که یکی از ده صرافی برتر دنیاست.


 

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : 👇👇👇👇👇👇

 

آموزش ترید در صرافی بایننس Binance

 


علاوه بر صرافی مذکور، صرافی های بسیار زیاد دیگری وجود دارند که هر کدام به نوبه خود روند خرید و فروش ارز دیجیتال را تسهیل بخشیدند. ولی با توجه به اینکه خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc ساده و بی آلایش است؛ در این بخش بنا نهاده ایم تا در این خصوص سخن به میان آوریم تا با آشنایی و آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc راه شما را در ادامه این مسیر پر پیچ و خم هموار سازیم. چه بسا با خرید و فروش و انجام هر گونه معامله ای در این بازار پر نوسان به سودهای هنگفت و شایان توجهی دست یابید. البته متذکر می شویم که بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره دارای ریسک زیادی است.

 

توضیحاتی تکمیلی در خصوص ارز دیجیتال

 

با توجه به اینکه امروزه ارز دیجیتال مرزهای جغرافیایی را در نوردیده است و معامله گران می توانند با ورود به بازار خرید و فروش ارز دیجیتال از هر نقطه ای دست به معاملات مختلف بزنند، ایرانیان بسیار زیادی در کنار سایر مردم در نقاط مختلف جهان رو به ارز دیجیتال در پهنه این هستی آورده اند تا به این منظور بتوانند با کسب درآمدهای قابل توجه بخشی از نیازهای روزمره خویش را برآورده نمایند.

 

به دلیل همین سادگی در معاملات مختلف است که ارز دیجیتال مورد استقبال اذهان عمومی واقع گشته است و همه می توانند در هر نقطه ای از این کره خاکی معاملات خویش را خیلی ساده و در کسری از ثانیه صورت بخشند.

 

به دلیل افزایش سهم تقاضا مردم در نقاط مختلف جهان است که امروزه صرافی های بسیار زیادی در راستای به تحقق نشستن این هدف بنا شده اند که در ادامه به یکی از معتبرترین و مشهورترین آن ها می پردازیم تا در صورتی که قصد آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc داشته باشید، پیش از هر چیز با صرافی مورد نظر آشنا شده باشید.


 

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : 👇👇👇👇👇👇

 

آموزش ترید در صرافی هیوبی Huobi

 


 

آشنایی بیشتر با صرافی hitbtc

 

پیش از آنکه به بحث آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc بپردازیم؛ لازم است که با صرافی hitbtc بیشتر آشنا شویم چرا که غیر از این صرافی، صرافی های دیگری نیز در همین راستا وجود دارند و می توان در آن ها نیز معاملات خرید و فروش ارز دیجیتال را صورت داد.

 

بد نیست بدانید که صرافی hitbtc در کشور استونی تأسیس گشته است و فعالیت خویش را در اواخر سال 2013 میلادی آغاز نموده است و در طی این سال ها توانسته است خود را به یکی از ده صرافی برتر دنیا معرفی کند.

 

شاید یکی از عمده ترین فاکتورهایی که سبب شده است این صرافی را در زمره بهترین صرافی های معتبر جهان به حساب آوریم، حساب های ناشناس و تسهیل در روند معاملات ارزهای رمزنگاری است که از جمله مزیت های قابل ذکر و شایان توجه این صرافی معتبر در جهان به حساب می آید.

 

پلتفرم صرفی hitbtc به گونه ای می باشد که نقدشوندگی بسیار بالایی دارد و از نکات قابل توجه این صرافی که در آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc خواهید دانست؛ ذکر این مسئله است که صرافی مورد نظر حتی بدون ارسال مدارک در خصوص واریز و برداشت شما ایرادی نمی گیرد ( البته با محدودیت برداشت روزانه ) و می توانید با خیالی راحت خرید و فروش های خود را تا سقف معین که تعیین شده است بدون محدودیت های دردسرساز صورت دهید. در ادامه برای شما این موارد را بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

این اکسچنج ارز دیجیتال از جمله پیشرفته ترین نوع معاملاتی ارز دیجیتال در دنیا شناخته شده است که از بدو ظهور تا به کنون توانسته است با توانمندی های بی نظیر خود و با بهره گرفتن از افراد متخصص سطح بالا، قابل اعتمادترین، سریع و قدرتمندترین راه حل پلتفرم را در این بازار پرنوسان ارائه سازد.


 

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : 👇👇👇👇👇👇

 

آموزش ترید در صرافی کوینکس CoinEx

 


 

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc

 

حال که با صرافی hitbtc آشنا شده اید، ممکن است از خود سوال کنید که نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال چگونه است و چطور می توان از این راه به سودآوری نائل آمد؟

 

برای دست یافتن به این سوال و نیز تمامی سوالات و ابهامات در ذهن شما می توانید با آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc همراه و همسو گردید تا در نهایت به تمامی سوالات شما به صورت کاملا شفاف و واضح دست یابید.

 

پیش از هر چیز ذکر این مسئله حائز اهمیت است که دست ملت ایران و ایرانی ها با توجه به تحریم هایی که در طی این چند ساله اخیر گریبانگیر آن ها گشته است، در بسیاری از صرافی ها بسته است و نمی توانند در صرافی های معتبر دنیا با توجه به مشکل تحریم سرمایه گذاری کنند و ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنند.

 

بنابراین تمامی کسانی که می خواهند در این زمینه به معاملات مختلف روی آورند، می توانند در صرافی های ایرانی و نیز صرافی های خارجی سرمایه گذاری کنند که با ایران مشکلی ندارند و هنوز کشور ایران را جزء تحریم ها به حساب نیاورده اند.

 

به همین خاطر است که آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc مطرح شده است. چرا که صرافی مورد نظر تا این لحظه که این مقاله نگاشته می شود ، ایران را جزء تحریم ها به حساب نیاورده است و ایرانی ها هم می توانند به مانند سایر کشورهای دیگر جهان در این صرافی معاملات خود را روزانه صورت بخشند.

 

مراحل آموزش و شروع به کار در این صرافی :

 

1 – وارد سایت hitbtc.com شوید و بر روی گزینه sign up کلیک کنید تا مراحل ثبت نام اولیه شما آغاز شود.

 

شروع ثبت نام در صرافی hitbtc
شروع ثبت نام در صرافی hitbtc

 

2 – ایمیل و پسورد مورد نظر خودتان را وارد کنید و بر روی گزینه Sign up کلیک کنید.

 

ادامه کار ثبت نام در صرافی hitbtc با وارد کردن ایمیل و پسورد
ادامه کار ثبت نام در صرافی hitbtc با وارد کردن ایمیل و پسورد

 

3 – یک ایمیل تایید برای شما ارسال می شود که حاوی یک لینک است. بر روی لینک تایید کلیک کنید تا مجددا صفحه سایت hitbtc باز شود و ایمیل شما تایید گردد.

 

4 – آنگاه می توانید وارد حساب خودتان شوید و خرید و فروش و ترید ارزهای دیجیتال را در آن انجام دهید. برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی هیت بی تی سی می توانید وارد منوی Exchange شوید . محیط کاربری این سایت بسیار ساده است و اگر کمی در آن جستجو کنید به راحتی با تمامی گزینه ها آشنا خواهید شد. با آرزوی موفقیت.

 

دستورهای مربوط به خرید و فروش در پنل کاربری صرافی hitbtc
دستورهای مربوط به خرید و فروش در پنل کاربری صرافی hitbtc

 

در ادامه برای تکمیل بخش آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc به ارائه توضیحاتی کامل در مورد این صرافی خواهیم پرداخت تا بر همگان آشکار گردد که خرید و فروش در این صرافی بسیار ساده و بدون کوچکترین محدودیت و مشکلی است و همین بزرگترین دلیلی گشته است تا ایرانیان زیادی در کنار ملت های مختلف خرید و فروش ارز دیجیتال خود را زیر نظر این صرافی معتبر صورت می دهند.


 

شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : 👇👇👇👇👇👇

 

آموزش ترید در صرافی بیتمکس BitMEX

 


 

ویژگی های منحصر به فرد معاملات ارز دیجیتال در صرافی hitbtc

 

با توجه به شیوع آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc در کشورهای مختلف جهان و به ویژه در ایران در این بخش برآنیم تا با بخشی از ویژگی های منحصر به فرد و شایان توجهی اشاره کنیم که با خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc می توان بدان دست یافت.

 

بنابراین در صورتی که دوره های مختلف آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc را در کلاس های آموزشی مختلف گذرانده اید، بایستی به خوبی بدانید که این صرافی دربردارنده ویژگی های قابل توجهی است که در ادامه به بخشی از مهمترین آن ها خواهیم پرداخت. این ویژگی های منحصر به فرد عبارتند از:

 

1- ایجاد نقدینگی بالای این صرافی

 

نقدینگی یکی از ویژگی های قابل توجهی است که بسیاری از کسانی که آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc را انتخاب می کنند، عمده ترین دلیل آن ها همین ایجاد نقدینگی بالای این صرافی است که در قیاس با صرافی های دیگر بسیار چشمنواز و منحصر به فرد می باشد.

 

البته بایستی در این زمینه این نکته را نیز در نظر داشت که هر چند نقدینگی می تواند به عنوان یک عامل بسیار مهمی تلقی گردد ولی با این وجود نباید تنها به این عامل در انتخاب صرافی مورد نظر برای خرید و فروش ارز دیجیتال تکیه کرد و بایستی حتما عوامل مختلفی را در این راستا در نظر داشت تا در نهایت از انتخاب صرافی مورد نظر و معتبر خرسند و موفق سر از آب بیرون آورد.

 

2- عدم ایجاد محدودیت زیاد در برداشت و دریافت سرمایه

 

محدودیت های برداشت در این صرافی عبارتند از :

 

در صورت عدم وریفای حساب روزانه یک بیت کوین و ماهانه تا 5 بیت کوین حق برداشت دارید.

 

در صورت وریفای کردن حساب تا روزانه 100 بیت کوین می توانید از حسابتان بردارید.

 

3- بهره مندی از سیستم پیشرفته

 

همانطور که در آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc آموخته می شود؛ صرافی hitbtc جزء پیشرفته ترین صرافی های حال روز دنیاست که بستری را برای معامله گران در این بازار فراهم نموده است تا از طیف گسترده ای از ویژگی های قابل توجه آنان بتوانند بهره مند گردند و از امکانات و قابلیت های قابل توجه و شایان ذکر آنان نهایت بهره لازم را به دست آورند.

 

4- امنیت بالا

 

یکی از علل اصرار بر آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc می تواند امنیت بالای این صرافی باشد که در قیاس با سایر صرافی ها در طی این سال ها تلاش و کوشش توانسته است امنیت بالای معاملات را برای تریدرهای خود در اقصاء نقاط این گیتی ثابت کند.

 

هم اکنون نیز این صرافی مورد اعتماد اکثر تریدرها، دارای تایید هویتی دو مرحله ای است که برای ایمن سازی روند سرمایه های خود از کیف پول سرد یا آفلاین نیز استفاده می کند و از دیگر ویژگی های امنیتی جالب توجه این صرافی می توان به صرافی لیست سفید یا مجاز اشاره کرد که می توانید با بهره مندی از این ویژگی قابل توجه هر آدرس واریزی را که شما به آن اعتماد دارید را می توانید به حساب خود اضافه کنید.

 

به طور کلی همان طور که در آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc به معامله گران و سرمایه داران بازار ارز جهانی شرح داده می شود؛ صرافی مورد نظر از هر گونه امکانی در جهت هک شدن حساب های شما جلوگیری به عمل می آورد تا شما بتوانید با خیالی راحت و آسوده خاطر به معاملات خویش روی آورید.

 

5- پاسخگویی سریع و بهره مندی از جدیدترین ویژگی ها

 

صرافی hitbtc امکانی را برای شما فراهم نموده است تا با پاسخگویی سریع و بهره مندی از ویژگی های جدید بتوانید دست به معاملات خرید و فروش ارز دیجیتال بزنید و برای خود سودهای قابل توجهی را به جیب بزنید.

 

6- کارمزد کم

 

همان طور که می دانید؛ تمامی صرافی ها یک درصد مشخصی از تریدرها کارمزد دریافت می کنند که این مبلغ کارمزد در صرافی hitbtc نسبت به سایر صرافی های دیگر کمتر و رقابتی است که این ویژگی نیز قابل توجه طیف وسیعی از سرمایه داران قرار گرفته است تا با آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc و آموختن نکات قابل توجه در این راستا بتوانند با خیال راحت معاملات خویش را صورت دهند و به سودآوری های قابل توجهی دست یابند.

 

حتی می توان غیر از دریافت کارمزد پایین به تخفیف قابل توجهی این صرافی معتبر و مورد اطمینان تریدرها نسبت به سایر صرافی ها اشاره کرد که با تخفیف قابل توجه می توانند سوددهی بهتر و قابل توجه تری را به معامله گران تضمین کنند.

 

نکات مورد توجه به هنگام خرید و فروش ارز دیجیتال

 

در کلاس ها و دوره های مختلف آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc نکات مهم و قابل توجهی را به معامله گران و سرمایه گذاران در این حیطه کاری آموزش می دهند.

 

در پایان بد نیست که به تعدادی از این نکات برجسته و قابل توجه در آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc بپردازیم. این نکات عبارتند از:

 

1- صرافی hitbtc از جمله صرافی هایی است که ایرانیان نیز می توانند در آن خرید کنند و از هر گونه خرید در صرافی هایی که اجازه عضویت به ایرانیان نمی دهند، بایستی جلوگیری کرد و در آن صرافی ها حساب باز نکنید.

 

2- تمامی سرمایه های خود را در صرافی ها قرار ندهید و تنها بخشی از سرمایه خود را در این صرافی ها به کار ببندید که با وجود احتمال از دست دادن آن، ضربه مهلکی به شما وارد نشود.

 

3- هیچ گونه حتی صرافی های مورد اعتماد را به منزله کیف پول خود قرار ندهید و به مدت طولانی سرمایه خود را در ارزهای دیجیتالی قرار ندهید.

 

4- با دانش و مهارت خاص و با آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc وارد سرمایه گذاری شوید و بدون آموزش آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc دست به هیچ گونه خریدی در این بازار نزنید تا متحمل شکست و ضررهای هنگفتی نشوید.

 

ذکر تمامی این نکات و نیز نکات تکمیلی دیگر در آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc باعث می شود تا یک معامله گر با چشم باز وارد معامله گردد.

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

آموزش ترید در صرافی هیوبی Huobi

آموزش ترید در صرافی هیوبی Huobi

زمان مطالعه : 6 دقیقه آموزش ترید در صرافی هیوبی Huobi : نمای کلی آموزش ترید در صرافی هیوبی چگونه …

11 دیدگاه

 1. سلام صرافی hitbtc از سیستم oco هم پشتیبانی میکند ؟

 2. سلام خسته نباشید…میخواستم بدونم شما دلیل اینکه استاپ یاحدضررتوی هیت چرا گاهی وقتاعمل نمیکنه؟من استاپ گذاشته بودم ولی کارنکرد

 3. آیا صرافی هست بی تی سی ایران رو تحریم کرده

 4. خوب اینو چرا هیج جا جواب نمیدن
  آیا hitbtc ایرانی ها رو ساپورت میکنه ؟!
  چطور باید از ایران پول بریزیم و چطور برداشت کنیم ؟؟؟؟؟
  ایا ریال میشه واریز کرد یا باید تبدیل دالار بشه!!!!!!!!

 5. سلام
  من ۱۵۰۰۰دلار تو هیت بیتی سی دارم ک الان ایرانو تحریم کرده دیروز میخواستم ۱۰۰۰دلارو امتحانی خارج کنم ک پیام اومد برام از پاسپورتت عکس بزار
  الان من چکار کنم؟ فیلتر شکنم روشن بوده ولی ایمیل با نام خودم هس
  خودمو ایرانی معرفی نکردم
  لطفا راهنمایی کنین

 6. سلام، من میخوام مقداری ارز از طریق withdraw انتقال بدم اما پیغام
  Withdrawals are temporarily disabled on your account. Please contact us via this form
  رو میده، ضمنا قسمت ارتباط با ما هم اصلا باز نمیکنه.
  امکانش هست راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجاست

 7. سلام و خسته نباشید

  چگونگی ارتباط با پشتیبانی اسیت hitbtc رو اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم اطلاع بده

 8. سلام. يعني واقعا دستمريزاد.
  درعنوان ميفرماييد “آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی hitbtc”
  بعد همه چيز ميگوييد غير از عنوان را . و در اخر ميفرماييد. فضاي آساني دارد و تمام.
  اگر راحت بود كه ديگر كسي به اين عنوان مراجعه نميكرد.
  لطفا روي توليد محتواتون بيشتر كار كنيد. شايد همين مورد را قوي كار كنيد، بازديدكننده بيشتري از سايت شما صورت بگيرد.
  شاد باشيد.

 9. سلام، من میخوام مقداری ارز از طریق withdraw انتقال بدم اما پیغام
  Withdrawals for this cryptocurrency are offline. Please refer to the System Monitor page for updates.
  رو میده اگه میشه راهنمائی کنید

 10. از کدوم قسمت…؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *