صرافی کوینکس

Ethereal Sessions روی بازی های مبتنی بر اتریوم تمرکز دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه

سخنرانان بازی های ایموتیبل (Immutable)، سوپر رر (SuperRare) و بلاکاد گیمز (Blockade Games) در کنفرانس مجازی پنجشنبه در مورد نقشی که توکن های غیرقابل معاوضه در بازی های مبتنی بر اتریوم ، صحبت خواهند کرد.

Ethereal Sessions روی بازی های مبتنی بر اتریوم تمرکز دارد.

خوره های بازی – این یکی برای شما است. جلسه Ethereal پنجشنبه شب با تمرکز بر روی توکن های غیرقابل معاوضه (NFT)  و بازی های غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین اتریوم برگزار خواهد شد.

این رویداد رایگان در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت استاندارد شرقی (با 5 ساعت اختلاف از زمان گرینویچ) آغاز می شود و بحث های مجازی میان الکس کانلی مدیرعامل شرکت ایموتیبل سازنده ی بازی های (Gods Unchained) ، مارگارت دکورسل مدیر عامل بلاک اد گیمز و نیکولاس جولیا بنیان گذار سوپر رر برگزار می شود.

این جلسه توسط گادز آنچیند Gods Unchained ، ایموتیبل Immutable ، جیتکوین Gitcoin ، سوپررر SuperRare و کانسنسیس Consensys (که بودجه ی پایگاه خبری دیکریپتو را تامین می کند) پشتیبانی می شود.

Ethereal Sessions روی بازی های مبتنی بر اتریوم تمرکز دارد
Ethereal Sessions روی بازی های مبتنی بر اتریوم تمرکز دارد

برایان اوهاگان از سوپر رر به دیکریپتو گفت: “اتریوم فرصت های جدیدی را برای گیمرها ایجاد می کند تا خالق، کارآفرین و حتی ارائه دهنده ی خدمات شوند.”

فن آوری های Web3 با ارائه چهار ویژگی جدید: مالکیت دیجیتالی، کمیاب کردن محصولات دیجیتال، پیشرفت و بازارهای ثانویه، ماهیت بازی ها را متحول خواهند کرد.


✅ شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


جلسات اتریال یکی از رویدادهای هفتگی مجازی است که سازندگان و سایر افراد علاقمند به آینده عدم متمرکز را گرد هم می آورد. هدف آن بررسی چگونگی تأثیر فن آوری های غیرمتمرکز بر زندگی مردم در سراسر جهان است. جلسات ضبط شده و برای پخش در دسترس است.

 

5/5 (2 نظر)

درباره ی رعنا خوشخو

مقاله نویس و علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

یی ارن (yEarn) چیست و چگونه می‌توان در پروژه‌های "سپردهٔ پربازده" دی فای سرمایه‌گذاری کرد؟

یی ارن (yEarn) چیست و چگونه می‌توان در پروژه‌های “سپردهٔ پربازده” دی فای سرمایه‌گذاری کرد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه یی ارن (yEarn) در ابتدا به‌عنوان یک جمع کننده بهره برای پلتفرم ‌های “دی فای” …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *