صرافی کوینکس

تحلیل قیمت بیت کوین در پایان سال 2019 میلادی

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تحلیل قیمت بیت کوین در پایان سال 2019 میلادی : حدس زدن رفتار این روزهای بیت کوین در مقابل دلار آمریکا چندان کار آسانی نیست. بنابراین به سراغ یکی از کاربران حرفه ای وب سایت ” تریدینگ ویو ( Tradingview ) رفتیم و درباره اینکه بیت کوین در مقابل دلار در روزهای پایانی سال 2019 چه وضعیتی پیدا می کند سوال کردیم. اگر علاقمند به این موضوع هستید تا پایان این تحلیل ما را همراهی کنید.

تحلیل قیمت بیت کوین در روزهای پایانی سال 2019 میلادی

 

نام کاربری ” MagicPoopCannon ” در وب سایت تریدینگ ویو که نزدیک به هفتاد هزار دنبال کننده دارد و یکی از حرفه ای های بازار کریپتوکارنسی محسوب می شود ، درباره رفتار بیت کوین در مقابل دلار آمریکا چنین گفت :

 

 

تحلیل قیمت بیت کوین در پایان سال 2019 میلادی
تحلیل قیمت بیت کوین در پایان سال 2019 میلادی

 

افت قیمت بیت کوین در مقابل دلار آمریکا ادامه خواهد یافت به گونه ای که از دیدگاه من هدف آن رسیدن به قیمت 1000 دلار است بله 1000 دلار ، تعجب کنید کمی صبر کنید تا دلایلم را بصورت تکنیکالی بیان کنم.

 

در نمودار هفتگی بیت کوین در مقابل دلار آمریکا یک الگوی سر و شانه تشکیل شده است. یک شانه چپ ، یک سر و یک شانه راست به وضوح در نمودار هفتگی دیده می شود. همچنین یک الگوی گردنبند بصورت واضح در انتهای نمودار دیده می شود.

 

من بعنوان یک تحلیل گر مطالعات زیادی را بر روی الگوهای سر و شانه انجام داده ام و مشاهده کرده ام که این الگوها معمولا متقارن نیستند یا به عبارت دیگر بصورت کامل نیستند ، با این حال چه متقارن و چه نامتقارن ، شکسته می شوند.

 

با نگاه دقیق تر به نمودار مشاهده می کنید که : قیمت از شانه راست ، بشدت کاهش یافته است و اکنون ناحیه نوار گردن زیر آن افتاده است. نکته جالب توجه این است که میانگین حرکت 50 هفته ای ( به رنگ نارنجی ) نیز شکسته شده است. شما می دانید که میانگین حرکت 50 هفته ای چقدر مهم است ولی اکنون بیت کوین آن را شکسته است.

 

در حال حاضر که بیت کوین تصمیم به صعود گرفته است ، این میانگین حرکت 50 هفته ای بصورت یک ناحیه مقاومت شدید عمل می کند ، که بیت کوین در حال تست آن است.

 

آیا با توجه به تحلیل قیمت بیت کوین می توان قیمت 1000 دلار را انتظار داشت ؟

 

بنابراین ، کلید اصلی این تحلیل همین الگوی سر و شانه است. اگر مقاومت در اینجا نگه داشته شود ، شکستگی سر و شانه ها را تأیید می کند. بنابراین هدف بعدی می تواند 1000 دلار باشد.

 

همانطور که مشاهده می کنید ، من یک هدف پیش بینی شده در نمودار برای تشکیل سر و شانه ها دارم. برای کسانی که اطلاعاتی در این زمینه ندارند ، برای هدف تشکیل سر و شانه ها ، ارتفاع سر را می گیرید و آن را از نقطه شکست گردن دور می زنید.

 

من این کار را در نمودار انجام داده ام ، همانطور که توسط خطوط عمودی ارغوانی متراکم نشان داده شده است. جالب اینجاست که اندازه این الگوی سر و شانه ها به گونه ای است که دقیقاً به 1000 دلار سقوط می کند.

 

این موضوع من را به طور کلی درباره بازار کریپتوکارنسی نگران کرده است. در حال حاضر در این مارکت مشکلات اساسی وجود دارد ، از جمله عدم اتخاذ قوانین ، مخالفت شدید با نظارت ، عدم تمایل کاربران و عدم ضرورت خالص.

 

منظور من از اینها چیست ؟ ، پول نقد همین حالا خوب کار می کند. بنابراین ، سرمایه گذاران به سمت ارزهای دیجیتال تحت فشار قرار نمی گیرند. بنابراین ضرورتی برای آنها نیست.

 

برخی از پروژه ها مانند ریپل XRP وجود دارد که راه حل هایی برای ساده سازی سیستم مالی جهانی ارائه می دهند ، اما در حال حاضر این یک ضرورت مطلق نیست و نمودارها نشان دهنده این موضوع هستند.

 

همچنین ، فضای کریپتوکارنسی دارای یک مسئله بزرگ تولید بیش از حد است. ( عرضه بیش از حد ) من اخیراً این موضوع را در تحلیل های قبلی بازار سکه عنوان کرده بودم. می بینید که حجم ارزهای آلتکوین افزایش یافته است ، در حالی که قیمت آنها در حال کاهش است.

 

اوج این موضوع از ژانویه 2018 اتفاق افتاده است. آنچه نشان می دهد این است که تقاضا (حجم) رو به افزایش است ، اما به دلیل افزایش بیش از حد زیاد سکه ها ، قیمت همچنان افت می کند.

 

تحلیل فاندامنتال درباره بازار کریپتوکارنسی

 

فقط تعداد زیادی پروژه رمزنگاری در این بازار وجود دارد و توزیع بودجه سرمایه گذاران درآنها بسیار پخش و رقیق شده است. این یک مشکل اساسی است و تنها راه برای رفع آن ، رها کردن بازار به شکلی است که باعث خروج انبوه پروژه های رمزنگاری شود. در هر صورت ، یا رمزنگاری نیاز به افزایش گسترده تقاضا دارد ، و به نظر نمی رسد این اتفاق در آینده بیفتد. ( تحلیل فاندامنتال )

 

ما واقعاً باید از خود بپرسیم که ارزش این مطالب چیست. من می دانم که همه فکر می کنند بیت کوین به اوج های جدید می رود و این هم یک مشکل اساسی است.

 

این واقعیت که همه فکر می کنند این یک نشانه نزولی است به خودی خود. بازارها معمولاً بر خلاف آنچه سرمایه گذاران خرد فکر می کنند حرکت خواهند کرد.

 

صحبت از سرمایه گذاران خرد ، این یکی دیگر از مشکلات اساسی در اینجا است. این فضا پر از سرمایه گذاران خرد است که همه انتظار دارند سریع ثروتمند شوند. اکثر آنها تحت فشار قرار خواهند گرفت ، و این هم اکنون خطر بزرگی است.

 

بنابراین ، سر و شانه ها در بیت کوین در حال سقوط به 1000 دلار هستند. این نیز مطابق با اصلاح ABC است که اخیراً در نمودار ورود به سیستم برای بیت کوین نشان داده ام. تصحیح ABC احتمال سقوط به حداقل 3000 را نشان می دهد. احتمال زیاد بیت کوین حتی پایین تر از آن سقوط خواهد کرد.

 

اکنون ، می فهمم که بین قیمت فعلی و سطحی که در موردش صحبت می کنم ، ناحیه ساپورت زیادی وجود دارد. ساپورت گسترده ای در نزدیکی 6000 وجود دارد ، در بالای کانال downtrend (به رنگ آبی) ، پشتیبانی 20000 در MA 200 هفته (به رنگ بنفش) وجود دارد و یک حمایت روند افزایشی از پایین ترین اوایل سال 2019 وجود دارد ، که من آن را خیلی موثر نمی بینم.

 

بنابراین ، با دانستن اینکه آن سطح ساپورت در آنجا وجود دارد ، پیش بینی سقوط به 3000 یا پایین تر واقعاً آسان نیست. اما من مگر در مواردی که بیت کوین بتواند روند نزولی را کاهش دهد ، با رده های بالاتر و پایین تر ، و به من ثابت کند که بهبودی در حال وقوع است ، من کاملاً انتظار دارم که قیمت به 3000 یا پایین تر کاهش یابد. اگر این اتفاق بیفتد ، بیت کوین قوس رگرسیون ورود به سیستم را شکسته است (که در تجزیه و تحلیل طولانی مدت ورود به سیستم من از BTC نشان داده شده است) و این کلیت بلند مدت بیت کوین را تغییر می دهد.

 

بنابراین ، بیت کوین در حال حاضر الگوی گردن سر و شانه ها را آزمایش می کند. اگر این مقاومت را حفظ کند ، من انتظار تسریع سریع در نزولی را دارم.

 

دوستان و همراهان گرامی بیت کوین گاه این صرفا یک تحلیل قیمت بیت کوین از نام کاربری ” MagicPoopCannon ” در وب سایت تریدینگ ویو است و بیت کوین گاه هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد و همچنین هیچ توصیه ای هم برای ترید کردن در بازار ارزهای دیجیتال نداریم. با تشکر از همراهی شما عزیزان.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

MakerDAO چیست؟

MakerDAO چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه MakerDAO سازمانی است که در حال توسعه فن آوری برای استقراض، پس انداز و رمزنگاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *