صرافی کوینکس

ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر چگونه است

زمان مطالعه : 6 دقیقه

ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر چگونه است : ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر همه دردسرهای خرید و نگهداری ماشین آلات ماینر را از کاربران دور می کند. با ثبت قرارداد خرید توسط بیت دیر، به کاربر امکان داده می شود که ماینینگ ارزهای دیجیتال را انجام داده و درآمد کسب کنند. بیت دیر پلتفرمی است که خدمات استخراج واقعی بیت کوین، پرداخت مستقیم از استخر و تقسیم قدرت محاسباتی را برای کاربران فراهم می کند.

ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر

ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر امکان پذیر است. بیت دیر Bitdeer یک سیستم عامل اشتراک گذاری ماینینگ ابری است که توسط شرکت بزرگ Bitmain توسعه یافته است.

جهت ورود به سایت بیت دیر بر روی گزینه زیر کلیک کنید :  👇👇👇👇👇👇👇

ورود به سایت بیت دیر

این شرکت در سال 2013 میلادی تأسیس شده و مقر آن در پکن چین است. شرکت Bitmain تولید کننده سخت افزار استخراج بیت کوین با نام تجاری Antminer بوده و در ایجاد تراشه های تخصصی با نام ASIC پیشگام است. این شرکت همچنین بزرگترین استخرهای استخراج ارز دیجیتال یعنی Antpool و BTC.com را در سراسر جهان اداره می کند.

ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر همه دردسرهای خرید و نگهداری ماشین آلات ماینر را از کاربران دور می کند. با ثبت قرارداد خرید توسط بیت دیر، به کاربر امکان داده می شود که ماینینگ ارزهای دیجیتال را انجام داده و درآمد کسب کند.

 

ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر چگونه است
ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر چگونه است

در ضمن شما می توانید خرید پلن خودتان در سایت بیت دیر را با انواع ارزهای دیجیتال مثل : بیت کوین ، بیت کوین کش ، لایت کوین و ….. پرداخت کنید و همچنین می توانید از طریق بانک و یا کارت های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت نیز خرید پلن خودتان را انجام دهید. این جزو یکی از مزیت های خرید پلن ماینینگ ابری در وب سایت بیت دیر است.

مشخصات بیت دیر چیست

بیت دیر پلتفرمی است که خدمات استخراج بیت کوین ، پرداخت مستقیم از استخر و تقسیم قدرت محاسباتی را برای کاربران فراهم می کند.

بیت دیر خدمات رایانه ای خود را برای کاربران در سراسر جهان ارائه می دهد. این امر کاربران را از روند پیچیده خرید، نصب و میزبانی ماشین های ماینینگ نجات می دهد و آنها می توانند فقط با یک کلیک از خدمات ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر استفاده کنند.

با بیت دیر دیگر نیاز به کارهای پیچیده و تخصصی برای راه اندازی دستگاه های ماینینگ و اتصال آنها به یک استخر استخراج نخواهید داشت زیرا تمامی این امورات توسط متخصصان Bitdeer برای شما فراهم می شود.

بیت دیر از سایر محصولات رایانه ای در بازار متفاوت است و بسته خدمات قابل انعطاف با قیمت رقابتی به کاربران ارائه می دهد.

مزایای کاربران پلتفرم Bitdeer به لطف ماشین های واقعی ماینینگ در تأسیسات پیشرو شفاف تر است.

بیت دیر با دستورالعمل کاربر به یک استخر ماینینگ معین، متصل می شود و ارز دیجیتال استخراج شده، مستقیماً به آدرس کیف پول منتخب کاربر پرداخت می شود.

بیت دیر ترکیبی از خدمات طولانی و کوتاه با قیمت رقابتی را ارائه می دهد. بنابراین سرویس ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر انعطاف پذیرتر است و نیازهای کاربران بهتر برآورده می شود.

بیت دیر بهترین تجهیزات ماینینگ را داشته و با استخرهای ماینینگ برجسته دنیا مانند BTC.com و Antpool همکاری می کند.

Bitdeer متعهد به ارائه خدمات به اشتراک گذاری رایانه شفاف، قابل اعتماد، راحت و درجه یک برای کاربران در سراسر جهان است.

 

مشخصات بیت دیر
مشخصات بیت دیر

در بیت دیر علاوه بر بیت کوین می توانید سایر ارزهای دیجیتال را نیز استخراج کنید مانند : اتریوم ، زی کش ، لایت کوین ، دش ، بیت کوین کش ، اتریوم کلاسیک و ….

چگونه برای ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر حساب کاربری ایجاد کنیم؟

ایجاد، ثبت نام و تأیید حساب کاربری برای ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر در BitDeer فقط حدود 5 دقیقه طول می کشد.

جهت ورود به سایت بیت دیر بر روی گزینه زیر کلیک کنید :  👇👇👇👇👇👇👇

ورود به سایت بیت دیر

پس از زدن دکمه SignUp یا ثبت نام، جهت استفاده از سرویس ورود به سیستم Bitmain هدایت می شوید و باید در 4 مرحله باز کردن حساب را دنبال کنید.

– در مرحله اول ثبت نام، از شما خواسته می شود که آدرس ایمیل خود را وارد کرده و رمز ورود خود را وارد کنید. ثبت نام از طریق ایمیل یا تلفن همراه امکان پذیر است. ثبت نام از طریق ایمیل برای کاربران ایرانی توصیه می شود.

– در مرحله دوم ثبت نام، لازم است با کلیک کردن روی لینک ارسال شده به ایمیل تان، آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

– در مرحله سوم ثبت نام، شما نیاز دارید که قبل از ورود صحت شماره تلفن خود را برای پیوند با حساب کاربری، تایید کنید البته اجباری در آن نیست و اگر از طریق ایمیل ثبت نام کرده باشید نیازی به تایید شماره تلفن نیست. کدی که به شماره تلفن شما ارسال می شود، در قسمت مشخص شده وارد کنید.

– در مرحله چهارم مراحل ثبت نام تمام شده و پس از ثبت نام، شما باید از مرکز امنیتی بازدید کنید تا تنظیمات خود را بررسی نمایید. در این مرحله می توانید به صفحه ورود به سیستم مراجعه کرده و همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، جزئیات ورود خود را برای دسترسی به داشبورد خود وارد کنید.

مشخصات داشبورد Bitdeer کدامست ؟

پس از ورود به سیستم، می توانید داشبورد خود را در طول ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر مشاهده کنید که در مورد قدرت محاسباتی کل، کل درآمد، درآمد براساس تاریخ و تخصیص استخر در بین سایر آمارها اطلاعات کامل کسب کنید.

در پنل سمت چپ، می توانید عملکردهایی مانند قدرت محاسبات خرید، مشاهده سفارشات، ارجاع، تنظیمات و خدمات مشتری را انجام دهید.

سودآوری Bitdeer چگونه محاسبه می شود ؟

 

ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر
ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر

برای محاسبه سودآوری بیت دیر، کاربر داده ها را از قراردادهای خود توسط ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر استخراج می کند تا سود بیت دیر را محاسبه کند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید. کاربر 10 تراهش قدرت ماینینگ را 66 دلار خریداری کرده است. او پس از 2 روز در حدود 1.32 دلار دریافت کرده است که برابر با 0.66 دلار در روز می باشد.

اگر این قرارداد به مدت 121 روز اجرا شود، بازده سرمایه گذاری در 4 ماه مبلغ 79،86 دلار خواهد بود که حاصاضرب 121 در 0.66 می باشد.

با این وجود، به علت ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر یا استخراج بیت کوین در محاسبات محدودیت هایی وجود دارد. در این محاسبات، قیمت برق استاتیک، قیمت سکه و مشکلات ماینینگ در نظر گرفته می شود.

جوانب مثبت بیت دیر چیست ؟

خرید با قراردادهای ماینینگ ابری Bitdeer با افزایش مدت قرارداد، بیشترین سود را دارد. قراردادهایی با قیمت بالاتر و دوره های بالاتر بازده بسیار خوبی را ارائه می دهند. با توجه به روند نزولی فعلی بیت کوین، با دوره زمانی طولانی تر، بهبود قیمت BTC را امکان پذیر می کند.

عضویت در یک قرارداد ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر تنها نیاز به تأیید هویت شما از طریق شماره تلفن دارد و خدمات آنها در سطح جهانی با استخرهای موجود در هر قاره ای امکان پذیر است.

بیت دیر اجازه می دهد تا مبلغی را در حداقل 10 روز برای هزینه تعمیر و نگهداری بپردازید، و هزینه نگهداری برای سفارش شما ثابت باقی می ماند.

نکات منفی ماینینگ ابری بیت کوین با Bitdeer چیست ؟

استخراج ارزهای دیجیتال در بازار خرسی با ریسک های زیادی همراه است. سقوط قیمت بیت کوین زیر 2500 دلار منجر به درآمد پایین تر می شود و افت بیشتر قیمت ممکن است به ضرر سرمایه گذاری شما منجر شود.

با مراجعه به نمودار نرخ هش بیت کوین در زیر، متوجه می شوید که این مسئله با مشکل استخراج همبستگی مثبت دارد و همچنین این خطر را باید در نظر بگیرید زیرا افزایش سختی شبکه به معنی کاهش ROI یا بازگشت سرمایه است.

شما همچنین مشاهده خواهید کرد که افزایش مشکل استخراج ارز دیجیتال از ژانویه تا اکتبر 2018 ادامه دارد. این شبکه با کاهش مشکل در حوالی ماه نوامبر تا پایان دسامبر، نشان می دهد که ماینرها با توجه به کاهش قیمت، متحمل خسارات بزرگی در طول سال 2018 شدند.

پرداخت های Bitdeer چگونه است؟

از طریق ماینینگ ابری بیت کوین با بیت دیر به طور خودکار روزانه به طور مستقیم به کیف پول دیجیتالی شما تحویل داده می شود و نیاز به انجام کار دیگری نیست. ولی در وارد کردن آدرس کیف پول خودتان دقت کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

MakerDAO چیست؟

MakerDAO چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه MakerDAO سازمانی است که در حال توسعه فن آوری برای استقراض، پس انداز و رمزنگاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *