صرافی کوینکس

بالاترین قیمت بیت کوین در سال 2020 بالای صد هزار دلار امریکا می رود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه

بالاترین قیمت بیت کوین در سال 2020 بالای صد هزار دلار امریکا می رود؟ : قیمت بیت کوین ممکن است به 135000 دلار امریکا برسد ، “ویلی وو” حرکت صعودی بزرگ بیت کوین را پیش بینی می کند.

بالاترین قیمت بیت کوین در سال 2020 بالای صد هزار دلار امریکا می رود؟

پیش بینی “ویلی وو” مبنی بر رسیدن قیمت بیت کوین به 135000 دلار، موجی هیجانی در جامعه کریپتوکارنسی پدید آورده است. این تاجر بزرگ در مصاحبه ای با “مکس کِیزر” خطاب به مردم گفت که انتظار دارد بالاترین قیمت بیت کوین طی چند ماه در سال 2020 به 135.000 تا 250،000 دلار برسد.

آیا بالاترین قیمت بیت کوین در سال 2020 رقم می خورد
آیا بالاترین قیمت بیت کوین در سال 2020 رقم می خورد

ویلی وو – کارشناس بازار ارزهای دیجیتال با گذشته تجاری غنی – معتقد است که بیت کوین به سمت سطح قیمت 100.000 دلار قیمت می رود. او در تاریخ 3 مارس با “مکس کِیزر” در برنامه “Keizer Report” مصاحبه کرد.

به گفته این کارشناس، بیت کوین به حکم “عقل سلیم” می تواند به 135،000 دلار برسد. او حتی تا آنجا پیش رفت که گفت بیت کوین می تواند در بهترین حالت به 250 هزار دلار نیز برسد.

ویلی در مصاحبه با “مکس کیزر” ادعا کرد که قیمت بیت کوین می تواند به 35 برابر میانگین تجمعی برسد :

“اگر بخواهید بهترین حدس را بزنید، هدف بالاتر از 100.000 دلار است. من فکر می کنم یکی از بهترین پیش بینی ها بر اساس عقل سلیم، حدود 135000 دلار بر اساس چرخه زمانی و 35 برابر ارزش متوسط باشد.”

چنین رویدادی در تاریخ بیت کوین کمیاب نیست. اگر بازار صعودی پس از هاوینگ ادامه یابد، چه می شود؟ این صعود برای مدت طولانی ادامه خواهد یافت.

“وو” اظهار داشت “شما می توانید تا 35 برابر میانگین تجمعی قیمت را تصور کنید، و این اتفاق در تاریخ 10 ساله بیت کوین باز هم دیده شده است.

اکنون این مقدار بالای 50،000 دلار است ، اما همچنان به صعود خود ادامه خواهد داد. بسته به این که بازار صعودی چه مدت ادامه داشته باشد، من حدود 100.000 تا 250،000 دلار را تصور می کنم.”

بیت کوین به یک نقطه عطف چهار ساله نزدیک می شود

ویلی همچنین فکر می کند که قیمت بیت کوین تا حد زیادی به چرخه های چهار ساله بین رویدادهای هاوینگ بیت کوین وابسته است.

در هر رویداد هاوینگ، پاداش هر بلوک به میزان 50 درصد کاهش می یابد. سالها پیش، استخراج کنندگان به ازای هر بلوک 50 بیت کوین دریافت می کردند و استخراج بیت کوین با یک کامپیوتر خانگی امکان پذیر بود. اکنون، آنها تأسیسات بزرگی را در سراسر جهان ایجاد می کنند تا 12.5 بیت کوین به ازای هر بلوک دریافت کنند. می توان تصور کرد که این بازار در 25 سال آینده چگونه خواهد شد.

اکنون بیت کوین با نوسانات پایین در حال تبادل است. بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت پس از کاهش عرضه افزایش خواهد یافت. با این حال ، به نظر می رسد که سرمایه گذاران در هر دو بازار سنتی و رمزنگاری به همان روش واکنش نشان می دهند.

تجزیه و تحلیل فنی خالص نشان می دهد که قیمت دقیقاً همان جایی است که باید باشد. با این که بعضی از بازیگران این صنعت از تکنیک های عجیب استفاده می کنند، بعضی دیگر هیچ چیز را باور ندارند.

اخیراً “ویتالیک بوترین” – بنیانگذار اتریوم – با انتقاد از مدل انباشت به جریان (Stock to Flow) که برای بیت کوین اعمال می شود، ادعا کرد که 95 درصد دیگر از مدل های تجزیه و تحلیل در اینترنت نیز “مزخرف” هستند. این چیزی است که خیلی ها به آن مشکوک بودند، اما هیچ کس انتظار نداشت که این مدل از طرف بوترین اینچنین مورد انتقاد قرار گیرد.

ویتالیک معمولاً از سؤالات سیاسی دوری می کند، اما اکنون به نظر می رسد که او آشکارا ادعا می کند که هیچ کس نمی داند قیمت ها به کجا می روند و چرا. آنچه احتمالاً یکی از بزرگترین مزایا و رازهای جامعه کریپتوکارنسی است.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

چرا سازمان بورس واوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

چرا سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه SEC چه پروژه‌های بلاک چین یا رمزنگاری را می‌تواند مورد پیگرد قانونی قرار دهد؟ SEC …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *