صرافی کوینکس

ربات تریدر ارز دیجیتال چیست و چگونه عمل می کند ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه

ربات تریدر ارز دیجیتال چیست و چگونه عمل می کند ؟ ربات تریدر ارز دیجیتال، رباتی است که می توانید از طریق آن معامله با ارز دیجیتال را شروع کرده و کسب درآمد کنید. شما وقتی سفارش خود را تنظیم کردید، در واقع یک ربات تریدر ارز دیجیتال را ایجاد کرده اید. بهترین ربات های تریدر، کل اکوسیستم معاملات ارز دیجیتال را به دست گرفته اند و این عمدتا به این دلیل است که آنها نسبت به انسان ها بسیار کارآمد هستند.

 

ربات تریدر ارز دیجیتال چیست و چگونه عمل می کند

 

ربات تریدر ارز دیجیتال، رباتی است که می توانید از طریق آن ارز دیجیتال به دست آورید. در اصل دو روش وجود دارد که می توانید از ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنید. می توانید فعلا چند سکه بخرید، آنها را برای مدت طولانی نگه دارید و بعد از بالا رفتن ارزش شان، آنها را بفروشید یا می توانید ترید ارز دیجیتال یا معامله با آن را شروع کنید.

 

ربات تریدر ارز دیجیتال چگونه عمل می کند
ربات تریدر ارز دیجیتال چگونه عمل می کند

 

در ترید با رمز ارزها، دوباره دو کار می توانید انجام دهید، می توانید بصورت دستی مبادله کنید یا از بهترین ربات تریدر ارز دیجیتال برای مبادلات خود استفاده نمایید. در حالی که ثابت شده است که نگهداری ارز دیجیتال برای مدت طولانی بسیار سودمند است، اما زمان و صبر زیادی را می طلبد تا بتوانید ارزش سرمایه گذاری خود را افزایش دهید.

 

اگر شما کسی هستید که نمی توانید برای چنین مدت طولانی صبر کنید و منتظر بمانید، پس استفاده از ربات تریدر ارز دیجیتال و مبادله با ارز دیجیتال، فرصتی مناسب برای کسب درآمد برای شما فراهم می کند. بسیاری از معامله گران موفق ارز دیجیتال پیشنهاد می کنند که کم بخرید و فروش بالایی داشته باشید. گرچه گفتن این کار ساده تر از انجام آن است.

 

ارز دیجیتال از همان ابتدا بسیار بی ثبات بوده است. آنها تنها دارایی های قابل معامله هستند که تفاوت ارزش آنها در هر روز ممکن است به یک درصد دو رقمی برسد. قیمت همیشه بالا نمی رود. بنابراین، زمان بندی بازار، کلید اصلی تبدیل شدن به یک معامله گر موفق ارز دیجیتال است.

 

ترید با ارز دیجیتال، هیچ دانش خارق العاده ای نیست. تجارت با این دارایی های دیجیتال از سال 2010، به این صورت بوده است که تمام آنچه شما نیاز دارید، یک حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال و مقداری رمز ارز در کیف پول شماست.

 

این واقعیت که پیشنهاد معامله شما بلافاصله با پیشنهاد بهتری مقابله می شود، به معنای این نیست که کسی همیشه جلوی رایانه شما سنگ اندازی می کند. شما وقتی سفارش خود را تنظیم کردید، در واقع یک ربات تریدر ارز دیجیتال را ایجاد کرده اید. بهترین ربات های معاملات بیت کوین کل اکوسیستم معاملات ارز دیجیتال را به دست گرفته اند و این عمدتا به این دلیل است که آنها نسبت به انسان ها بسیار کارآمد هستند، به خصوص وقتی که معامله ای را از دست می دهید.

 

شما می توانید بر تمام روش های مختلف تحلیل تکنیکی و خارج از ربات ها تسلط داشته باشید. با این حال، نه تنها این خسته کننده بلکه بسیار وقت گیر است. بنابراین به جای گذراندن زمان زیادی برای یادگیری در مورد تجزیه و تحلیل تکنیکال، می توانید ربات تریدر ارز دیجیتال خود را به تنهایی تنظیم کنید.

 

چه عواملی را باید هنگام انتخاب بهترین ربات تریدر ارز دیجیتال در نظر گرفت؟

 

در ادامه، شما نه تنها چند تا از سودآورترین ربات تریدر ارز دیجیتال را می شناسید، بلکه با شناسایی عوامل مهم، با آگاهی ربات تریدر خود را انتخاب کرده و برای معاملات آینده خود، دارای اختیارات بیشتری خواهید شد.

 

1. قابل اعتماد،

 

یکی از مهمترین جنبه هایی که باید در نظر بگیرید، قابل اعتماد بودن ربات تریدر ارز دیجیتال است. شما نمی خواهید فقط به این دلیل که ربات شما آفلاین شده یا مدتی کار را متوقف کنید، یک فرصت طلایی را از دست بدهید.

 

ممکن است بگوییدکه هیچ راهی برای اطمینان از قابل اعتماد بودن یک ربات خاص وجود ندارد. ولی شما می توانید از نظرات سایر کاربران که از یک ربات خاص استفاده کرده اند، استفاده کنید. در ادامه لیستی از ربات های قابل اعتماد آمده است.

 

2. امنیت،

 

وقتی صحبت از ارزهای دیجیتال می شود، در صورت هک شدن، نمی توانید کسی را جز خودتان مقصر بدانید. هنگامی که شروع به استفاده از ربات تریدر ارز دیجیتال می کنید، bot قادر است به اندوخته شما دسترسی پیدا کند، که این می تواند بسیار خطرناک باشد، به خصوص اگر ربات بسیار جدیدی باشد.

 

هیچ اطلاعاتی در مورد چگونگی امنیت یک ربات خاص وجود ندارد. بنابراین، در هنگام انتخاب ربات، تحقیق کامل انجام دهید و رباتی را انتخاب کنید که از طرف کاربران به دلیل امنیت بسیار تعریف شده است.

 

عوامل انتخاب بهترین ربات تریدر ارز دیجیتال
عوامل انتخاب بهترین ربات تریدر ارز دیجیتال

 

3. سودآوری،

 

همه چیز سرانجام به این نکته اساسی می رسد که آیا ربات سودآور است یا خیر؟ سوالی که پاسخ به آن بسیار سخت است. دلیل اصلی تصمیم شما برای خرید با ربات تریدر ارز دیجیتال، سودآوری از طریق تخصص آن در ترید است. بنابراین، قبل از اینکه هم زمان و هم پول خود را در آن سرمایه گذاری کنید، از سودآوری یک ربات مطلع شوید.

 

4. شفافیت،

 

دلیل اصلی افزایش اعتبار شهرت ارز دیجیتال این است که کل شبکه کاملاً شفاف است. جایی برای بازی های ناپاک وجود ندارد. حتی باید از ربات تریدر ارز دیجیتالی که تصمیم دارید با آن کار کنید، همین را انتظار داشته باشید.

 

سعی کنید یک ربات را انتخاب کنید که توسعه دهندگان آن به دلیل فعالیت های مثبت شان در جامعه مشهور هستند. شفافیت نه تنها به ایجاد اعتماد کمک می کند، بلکه برای آنکه بتوانید با افراد مناسب ارتباط برقرار کرده تا مسائل تان را حل کنید، به شما کمک خواهد کرد.

 

5- سهولت استفاده،

 

نکته اصلی برای ترید خودکار بیت کوین این است که کل فرایند معاملات ارز دیجیتال برای همه آسان شود. یک ربات تریدر ارز دیجیتال که دارای رابط کاربری ساده ای باشد، بسیار مطلوب است. نکته ای که باید در رباتی که تصمیم دارید از آن استفاده کنید، دنبال آن باشید، این است که تنها با چند کلیک ماوس بتوانید ربات ها را کنترل کنید.

 

در ادامه لیست اسامی چند ربات تریدر ارز دیجیتال برتر در سال 2020 معرفی می شود.

 

یکی از بهترین های ربات تریدر ارز دیجیتال کدام است؟

 

– تریدر خودکار Shrimpy ،

 

تریدر Shrimpy یک بات مبادله گر ارز دیجیتال برای مدیریت طیف وسیعی از سرمایه گذاری ها، ایندکس کردن بازار، توازن مجدد و استراتژی های پشت پرده است.

 

تریدر Shrimpy دارای مدیریت پیشرفته portfolio است. یعنی بر خلاف سایر تریدرها، روی استراتژی های وسیعی از طیف سرمایه گذاری ها از قبیل توازن مجدد تمرکز دارد.

 

ثبت نام در سایت shrimpy.io تنها با وارد کردن نام و ایمیل امکان پذیر است. در این وبسایت کارکرد ربات تریدر ارز دیجیتال توضیح داده شده است.

 

ثبت نام در سایت shrimpy

 

با طی مراحل ثبت نام، وصل کردن کلیدهای API در مبادله، انتخاب دارایی ها و ورود به توازن مجدد، سبد سهام خود را در کمتر از 5 دقیقه خودکار کنید.

 

بهترین های ربات تریدر ارز دیجیتال
بهترین های ربات تریدر ارز دیجیتال

 

این یک روش نگهداری آسان برای ساده تر کردن معاملات ارز دیجیتال شما است. هر کاربر می تواند به طور مستقیم با Shrimpy ارتباط برقرار کند تا به حساب های خود دسترسی پیدا کرده، معاملاتی را انجام داده و داده ها را جمع آوری کند.

 

استراتژی خود را با Shrimpy به عنوان ربات تریدر ارز دیجیتال، تنظیم کنید و او معاملات شما را به صورت خودکار انجام می دهد. توسط Shrimpy می توانید به معروف ترین صرافی ها مانند Binance ، Bittrex ، KuCoin ، Kraken ، Gemini ، Huobi ، Poloniex ، Coinbase Pro ، Bitstamp ، OKEX ، HitBTC، Huobi Global، BitMart وBibox وصل شوید.

 

ربات تریدر ارز دیجیتال shrimpy کمک مناسبی برای افراد مبتدی است که بتوانند بهتر ترید کنند. البته افراد حرفه ای هم بهتر است در معاملات خود از این ربات ها استفاده نمایند. این ربات‌ برای تشخیص زمان فرایند تصمیم‌گیری انجام کار، از مجموعه ای از الگوریتم ها استفاده می‌کند.

 

توسط ربات تریدر ارز دیجیتال shrimpy، دارایی های دیجیتالی مورد نظر خود را در سبد خود بچینند و این بات بطور خودکار برای ساخت طیف وسیعی از سرمایه گذاری ها ترید می کند.

 

در ربات Shrimpy می توانید استراتژی ارز دیجیتال خود را با برنامه ای که برای شما مفید است بطور خودکار بسازید.

 

گزینه های قیمت گذاری یا تعرفه های این ربات تریدر ارز دیجیتال که با ارز دیجیتال هم پذیرفته می شود، به شما امکان می دهد تا از طیف سرمایه گذاری خود نهایت استفاده را ببرید. برنامه های Shrimpy در محدوده قیمت گذاری از 13 دلار تا 19 دلار در هر ماه می باشد. برنامه اصلی ربات، امکان دسترسی به کلیه ویژگی های portfolio، سبد خرید، توازن مجدد و مدیریت ارز را فراهم می کند.

 

بهترین ربات تریدرها در سال 2020 کدامند؟

 

– ربات Cryptohopper،

 

بهترین ربات تریدرها در سال 2020 کدامند : این ربات ممکن است یک ربات جدید در بازار تریدر ارز دیجیتال باشد. با این حال، این تازه وارد به دلیل طیف گسترده ای از ویژگی هایی که ارائه می دهد، توانسته است در لیست بهترین ها قرار گیرد.

 

یکی از نکات منفی اکثر ربات تریدر ارز دیجیتال این است که آنها روی دستگاه محلی شما کار می کنند. به این معنی که آنها فقط هنگامی که رایانه شخصی خود را روشن کرده اید، اجرا می شوند.

 

این ربات از فن آوری های مبتنی بر ابر یا cloud استفاده می کند، تا ربات را 24 ساعت در 7 روز هفته فعال نگه دارد. با اجرای ربات روی ابر، کاربران قادر خواهند بود سفارشات ترید خود را حتی در طول شب انجام دهند.

 

بنابراین، هیچ فرصتی از دست نمی رود. یکی دیگر از دلایل مهم که منجر به افزایش شهرت ربات تریدر ارز دیجیتال Cryptohopper شده، سهولت استفاده آن مخصوصاً برای افراد تازه کار است.

 

این ربات مجهز به ویژگی هایی از قبیل نقاط توقف، تحلیل تکنیکی، نمونه ها و تست های پشت پرده نیز می باشد.

 

برنامه های آن در قیمت گذاری از 19 تا 99 دلار در هر ماه است. پس از عضویت در هر یک از برنامه ها، می توانید شروع به استفاده از ربات در صرافی های معروفی مانند Binance ، Huboi ، Kucoin و Bittrex کنید.

 

بهترین ربات تریدرها
بهترین ربات تریدرها

 

– ربات 3Commas،

 

با وجود اینکه ربات تریدر ارز دیجیتال 3Commas یکی از ربات های بسیار جدید است، اما توانسته است حتی در بازار خرس های ارز دیجیتال ( بازارهای نزولی ) هم سود زیادی را برای کاربران خود فراهم کند.

 

ویژگی منحصر به فردی که این ربات را از دیگر رباتها جدا می کند، قابلیت آن برای ردیابی هر بازار ارز دیجیتال است. این امر به این ربات تریدر ارز دیجیتال اجازه می دهد تا ترید را با سودآوری در یک موقعیت ببندد، اگرچه قبلاً به هدف موردنظر کاربر رسیده باشد. این ویژگی در هنگام اجرای بازار گاو نر ( بازار صعودی ) بسیار اشتباه، کمک می کند.

 

علاوه بر این، ربات همچنین به کاربران اجازه می دهد که همزمان چندین ارز دیجیتال را ترید کنند. بنابراین، فرصت تجاری خوبی که در این راه است را از دست ندهید.

 

– ربات Kryll.io،

 

اگر نوآوری در ربات تریدر ارز دیجیتال را کلید مهم دوام آوردن، بدانیم، می توان گفت که تیم پشتیبانی کریل کاملاً این موضوع را درک کرده است. این ربات با ویژگی های معاملات عصر جدید بارگذاری شده است تا ترید خودکار بدون نقصی را ارائه کند.

 

هسته اصلی این ربات استراتژی های آن است، شما می توانید استراتژی های خود را با استفاده از امکان drag and drop بسازید. استفاده از رابط کاربری این ربات تریدر ارز دیجیتال آسان است و برای مبتدیان بسیار مناسب است.

 

اگر نمی خواهید استراتژی های خود را ایجاد کنید، می توانید استراتژی های موفق بازار را دنبال کنید. قبل از انتخاب استراتژی از بازار، می توانید از آن پشتیبان گیری کنید. این کار تضمین می کند که شما می توانید از نوسانات درگیر در استراتژی، اطمینان داشته باشید.

 

برای استفاده از پلتفرم ربات تریدر ارز دیجیتال نیازی به پرداخت هزینه اشتراک ندارید. ربات Kryll توکن مخصوص به خود را دارد و تمام هزینه آن با توکن KRL پرداخت می شود. همچنین با نگه داشتن توکن های KRL می توانید هزینه ها را کاهش داده و از مزایای دیگری بهره مند شوید. این پلتفرم بسیار امیدوارکننده است و قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد.

 

– ربات زیگنالی Zignaly

 

ربات تریدر ارز دیجیتال Zignaly هنوز در مراحل توسعه است. ( zignaly.com ) با این وجود، در حال حاضر می توانید از نسخه بتا این برنامه به صورت رایگان استفاده کرده و توسط این ربات سود زیادی کسب کنید. حتی اگر این ربات جدید در صنعت ترید، تازه کار باشد، اما موفق شده که توجه بسیاری از علاقه مندان به ارز دیجیتال را به خود جلب کند.

 

دلیل اصلی شهرت گسترده آن، شفافیت ارائه شده توسط این ربات تریدر ارز دیجیتال است. برخلاف سایر بات ها، توسعه دهندگان این تریدر جزئیات زیادی در مورد چگونگی تماس با آنها را با کاربران خود به اشتراک می گذارند. در حال حاضر فقط یک ردیف قیمت گذاری واحد برای برنامه Zignaly وجود دارد یعنی همه برنامه هایی که ارائه می دهد، می توانند با قیمت 15.99 دلار در ماه خریداری شوند.

 

اکنون بهترین ربات تریدر خود را دریافت کنید

 

ترید ارز دیجیتال یک روش عالی برای تولید درآمد حتی در بازار خرس ها است. با این وجود، برای اینکه یک تریدر موفق باشید، باید تحلیل تکنیکال خوبی از بازار داشته باشید.

 

شما می توانید در عین حال که فرصت های معاملاتی زیادی را از دست داده اید، وقت زیادی را در فهم این روش های تکنیکال صرف کنید و یا می توانید به راحتی از ربات های تریدر استفاده کرده و مقداری پول کسب کنید.

 

اکنون شما آنقدر می دانید که بتوانید یک روش ترید برای خود انتخاب کنید. بنابراین، قبل از تصمیم گیری برای خرید بهترین ربات تریدر ارز دیجیتال، چند مورد را آزمایش کنید.

 

توصیه بیت کوین گاه

 

مقاله ای که در بالا مشاهده کردید ترجمه ای از چندین وب سایت انگلیسی زبان است که در اینجا قرار داده ایم. ربات های تریدر در طول کارکرد خودشان تا کنون هیچ عملکرد مثبتی نشان نداده اند. چه نمونه های ایرانی آن و چه نمونه های پیشرفته خارجی آن.

 

بنابراین توصیه بیت کوین گاه به همه شما همراهان گرامی این است که این کار را تجربه نکنید زیرا بیت کوین گاه خیلی وقت پیش تمام این راه ها را تست کرده است. تجربه را تجربه نکنید.

 

یکی از تجارب ما در زمینه استفاده از ربات های تریدر به حدود سال پیش بر می گردد. با توجه به تعریف هایی که از ربات تریدر Shrimpy شنیده بودیم تصمیم گرفتیم تا یک اکانت یکساله بخریم و از آن یک تست بگیریم. با حدود 200 دلار امریکا اکانت یکساله آن را خریدیم و بیش از پنجاه روش آن را نیز تست کردیم.

 

این ربات بر روی صرافی بایننس راه اندازی شده بود. در این مدت حدود 700 دلار نیز متضرر شدیم و متاسفانه کل زیان ما با احتساب خرید ربات به چیزی در حدود 900 دلار امریکا به پایان رسید.

 

تا چند ماه پیش یکی از دوستان مجدد یک شرکت ایرانی را به ما معرفی کردند. آن را نیز تست کردیم و ربات را با قیمت 2.5 میلیون تومان خریدیم ، سپس باز هم متضرر شدیم. لطفا به این هشدارها توجه کنید زیرا اگر یک ربات واقعا سودده است چرا بوجود آورنده آن میخواهد این ربات را بفروشد؟ می تواند از طریق این ربات سود سرشاری کسب کند بدون فروش آن. بنابراین هر وقت توانستید به این سوال پاسخ دهید یک ربات تریدر را خریداری کنید. هیچ رباتی بهتر از خود شما نیست. به خودتان اعتماد داشته باشید. با سپاس از همراهی همه شما بزرگواران. دیدگاه های خودتان را در پایان این مطلب برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

27 دیدگاه

 1. با سلام
  از شما بعید بود این مثلا سوال،
  فکر کنم شما ربات رو با فروشنده مغازه اشتباه گرفتید، که خودش بره سود کسب کنه، این ربات ها به قراره اسان کاری بکنند نه سوددهی، وقتی تحلیل بلد نباشید میرید سراغ ترید اخرش ضرر میشه دیگه، این ربات طبق برنامه شما عمل میکنه سرخود چ سودی؟؟
  لستراتژی درست سود، استراتژی غلط ضرر
  وسلام، خودش که نمیره سرخود بخره بفروشه سودکنه

  • درود بر شما. سپاسگزارم از انتقاد شما. اگر بیشتر از بقیه می دانید عنوان کنید تا هم مجموعه ما و هم بقیه کاربران با نحوه کارکرد ربات های ترید ارز بیشتر آشنا شوند.

 2. استراتژیستمن

  خدا خیرتون بده.
  من واقعا خوشحالم که این مقاله رو پیدا کردم و خوندم داخل سایتتون داشتم متقاعد میشدم که امروز روبات بخرم اما این رو که خوندم فهمیدم همشون دزدن و به درد نمیخورن.
  بازم ازتون ممنونم

 3. سلام از صداقتتون در نوشتن این مقاله متشکرم

 4. با عرض درود و خسته نباشید
  با سپاس از مطالب مفیدتون که منم میخواستم یه ربات بخرم تا کار ترید و انجام بده که با مطالعه مطالب شما منصرف شدم
  یک سوال هم داشتم در مورد نرم افزار نینجا تریدر هم اگه میشه مطالبی بفرمائید. بینهایت سپاس

 5. ببخشید درخواست تحقیق درمورد نرم افزار نینجا تریدر و داشتم به اشتباه یک سوال نوشتم درصورت امکان اصلاح کنید
  بینهایت سپاس

 6. اولش کلی تعریف از ربات ها
  بعد به یکباره همشونو شسته و پهن کرده رو بند!

  اما خارج از شوخی ممنون از صداقت شما.همین که تهش گفتین ربات ها کاربرد ندارند و هر روشی رو رفتین تهش ضرر داشتن ینی همه چیز
  عالی بود

 7. منکه یه ربات 1000 دلاری گرفتم دو برابر خودش پول درآوردم وو کمتر از 500 دلار بیت کوین بهش دادم و الان از این مطلبتون تعجب کردم

 8. من واقعا از این مقاله شما متعجبم :))))))
  همون رباتی که نوشتید پایین این مطلب که به قیمت 2.500.000 گرفتید منم دارمش ولی اسمشو نمینویسم که تبلیغ نشه
  با همین ربات با سرمایه 400 دلار تو حالت استراتژیش تو یک و نیم ماه 400 دلار من شد 550 دلار. بعد از حالت دیگه ای هم که داره استفاده کردم با اون هم ضرر کردم هم سود کردم ولی سودام از ضررام بیشتر بود 550 دلار من بعد 2 ماه شد 750 دلار!!!!
  برا مطلبتون زحمت کشیدین ولی یکم دور از واقعیته

  • درود بر شما. شما که راست میگی؟ اگر راست میگی مدارک بفرست و اینکه این ربات را از کجا خریدی؟ و اینکه حداقل در یکسال گذشته این ربات در حالت تست چقدر پوزیشن از بازار گرفته. در صورتی که تایید بشه که سودمند هست یک پست ویژه برای آموزش این ربات میگذاریم در سایت بیت کوین گاه و از شما هم تمجید می کنیم. هر رباتی را تا این لحظه تست گرفتیم و یا پول دادیم و خریداری کردیم به واقع فقط کلک پول درآوردن سایت ها و شرکت ها بوده و برای ما سودمند نبوده.

   یک سوال : اگر ربات تریدری در بازار موجود باشه که با یک استراتژی خوب واقعا سودده باشد چرا صاحب آن ربات میخواهد آن را بفروشد؟ چرا خودش با اجرای این ربات پول در نمیاورد؟
   هر موقع به این سوال توانستی پاسخ قانع کننده بدهی بعدش بیا و برای دار و دسته خودت تبلیغ کن. موفق باشی.

   • شما تا زمانی که خودتون یک طرفه به قاضی میرید و تایید و تایید نکردن نظر هم دست خودتون هستش و تو 2 بند جوابی که به من دادی کلی تیکه برا من فرستادی، حالا انتظار داری برا من که اثبات کردن یا نکردن این موضوع برا من هیچ خیری نداره بیام برا شما دلیل و مدرک بدم؟!! بابا شما دیگه کی هستی
    ولی سوال آخرتو جواب میدم: این طرز تفکر شماست که 180 درجه با بقیه فرق داره، انگار مثلا بگی ماینینگ که سود داره کل شرکت های ماینینگ بیان دستگاه ندن بیرون فقط برا خودشون بسازن و فقط خودشون سود کنن
    یا مثلا تو بورس عرضه اولیه ها اینقد سود دارن پس ندن به ملت و محدود کنن و فقط خودشون همه عرضه اولیه ها رو بگیرن! از این مثالا هزار تا هم میشه زد
    اگه همینجوری با طرز فکر شما جلو بریم که دیگه باید هیچکس هیچ کاری نکنه!! کسیم چیزی ساخت بگه مال خودم
    شما برای من بگو وقتی یه مجموعه ای یه چیزی درست کرده که با اون میشه درآمدت رو بیشتر کرد هم میتونه درامد خودش رو بیشتر کنه با اون نرم افزار هم میتونه با فروش نرم افزار یه سود جانبی هم داشته باشه. جرا حالا نباید این کارو بکنه؟
    من تو عمرم برای جواب دادن به کسی اینقد وقت نزاشته بودم چون ناراحت میشم وقتی میبینم عده ای حرف درست رو برای کسایی که هنوز نمیدونن چی به چیه نمیزنن
    امیدوارم اول از همه فرهنگ حرف زدن با کاربرا رو توی یک رسانه عمومی یاد بگیرید و بعد کامنت منم بدون حدف جایی کامل تایید کنی و در آخرم بری اتاق به کارای بدت فکر کنی
    یاحق

    • ما همه چیزو منتشر می کنیم به جز ناسزا. اینم عقیده شماست و ما بهش احترام میگذاریم. ولی توصیه ما هم به شما این است که بیشتر بررسی کنید چون احتمالا تازه با بازار کریپتوکارنسی آشنا شدی. ولی تیم ما بیش از 5 سال سابقه در کریپتوکارنسی داره. ضمن اینکه بیش از سه سال است که بیشتر ربات ها تست شده اند. ربات ها اصولا یک مدت زمان بسیار کوتاه ماکزیمم تا یکماه سیگنال سود میدهند و اونهم ناچیز و بعدش می افتند روی ضرر و حساب را به فنا میدهند. این تجربه ما بوده. از قدیم گفتند که تجربه را تجربه نکنید چون ممکن است اون تجربه تلخ باشه. پاینده و پیروز باشی.

     • سلام
      شما از ali azalea خواستيد مدارك بفرسته كه سود داشته .
      صحبت كاملاً درستيه.
      لطفاً‌ خودتون هم مدارك ضررهائي كه با اون ربات ايراني مدنظرتون داشتيد بذاريد تا حرفتون ثابت بشه.
      راستش من در حال تحقيق درباره رباتهاي تريد هستم.
      ميگيد نميتونيد اسم ربات ايراني كه به شما ضرر زده رو اينجا بياريد.
      اگه ممكنه اسمشو به ايميل من بفرستيد تا لااقل من دچار ضرر نشم .
      مرسي.

    • باسلام و احترام به شما دوست عزیز
     در مورد این بیان شما ” نگار مثلا بگی ماینینگ که سود داره کل شرکت های ماینینگ بیان دستگاه ندن بیرون فقط برا خودشون بسازن و فقط خودشون سود کنن
     یا مثلا تو بورس عرضه اولیه ها اینقد سود دارن پس ندن به ملت و محدود کنن و فقط خودشون همه عرضه اولیه ها رو بگیرن! ”
     چند تا جواب مختصر جسارتا میخواستم بدم . برای سئوال اول عرض کنم که ماینینگ کردن اول جا بعد منبع تامین انرژی میخواد شرکت سازنده قطعا برای ساخت همه دستگاهایشان این قدر مکان و این قدرت تامین انرژی رو نخواهند داشت دوم اینکه جنس قطعات استفاده شده در تبدیل به دستگاه ارزش افزوده بسیاری خواهد پیدا کرد که از این سود نمیشه چشم پوشی کرد ( یعنی یک مواد خام پلاستیک ، سرامیک ، انواع فلزات و آلیاژ آن تبدیل میشه به یک قطعه دستگاه )
     در خصوص عرضه اولیه معمولا یک مجموعه و یا شرکت وقتی میخواد به یک منبع مالی نقدی دست پیدا کنه یکی از راهاش اخذ وام هست و از همین راهها هم واگذاری بخشی از سهام هست و غالبا هیچ شرکتی حاضر به واگذاری و فروش سهامش به یک ابر سرمایه دار نمیشه زیرا که احتمال خلع ید کردن خودش در آینده محتمل است . پس بهترین راه واگذاری این بخش از سهام به سرمایه گذاران خرده هست تا در آینده امکان جمع کردن این سهام براش راحت باشه . ولی در فروش یک نرم افزار یا یک ربات با چنین مثالهایی قابل قیاس نمیتونه باشه .

   • این سوال خیلی مسخرس چون با پول ما ترید میکنن سود میکنن یه درصدیشم به صاحبان سرمایه میدن که همه کارا این مورد رو داره و جدید نیست

 9. سلام
  آيا پلتفرم يا رباتي هست که بشه از طريق کشيدن و انداختن متغيير ها تحليل در يک سايت بروکر (همانند قيمت، تعداد معاملات يا حجم معاملات در يک زمان مشخص)، استرتژي خودمان را بنوسيم و ان را به بروکري همانند بايننس وصل کرد؟ (مثلا براي بورس ايران سايت آسان بورس هست). البته رايگان

 10. سلام ادمین عزیز
  من به تازگی با یه شرکتی اسپانیایی آشنا شدم که اسمش آربیستار و کارش فروش رباتهای نوسانگیر در بازار کریپتو هستش و یکی از رباتهاش هست که میتونیم روش سرمایه گزاری کنیم و سودش ۷۰ برای ما و ۳۰ درصد برای شرکت هست یعنی عملیات ترید خود ربات شرکت انجام و ما فقط سرمایه گزار هستیم خلاصه خیلی وسوسه شدم که روش سرمایه گزاری کنم و کلی هم تحقیق کردم در موردش ولی وقتی این پست خوندم گفتم از شما که تجربتون تو این ضمینه زیاده هم بپرسم
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *