صرافی کوینکس

صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه راه اندازی شد

زمان مطالعه : 7 دقیقه

صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه راه اندازی شد : با توجه به درخواست و پیشنهاد برخی از کاربران محترم در زمینه راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال مطمئن و سریع ، بیت کوین گاه تصمیم گرفت تا با همکاری یک شرکت صرافی کریپتوکارنسی در این زمینه شروع به کار نماید. امیدواریم تا در این راه ما را همراهی نموده و ما هم با دلگرمی های شما عزیزان بتوانیم بستری مناسب جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال مهیا کنیم.

صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه

در صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه سعی شده است تا مهمترین و پرفروش ترین ارزهای دیجیتال برتر در مارکت کریپتوکارنسی عرضه شوند. هر چند که معتقدیم که اگر فقط بیت کوین و تتر باشد کفایت می کند. زیرا تتر به هر حال دلار کریپتوکارنسی است و قابلیت تبدیل شدن به کلیه ارزهای دیجیتال در تمامی صرافی های معروف جهانی را دارد.

فعلا و برای شروع تصمیم گرفتیم تا سر خود را زیاد شلوغ نکنیم و با ارزهای بیت کوین و تتر در صرافی بیت کوین گاه کار خودمان را شروع کنیم. البته در آینده اگر استقبال مناسبی صورت گیرد تعداد ارزهای بازار کریپتوکارنسی افزایش خواهند یافت.

بخش کاربری صرافی بیت کوین گاه بسیار ساده و کارکردن با آن راحت و لذت بخش است. این یک اسکریپت اختصاصی است که توسط گروهی از برنامه نویسان طراحی و برنامه نویسی شده است. روی امنیت آن تا جای ممکن کار شده است ، هر چند که معتقدیم که امنیت چیز صد در صدی نیست همانطور که صرافی بایننس با وجود تمهیدات زیاد امنیتی چند ماه پیش هک شد و حدود 7000 بیت کوین از آن به سرقت رفت.

 

ورود به صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه : 👇👇👇👇👇👇👇👇 کلیک کنید

 

جهت ورود به صرافی بیت کوین گاه کلیک کنید

 

ولی کارشناسان بیت کوین گاه توسط تیمی حرفه ای از برنامه نویسان تا جای ممکن امنیت این اسکریپت را تامین کرده اند و ما به شما اطمینان می دهیم که امنیت این اسکریپت صرافی بالاست و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. کارشناسان ما در صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه در اسرع وقت سفارشات را کنترل و نسبت به واریزی ها اقدام خواهند کرد.

 

صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه
صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه

فاکتورهای مهم یک صرافی ارز دیجیتال

1 – سهولت کار کردن با آن – 2 – سرعت عمل در واریزی ها بدون اتلاف وقت – 3 – صداقت – 4 – کارمزد پایین و …..

سرعت عمل یکی دیگر از فاکتورهای مدنظر ما در این صرافی آنلاین است. چون واقفیم که وقت شما و ما ارزشمند است و نبایستی هدر رود بنابراین تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به واریزی ها اقدام کنیم.

ولی همانطور که شما هم می دانید در برخی اوقات واریزی به کیف پول انجام می شود ولی انتقال چندین ساعت و حتی پیش آمده تا یک روز هم به درازا کشیده است. متاسفانه این موضوع یکی از مشکلات اغلب ارزهای دیجیتال هنگام انتقال است و کاری هم از دست ما بر نمی آید و یا بسیار پیش هم آمده که انتقال کمتر از دو دقیقه زمان برده است. به هر حال امیدواریم اگر از صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه استفاده می کنید کمی صبور باشید چون شاید مشکل از طرف ما نباشد بلکه از مدت زمانی باشد که قرار است یک ارز به کیف پول شما جابجا شود که این به سرعت شبکه بستگی دارد.

صداقت یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای صرافی آنلاین بیت کوین گاه است. صداقت یعنی اینکه در ابتدا همه چیز بازگو شود نه در ادامه کار. همه چیز راست باشد نه وارونه و گفتار با عمل یکسان باشد. اینها همه در کنار هم صداقت را تشکیل می دهند. ما متعهدیم که صداقت را پیشه کار خود کنیم چون به مشتری مداری اعتقاد زیادی داریم و یکی از استراتژی های بیت کوین گاه هم مشتری مداری است. مشتری مداری یعنی رضایت و خشنودی مشتری هایی که از خدمات شما استفاده می کنند. اگر امروز یک مشتری که از خدمات صرافی ما استفاده می کند راضی و خشنود باشد به واسطه این فرد چندین نفر به مجموعه ما معرفی می شوند بنابراین دایره مشتری های ما افزون می گردد. مشتری بیشتر یعنی سود بیشتر برای ما. پس اهداف ما با شما در یک راستا قرار می گیرد. برد و پیروزی شما ، برد و پیروزی ما خواهد بود.

کارمزد پایین از مهمترین فاکتورهای یک صرافی

تا جایی که توانسته ایم کارمزد خودمان را پایین نگه داشته ایم تا بتوانیم رضایت شما عزیزان را بگیریم. سود بالا ولی مشتری کم هدف ما نیست بلکه برعکس سود پایین با مشتری بیشتر در دراز مدت سود بیشتری نصیب ما خواهد کرد.

از اینکه صرافی ما با سود و کارمزد بالا در آن تعداد بسیار کمی فعال باشند زیاد جالب به نظر نمی رسد بنابراین با توجه به اهداف و برنامه ریزی بلند مدت ما در زمینه ارزهای دیجیتال ، همواره بر آن بوده ایم که کارمزد پایین همراه با تعداد زیادی کاربر داشته باشیم.

در ابتدا و برای یک ماه شروع کار صرافی بیت کوین گاه ، یک درصد کمیسیون خودمان را در نظر گرفته ایم که بدلیل افتتاحیه می باشد البته پس از گذشت یک ماه درصد کمیسیون ما به سه درصد افزایش می یابد. فعلا بر روی همین سه درصد کمیسیون می خواهیم ادامه دهیم و قصد زیاد کردن آن را نداریم مگر در شرایط مقتضی و با اعلام قبلی.

 

فاکتورهای مهم یک صرافی ارز دیجیتال
فاکتورهای مهم یک صرافی ارز دیجیتال

شرایط و قوانین صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه

– ارائه خدمات صرافی آنلاین “بیت کوین گاه” تنها به کاربرانی که حساب کاربری آنها فعال و وریفای شده باشد امکان پذیر است، به این ترتیب که پس از ثبت نام، کاربر اطلاعات و مدارک مربوط به احراز هویت خود را در پنل کاربری خود ارسال می کند، واحد احراز هویت “بیت کوین گاه” پس از تایید اطلاعات ، حساب کاربر را فعال می کند و پس از آن کاربر قادر به استفاده از خدمات وبسایت خواهد بود. احراز هویت کار مشکلی در صرافی ما نخواهد بود و کمتر از پنج دقیقه زمان می برد.

– احراز هویت کاربر با دریافت تصویر کارت ملی و کارت پرداختی بانکی ، سلفی با کارت ملی و کارت پرداختی ، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، و بررسی صحت مدارک و اطلاعات و یکسان بودن نام صاحب حساب کاربری با نام کسی که مدارک به نام ایشان است، انجام می گیرد.

-کاربرانی که قصد فروش ارز دیجیتال را به مجموعه بیت کوین گاه دارند نیاز به احراز هویت ندارند و احراز هویت فقط برای خریداران ارز دیجیتال با کارت های بانکی ایران است.

– خدمات وب سایت و صرافی “بیت کوین گاه” تابع قوانین کشور ایران است و به هیچ گروه یا سازمانی وابسته نیست.

– ساعت کاری صرافی ارز دیجیتال بیت کوین گاه فعلا از ساعت 10 الی 18 هر روز به وقت تهران می باشد. این ساعات و روزهای کاری ممکن است در آینده تغییر کنند که در صورت تغییر احتمالی به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید.

– در صورت وقوع هر گونه تخلف از سوی کاربر شامل پولشویی، مشخص نبودن منبع پول و غیره، وب سایت “بیت کوین گاه” غیرفعال کردن حساب کاربر و اطلاع به مراجع ذی صلاح را حق خود می داند.

– “بیت کوین گاه” از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال تمام معذور است.

– متقاضیان محترم داخل کشور ایران از همان سامانه sarafi.bitcoingah.com می توانند خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهند ولی متقاضیان خارج از کشور ایران می توانند از طریق شماره بین الملل بیت کوین گاه : 4650 8194 372+ ( تلگرام – واتس آپ و تماس مستقیم ) با ما ارتباط برقرار کنند تا سریعترین و مطمئن ترین راه ممکن برای واریز وجه و ارسال ارز انجام شود. داخل کشوری های عزیز هم می توانند با شماره 02182805719 با ما در ارتباط باشند.

 

صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت کوین گاه
صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت کوین گاه

 

– هر کاربر می تواند تنها یک حساب کاربری در وبسایت داشته باشد، در غیر این صورت دسترسی کاربر به کلی قطع خواهد شد.

– کاربر متعهد می شود که مالک قانونی کلیه وجوه و حساب هایی است که به هر ترتیب برای خرید یا فروش مورد استفاده قرار می دهد.

– کاربر متعهد می شود که در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود نهایت دقت را داشته باشد و به هیچ عنوان (فروش، اجاره، امانت، …) نام کاربری و گذرواژه خود را در اختیار سایر افراد قرار ندهد. در صورت محرز شدن این امر حساب کاربری فرد غیرفعال خواهد شد و مسئولیت عواقب تخلفات احتمالی (سرقت، هک، پولشویی، …) بر عهده خود کاربر است و “بیت کوین گاه” هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

توجه : اگر فردی از شما درخواست کرد که پولی را به حساب شما واریز کند تا برایش ارز دیجیتال خرید کنید و یا این که حساب یا اکانت صرافی خود را در اختیارش قرار دهید و مبلغی وسوسه انگیز را به عنوان پورسانت یا کارمزد به شما پیشنهاد کرد، به هیچ عنوان قبول نکنید زیرا احتمال دارد مبالغ حاصل از کلاهبرداری های اینترنتی، دزدی و پولشویی به حسابتان واریز شود که شما را درگیر عواقب جرائم مالی خواهد کرد و ناخواسته در این جرائم و مجازات آنها (جبران خسارت های مالی، حبس و تعزیر ) شریک خواهید شد، چرا که پول دزدی مستقیما به حساب شما واریز شده است.

در صورت وقوع چنین مواردی توسط کاربران صرافی آنلاین “بیت کوین گاه”، این وبسایت تابع قوانین قضایی کشور ایران می باشد و هر نوع مدارک لازم را در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد داد.

– مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه یا ناقص در هنگام ثبت سفارش و در نتیجه عدم تطابق مورد درخواستی با نیازمندی کاربر، بر عهده خود کاربر است و “بیت کوین گاه” هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

– واریز وجه به حساب وب سایت توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزی ممنوع است، بنابراین درخواست کننده سفارش و واریز کننده وجه باید یکی باشد. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت باید از حساب بانکی که قبلا توسط کاربر عضو و احراز هویت شده به سایت بیت کوین گاه ارائه شده است حواله شود. در صورت نقدی بودن وجه واریزی، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام کاربر احراز هویت شده در سایت باشد. در صورت عدم رعایت موارد فوق به سفارش مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد و مبلغ پرداختی تا زمان درخواست صاحب اصلی کارت یا حساب پرداختی بلوکه خواهد شد.

– در صورت انصراف از سفارش از سوی کاربر پیش از انجام سفارش، کاربر مشمول جریمه به مبلغ 30000 تومان خواهد شد و بقیه وجه به حساب بانکی کاربر بازگشت داده خواهد شد.

– در پروسه فروش ارزهای دیجیتالی توسط کاربر، معادل ریالی آن حداکثر تا ساعت 14 همان روز به قیمت لحظه انتقال واحد دیجیتالی ارائه شده واریز خواهد شد. در صورت واریز وجه پس از ساعت 14 برای فردای آن روز واریزی ها انجام خواهند شد.

– کارمزدهای کلیه تراکنش ها بر عهده سفارش دهنده است.

– اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت نام یا سفارش در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با درخواست کتبی مراجع قضایی و ذی صلاح.

– ثبت نام در وبسایت “بیت کوین گاه” و استفاده از خدمات آن به منزله مطالعه و پذیرش کامل شرایط استفاده از خدمات این وبسایت است، این قوانین همواره بر روی وبسایت “بیت کوین گاه” قرار دارند و در صورت تغییر، به روزرسانی خواهند شد.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

فروش بیت کوین در صرافی بیت کوین گاه

فروش بیت کوین در صرافی بیت کوین گاه با نرخ مناسب

زمان مطالعه : 4 دقیقه فروش بیت کوین در صرافی بیت کوین گاه با نرخ مناسب : آیا قصد دارید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *