صرافی کوینکس

تحلیلگران معتقدند که بازگشت بیت کوین آغاز شده است

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تحلیلگران معتقدند که بازگشت بیت کوین آغاز شده است : طی هفته قبل، قیمت بیت کوین تقریبا 20 درصد کاهش یافت. با این حال، در 25 نوامبر قیمت بیت کوین با پرشی از حدود 6600 دلار، شروع به افزایش کرد و در کمتر از 12 ساعت 10 درصد افزایش یافت.

تحلیلگران معتقدند که بازگشت بیت کوین آغاز شده است

 

تحلیلگران معتقدند که بازگشت بیت کوین آغاز شده است
تحلیلگران معتقدند که بازگشت بیت کوین آغاز شده است

در حالی که هیچ توضیح قطعی در مورد سقوط اخیر قیمت بیت کوین وجود نداشت، فرضیه های مختلفی قابل بحث است.

به گزارش بیت کوین گاه و به نقل از خبرگزاری ” بین کریپتو ” یکی از بنیانگذاران خودخواه بیت کوین گفت که :

این خود او بوده که باعث سقوط قیمت بیت کوین شده، و این کار را برای انتقام از واکنش منفی جامعه کریپتوکارنسی نسبت به برخی از ادعاهای خود انجام داده است. جالب است که این ادعا حتی منجر به واکنش های شدیدتری شد و چالش هایی را ایجاد کرد که او باید بعضی از ادعاهای خود از جمله مالکیت بیش از 100،000 بیت کوین را اثبات کند.

این لینک نیز می تواند برای شما مفید باشد :

تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال

دیروز ، قیمت بیت کوین به حداقل 6600 دلار رسید و ناگهان وارونه شد، که هنوز هم ادامه دارد. “اسکات مِلکِر” – تاجر و تحلیلگر کریپتوکارنسی- اظهار داشت که قیمت بیت کوین یک الگوی شمع معکوس (reversal candle) زیبا با یک به اصطلاح فتیله طولانی در پایین (long lower wick)، ایجاد کرده است. علاوه بر این ، وی به واگرایی صعودی (bullish divergence) در ناحیه فروش بیش از حد بیت کوین نیز اشاره کرد.

بیت کوین در کانال نزولی

بیت کوین در کانال نزولی : قیمت بیت کوین از زمان رسیدن به اوج در 24 ژوئن، در یک کانال نزولی مبادله می شده است.

در 21 نوامبر قیمت بیت کوین به ناحیه پشتیبان (support line) رسید و یک فتیله طولانی در پایین نمودار ایجاد کرد. کاهش متعاقب آن باعث شد که قیمت بیت کوین بار دیگر در 25 نوامبر به ناحیه پشتیبان سقوط کند.

سپس افزایش دیگری رخ داد و قیمت بیت کوین در حال حاضر در حال ایجاد یک الگوی شمعدان معکوس صعودی (bullish reversal candlestick) است.

 

بازگشت بیت کوین در کانال نزولی
بازگشت بیت کوین در کانال نزولی

با نگاهی به بازه های زمانی کمتر ، می توان واگرایی قوی صعودی را در الگوی قیمت بیت کوین مشاهده کرد.

علاوه بر این ، قیمت بیت کوین در مرحله ایجاد الگوی ستاره صبحگاهی (morning star pattern) است. قیمت 7300 دلار نزدیک به قسمت بالای شمعدان نزولی قبلی، احتمالا این بازگشت را تثبیت می کند ولی در حال حاضر قیمت بیت کوین به 7100 سقوط کرده است و امیدواریم این سقوط فقط یک اصلاح کوچک باشد برای یک صعود بزرگ.

 

مناطق پشتیبان جهت بازگشت قیمت بیت کوین
مناطق پشتیبان جهت بازگشت قیمت بیت کوین

در کوتاه مدت، مناطق اصلی مقاومت (resistance areas) در سطوح 7400 دلار و 7600 دلار است. این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین پس از رسیدن به آنها اندکی کاهش داشته باشد که فقط یک اصلاح است ، اما به هر حال یک قیمت روزانه در سطح نزدیک به بالای منطقه مقاومت دوم، الگوی قبلی و سناریوی بازگشت را تثبیت خواهد کرد.

 

مناطق مقاومت بیت کوین
مناطق مقاومت بیت کوین

برای نتیجه گیری، پس از کاهش طولانی و سریع، به نظر می رسد قیمت بیت کوین روند بازگشت را آغاز کرده است. این روند که البته هنوز تأیید نشده است، در یک منطقه واژگونی احتمالی رخ داده است و توسط شاخص های فنی پشتیبانی می شود.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

MakerDAO چیست؟

MakerDAO چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه MakerDAO سازمانی است که در حال توسعه فن آوری برای استقراض، پس انداز و رمزنگاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *