صرافی کوینکس

رقیب بیت کوین اتریوم یکی از بهترین روزهای خودش را داشته است

زمان مطالعه : 8 دقیقه

رقیب بیت کوین اتریوم یکی از بهترین روزهای خودش را داشته است : اتریوم یک پلتفرم عمومی مبتنی بر بلاک چین است که دارای قراردادهای هوشمند و پیچیده است. اتریوم در تاریخ 30 ژوئیه 2015 میلادی به طور علنی تولید شد و دومین ارز اصلی در بازار با 45 میلیارد دلار سرمایه است. اتریوم، برای بسیاری از معامله گران دارایی های ارز دیجیتال، مدتهاست که به عنوان رقیب بیت کوین شناخته می شود و اخیراً یکی از بهترین روزهای خود را نسبت به قیمت بیت کوین داشته است.

اتریوم رقیب مهم بیت کوین یکی از بهترین روزهای خود را داشته است

رقیب بیت کوین یعنی اتریوم یکی از بهترین روزهای خودش را داشته است : اتریوم ، برای بسیاری از معامله گران دارایی های ارز دیجیتال، مدتهاست که به عنوان رقیب بیت کوین (BTC) شناخته می شود که در واقع توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

اتریوم بر روی پروژه هایی با قراردادهای هوشمندانه و پیچیده به جای ایمن و از ساده تمرکز دارد. توکن های اساسی شبکه که با نام اتر شناخته می شود، اخیراً یکی از بهترین روزهای خود را تا به امروز نسبت به قیمت بیت کوین داشته است.

رقیب بیت کوین اتریوم یکی از بهترین روزهای خودش را داشته است
رقیب بیت کوین اتریوم یکی از بهترین روزهای خودش را داشته است

 

به گزارش بیت کوین گاه و به نقل از خبرگزاری کوین تلگراف افزایش بیش از 10 درصدی اتر ETH در برابر قیمت بیت کوین BTC در روز سه شنبه، در آخرین گزارش هفتگی شرکت تحقیقاتی دارایی های دیجیتال، دلفی دیجیتال، که شامل بیت کوین و بازار ارز دیجیتال می باشد، آمده است.

 

در این گزارش، خاطرنشان می شود که روند اخیر قیمت اتر لزوماً به معنای این نیست که ارزهای به غیر از بیت کوین یعنی altcoins ها، به طور عادی از نظر قیمت های بازار بورس خود، نسبت به بیت کوین، نرخ بازگشتی را تجربه کنند. دو سال 2018 و 2019 بدترین زمان در ثبت قیمت محبوب ترین و طولانی ترین رقبای در حال اجرای بیت کوین بوده است.

 

اتریوم در رقابت با بیت کوین

 

آیا بیت کوین طلای دیجیتال است ؟

 

آیا بیت کوین طلای دیجیتال است : طبق گزارش جدید دلفی دیجیتال، بیت کوین به عنوان “طلای دیجیتال” در سال 2019 میلادی تقریباً عملکردی بسیار بهتر از تمام دارایی های انواع ارز دیجیتال داشته است.

 

امسال کلیه ارزهای بزرگ در برابر بیت کوین به شدت کاهش یافته است، اگرچه برخی موارد استثنایی مانند Binance Coin (BNB) و Chainlink (LINK) وجود دارند.

 

اتریوم در رقابت با بیت کوین
اتریوم در رقابت با بیت کوین

 

در اوایل سال جاری وقتی ارز دیجیتال LINK نسبت به سال گذشته از 800٪ افزایش در برابر دلار آمریكا برخوردار شد، مورد توجه قرار گرفت، اگرچه از آن زمان نشانه های مبتنی بر قدرت اتریوم به واقعیت نزدیک شد.

 

وقایع اقتصادی جهانی مانند کاهش ارزش یوان چین و کاهش ارزش احتمالی بسیاری از ارزهای مهم فیات در سراسر جهان، باعث شده است امسال علاقه جدیدی به بیت کوین به عنوان یک جایگزین غیر متمرکز و غیر سیاسی برای دارایی های مالی فیزیکی و سنتی ایجاد شود.

 

این روندهای کلان اقتصادی منجر به پیش بینی های مختلف قیمت بیت کوین صعودی شده است که از 42000 دلار در پایان سال 2019 تا 100000 دلار تا پایان سال 2021 میلادی شروع می شود. در عین حال، قانونگذاران ایالات متحده در حال متقاعد شدن هستند که قادر به اجرای ممنوعیت بیت کوین نخواهند بود.

 

چرخش رقیب بیت کوین یعنی اتریوم به کدام سمت است ؟

 

چرخش رقیب بیت کوین یعنی اتریوم به کدام سمت است : با افزایش قیمت بیت کوین در سال 2019 میلادی ، قیمت اتر نیز به همین ترتیب رو به ترقی است. با این حال، نشانه بومی اتریوم با بیت کوین همگام نیست. در گزارش دلفی دیجیتال آمده است که جای تعجب نیست که ETH نیز در سال جاری با حاشیه قابل توجهی بیت کوین را تحت تأثیر قرار داده است.

 

اتریوم در سنجش نسبت به ارزش دلار آمریکا، کمی بیش از 50٪ افزایش داشته، در مقابل بازده سالانه بیت کوین حدود 170 درصد رشد داشته است.

 

اگرچه یک بار اعتقادی شکل گرفت، مبنی بر اینکه اتر می تواند از بیت کوین به عنوان ارزنده ترین ارز دیجیتال در جهان پیشی بگیرد، از دوره اوج این آلتکوین ( altcoin ) در ماه ژوئیه در مقابل بیت کوین 85٪ کاهش ایجاد شد.

 

چرخش اتریوم به کدام سمت است
چرخش اتریوم به کدام سمت است

 

به گفته Coin Metrics، در نهایت قیمت ETH به مراتب از مارس 2017 میلادی کاهش یافت که قابل مشاهده نبود، اما ارزش این آلتکوین در مقایسه با بیت کوین از 7 ماه سپتامبر 25 درصد افزایش را نشان می دهد.

 

در گزارش اخیر دلفی دیجیتال، اتریوم از اواخر سال 2018 میلادی در روز سه شنبه بیشترین برد 24 ساعته خود را در برابر بیت کوین به دست آورد.

 

این گزارش می افزاید، با این حال، هنوز خیلی زود است که بگوییم پرش ETH در این هفته آغاز یک روند تازه است یا فقط یک اتفاق کوتاه مدت دیگر است.

 

طبق آنالیز تحلیلی بر روی نمودارهای قیمت ارزهای دیجیتال و دنبال کردن خط MACD به صورت روزانه، براساس تحلیل تاریخی هشدار می دهد این ترقی ممکن است کوتاه مدت باشد.

 

نمودار روزانه RSI همچنین برای اولین بار در ماه فوریه بالای 70 شکست. نباید هیجان زده شد، اما با توجه به سایر شاخص های کلیدی مشابه، شاهد قدرت بیشتری خواهیم بود.

 

پیش بینی روند اتریوم

 

پیش بینی روند اتریوم : اتریوم با افزایش 25 درصدی هزینه های شبکه به سطح بیت کوین ضربه می زند.

 

شرکت کنندگان شبکه اتریوم در تلاشند اندازه بلوک شبکه را به عنوان یک پاسخ مستقیم به گرفتگی شبکه افزایش دهند.

 

همانطور که گروه های مختلف از جمله بنیان گذار اتریوم ( Vitalik Buterin ) در این هفته تأیید کردند، در حال حاضر آزمایشاتی برای بهبود عملکرد شبکه و کاهش هزینه معاملات انجام می شود.

 

پیش بینی روند اتریوم
پیش بینی روند اتریوم

 

با توجه به ازدحام فعلی شبکه اتر، آزمایش افزایش حد بلوک شروع شده است، استخر ماینینگ Bitfly در 14 سپتامبر به حد بالایی نزدیک شد.

 

براساس داده های بررسی شده از منابع نظارت بر Coin Metrics، از تاریخ 15 سپتامبر، کاربران اتریوم تقریباً در هزینه معاملات روزانه نسبت به کاربران بیت کوین، پرداخت 182.899 دلار در مقابل 185993 دلار را داشته اند.

 

این حرکت به دنبال پیشرفت های قابل توجهی در استفاده از این پلتفرم است، که بیشتر به دلیل احساسات بازار است که اعتماد خود را از بیت کوین به بلاک چین اتریوم تغییر داده است.

 

اطلاعات داده ها از نمودارهای قیمت، نشان می دهد که از اول سپتامبر، متوسط هزینه تراکنش اتر از چیزی بیش از 0.11 دلار به حدود میزان 0.39 دلار افزایش یافته است.

 

رقیب بیت کوین قبل از شکست بیت کوین سود می برد

 

رقیب بیت کوین قبل از شکست بیت کوین سود می برد : گاز علامتی است که کاربران اتریوم برای انجام هر عملیاتی در شبکه می پردازند.

 

جابجایی به میزان 10 میلیون گاز در هر بلوک قابل توجه است و می تواند به افزایش ظرفیت 25 درصدی تبدیل شود.

 

به نظر می رسد اخبار مربوط به تغییر قیمت بازار اتر یا ETH، نشان می دهد که در اوایل این هفته اتر سود بیشتری نسبت به انواع دیگر کریپتوکارنسی به دست آورده است.

 

کاهش ناگهانی بیت کوین (BTC) متعاقباً سطح بازارهای آلتکوین ها را پایین آورد، برابری ETH / USD پشتیبانی ارزشی بالای 200 دلار را نگه داشته است.

 

 

رقیب بیت کوین قبل از شکست بیت کوین سود می برد
رقیب بیت کوین قبل از شکست بیت کوین سود می برد

اتریوم کلاسیک با موفقیت چنگک سخت آتلانتیس را به کار برد

 

تیم پشتیبان اتریوم کلاسیک (ETC) چنگک سخت آتلانتیس را با هدف بهبود عملکرد این آلتکوین و سازگاری با اتر ETH فعال کرده است.

 

این خبر در پست توییتری، مدیر روابط توسعه دهندگان ETC، در تاریخ 12 سپتامبر اعلام شد. “یاز خوری ” ضمن تبریک توسعه این پروژه، اظهار داشت :

 

فعال سازی موفقیت آمیز هارد فورک آتلانتیس توسط اتریم کلاسیک را تبریک می گویم. این یکی از طولانی ترین مباحث برای رسیدن به اتفاق نظر همراه با بسیاری از سیاست های تغییر ناپذیر بود. درباره قدرت عدم تمرکز و جامعه توزیع شده چیزهای زیادی آموخت.

 

اتریوم کلاسیک طبق برنامه پیش می رود

 

اتریوم کلاسیک طبق برنامه پیش می رود : به این ترتیب مطابق با زمان تخمین زده شده قبلی، ETC چنگک سخت آتلانتیس را بین 12 و 13 سپتامبر 2019، در ارتفاع 8772000 بلوک انجام داد.

 

همانطور که آزمایشگاه های ETC در ماه ژوئن به خبرگزاری کوین تلگراف گفت :

 

این اجتماع جلسات متعددی برای بحث در مورد زمان، دامنه و درگیری داشته است ، و ما در مورد جهت و زمان انتشار آتلانتیس تصمیم گرفته ایم.

 

اتریوم کلاسیک طبق برنامه پیش می رود
اتریوم کلاسیک طبق برنامه پیش می رود

 

کاربرد این چنگک سخت برای بهبود امنیت و در نظر گرفتن نگرانی های جامعه است. همچنین یک به روز رسانی با حوصله در نظر گرفته شده است که سازگاری ETC با اتریوم را تضمین می کند، و این باعث می شود تا همکاری با این دو ارز خواهر و برادر آسان تر شود.

 

همانطور که در ژوئن گزارش شد، توسعه دهندگان و مشارکت کنندگان در نظر گرفتند که چنگک سخت را در شماره بلوک 8.75 میلیون قرار داده و پیش بینی کردند که در تاریخ 15 سپتامبر اجرا شود.

 

با این وجود ، آزمایشگاه های ETC پس از آن به منظور افزایش بروزرسانی پیش بینی شده در طول هفته، در زمان مناسب تعداد بلوک ها را افزایش دادند.

 

بیشتر بخش های درگیر به احتمال زیاد برای کشف و مقابله با هر مسئله ای که ممکن است پیش بیاید حضور دارند.

 

بازیگران صنعت از اتریوم کلاسیک پشتیبانی می کنند

 

پس از اعلام چنگک سخت، ETC از مجموعه ای از بازیگران صنعت ارز دیجیتال از جمله صرافی OKEx پشتیبانی دریافت کرده است.

 

پلتفرم مبادلات ارز اتریوم کلاسیک، پشتیبانی خود را در تاریخ 10 سپتامبر نشان داد، همچنین هشدار داد که پس از پایداری شبکه اصلی ETC، مسائل مربوط به امور فنی و خدمات را از سر می گیرد. دیروز، پلتفرم معاملاتی Bitfinex اعلام کرد که از آتلانتیس نیز پشتیبانی خواهد کرد.

 

بلاک چین رقیب بیت کوین یعنی اتریوم

 

تاریخچه پیدایش رقیب بیت کوین چیست؟

 

اتریوم توسط آقای ” ویتالیک بوترین Vitalik Buterin ” نابغه جوان روسی ابداع شده و یک پلتفرم عمومی مبتنی بر بلاک چین است که دارای قراردادهای هوشمند است.

 

این اشتباه است که Ethereum را به عنوان ارز دیجیتال تعریف کنیم یا آن را با اتر، بخش رمزنگاری شده از پلتفرم اتریوم اشتباه بگیریم.

 

این altcoin به عنوان پلتفرم ایجاد شده است که توانایی کاربران را برای ایجاد برنامه های بدون دخالت واسطه ها را، بالا می برد.

 

بلاک چین رقیب بیت کوین یعنی اتریوم
بلاک چین رقیب بیت کوین یعنی اتریوم

 

از آن جمله اینکه سرورهای مرکزی که برای ذخیره اطلاعات کاربرد دارند ، باعث می شوند کاربران کمتر در معرض سوء استفاده از واسطه ها و حتی شرکت ها و سازمان ها قرار گیرند.

 

اتریوم در تاریخ 30 ژوئیه 2015 میلادی به طور علنی تولید شد و دومین ارز اصلی در بازار با 45 میلیارد دلار سرمایه است. آخرین اخبار در مورد اتریوم بیشتر مربوط به چگونگی انتقال به آخرین مرحله پس از توسعه این ارز دیجیتال و همچنین تغییر مفهوم استخراج به منظور کاهش روند هزینه برق است.

 

آینده اتریوم کاملا برای همگان روشن است و بزودی شاهد روند صعودی چشمگیر این ارز دیجیتال خواهیم بود.

 

بیت کوین گاه صرفا این خبر را ترجمه و منتشر کرده است و هرگونه معاملات در بازار ارزهای دیجیتال بر اساس این خبر هیچ مسئولیتی را برای بیت کوین گاه ایجاد نخواهد کرد. معامله در بازار ارزهای دیجیتال دارای ریسک بالایی است.

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

چرا سازمان بورس واوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

چرا سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه SEC چه پروژه‌های بلاک چین یا رمزنگاری را می‌تواند مورد پیگرد قانونی قرار دهد؟ SEC …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *