صرافی کوینکس

بایننس صرافی ارز دیجیتال در آمریکا راه اندازی می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه

بایننس صرافی ارز دیجیتال در آمریکا راه اندازی می کند : ارزهای دیجیتالی از این به بعد در ایالات متحده آمریکا با تنوع بیشتر در بایننس آمریکا مبادله خواهند شد. طبق خبری که در 24 سپتامبر 2019 میلادی یعنی دو روز پیش منتشر شد ایالات متحده آمریکا از این به بعد دارای اتاقی خواهد بود تا مبادلات بیشتری در رابطه با تبادلات ارزهای دیجیتال صورت گیرد، در حقیقت این اتاق بایننس آمریکا خواهد بود.

 

بایننس صرافی ارز دیجیتال در آمریکا راه اندازی می کند

 

بایننس صرافی ارز دیجیتال در آمریکا راه اندازی می کند : در حقیقت این اتاق بایننس امریکا خواهد بود ؛ قابل ذکر است بایننس نام صرافی بسیار معتبر ارزهای دیجیتال واقع در مالتا است که صرافی عالی برای معامله گران ارزهای دیجیتالی فصلی است؛ معامله گرانی که به دنبال جابه جایی ارزهای دیجیتال باهزینه کم هستند، در بایننس به مشتریان انواع رمز ارزها عرضه می گردد.

 

بایننس صرافی ارز دیجیتال در آمریکا راه اندازی می کند
بایننس صرافی ارز دیجیتال در آمریکا راه اندازی می کند

 

معامله انواع ارزهای دیجیتال بایننس آمریکا

 

بایننس صرافی ارز دیجیتال در آمریکا راه اندازی می کند : ارزهای دیجیتالی که هر روز بیشتر محبوب می شوند از این به بعد در بایننس امریکا که 24 سپتامبر افتتاح شد معامله خواهند شد.

 

گفته می شود هنوز هم در امریکا جا برای افتتاح مرکزی برای مبادلات رمزنگارها وجود دارد. باینانس طبق پیش بینی ها شعبه آمریکایی مبادلات مهم رمزنگارها خواهد بود.

 

کاترین کولی به عنوان مدیرعامل بایننس آمریکا پیش از راه اندازی این واحد در جلسه پرسش و پاسخی در رابطه با بازار تبادلات ارزهای دیجیتال گفته است” واقعا دشوار است که این بازار را در ایالات متحده اشباع بنامیم” او برای مثال در رابطه با بازارهایی که به نقطه اشباع رسیده اند به سراغ بانک های سنتی رفته و آنها را برای مثال توضیح داده است او گفته :

 

معامله انواع ارزهای دیجیتال بایننس آمریکا
معامله انواع ارزهای دیجیتال بایننس آمریکا

 

75 سال بعد تمام بانک ها در 9 موسسه خلاصه شده اند، درحالی که ما هنوز در رابطه با ارزهای دیجیتال موجودیت نیافته ایم” فرصت های بسیار بیشتری باقی مانده است”. چه این جمعیتی که ما به دنبال آن هستیم، چه این شیوه معاملاتی که ما به دنبال آن هستیم. من فکر می کنم مردم زیادی وجود دارند که هنوز هم می توانند در آن غرق شوند”.

 

کولی ضمن اینکه نسبت به گروه هایی که قبل از بایننس به وجود آمده اند ابراز احترام کرد، گفت؛ آنها گروه هایی هستند که طی چارچوبی که طراحی کرده اند برای گروه های هدف خود خوب هستند و من میبینم ما به گروه های هدف دیگری می پردازیم؛ گروه هایی که واقعا برای داشتن تعاملی دوطرفه با پلتفرم گرسنه شده اند، گروه هایی که برای افزایش گفتگو با ما و ساختن پلتفرمی که واقعا برای شما ساخته شده باشند گرسنه شده اند. مدیرعامل جدید بایننس آمریکا گفت در همین حال رقبای آنها قصد ندارند سهم خود را از بازار رها کنند.

 

کمپانی های بزرگ مبادله ارزهای دیجیتال

 

در راه مبادلات ارزهای دیجیتال از رقبای قدرتمند بایننس باید به Kraken اشاره کرد؛ به عنوان کمپانی که از سال 2011 میلادی در ایالات متحده امریکا در رابطه با ارزهای دیجیتال مشغول فعالیت است و متمرکز بر معامله گران باتجربه می باشد، این کمپانی بزرگترین مرکز مبادله ارز دیجیتالی در هنگام تجارت یورو است.

 

Kraken با توجه به طیف گسترده ای از اقدامات ایمنی که انجام داده است؛ اقداماتی از قبیل نگه داشتن بخش عمده ای از بودجه کاربر در کیف پول های آفلاین، یکی از امن ترین کمپانی ها در این زمینه هست.

 

کمپانی های بزرگ مبادله ارزهای دیجیتال
کمپانی های بزرگ مبادله ارزهای دیجیتال

 

یکی دیگر از بزرگترین امتیازات این کمپانی که باید توجه کرد؛ پایین بودن هزینه مبادلات در آن است به طوری که در میان همه رقبا کمترین هزینه را به معامله گر ارزهای دیجیتال تحمیل می کند، باید گفت داد و ستدهای بسیار رقابتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

با وجود همه این مزایا، مزیت دیگری نیز دارد؛ تیم پشتیبانی آن میتواند پاسخگوی سؤالات باشد، در حالی که برخی از مشتریان هفته ها برای کمک در انتظار هستند.

 

“دن هلد” مدیر توسعه تجارت Kraken است و در مصاحبه اخیر با وب سایت Cryptonews.com گفت است؛ در بازار ارزهای دیجیتال ما خودمان را در ایالات متحده و اروپا از نظر موقعیت، بسیار خوب می بینیم؛ بنابراین ما هیجان زده می شویم که افراد دیگر می خواهند در آن بازار بیایند و مشارکت کنند.

 

من دقیقاً مطمئن نیستم که چه تاثیری بر این کسب و کار خواهند گذاشت؛ اما ما اعضا را در Binance دوست داریم و فکر می کنم پیشنهاد رقابتی کاملی را ارائه می دهیم. من فکر میکنم اتفاقات جالبی در آینده خواهد افتاد.

 

همچنین وی تاکید کرد در همه جا و در همه زمان ها معاملات بسیار زیادی انجام می شود.

 

همچنین همانطور که قبلاً نیز گزارش شده بود، مبادلات مهم ارزهای دیجیتالی آسیا رقابت را برای بازار بزرگ و بسیار منظم ایالات متحده تشدید میکند.

 

بایننس همان زمان که در حال آماده سازی شعبه آمریکایی خود بود، Huobi حضور خود را در ایالات متحده تقویت میکرد.

 

در رابطه با Huobi هم باید اشاره مختصری کرد؛ Huobi کمپانی است که در چین کار خود را آغاز کرده است و به صورت حرفه ای در رابطه با تجارت ارزهای دیجیتالی مرسومی چون بیت کوین و اتریوم فعالیت می نماید.

 

در همین حین گروه OKG صاحب صرافی OKEx که صرافی مهمی برای تبادل ارز دیجیتال محسوب می شود نیز در حال انجام اقدامات جدیدی در ایالات متحده از طریق مبادله فیات به رمزپایه خود با نام OKCoin است.

 

OKCoin در حال حاضر خدمات خود را در بیش از 110 کشور جهان ارائه می دهد و با حجم معاملات (26 میلیون دلار تا 11 ژوئیه) در رتبه 87 قرار دارد.

 

یک سال از زمان ورود OKCoin ایالات متحده به سانفرانسیسکو می گذرد طبق گفته تیم بیون، مدیرعامل OKCoin که در جولای به وب سایت Cryptonews.com اظهار داشته آنان شاهد رشد عظیم مثبتی در امریکا هستند.

 

وی افزود: “OKEx در ایالات متحده نیست؛ اما ما قطعاً در حال گسترش فعالیت خود در تبادل فیات به OKCoin هستیم.”

 

اکنون، این شرکت به دنبال این است که “در ایالات متحده، تنها در سطح فدرال خدمات ندهد، بلکه در سطح ایالتی به عنوان یک سرویس خدمات پولی تنظیم شود.”

 

در همین حال، در دوره ای که بایننس در ایالات متحده آمریکا در دسترس نبود، برخی از معامله گران آنها به سمت Kucoin مهاجرت کردند.

 

شروع و اقدامات بعدی بایننس صرافی ارز دیجیتال در آمریکا

 

ارزهای دیجیتال در بایننس باید همزمان با شروع به کار آن در 24 سپتامبر لیست شوند؛ ارزهای دیجیتالی که درنظر گرفته شده است، شامل ارزهای دیجیتال موردتوجهی چون؛ بیت کوین، اتریوم، و ارزهای دیگری شامل XRP ، BCH ، LTC، BNB و USDT می باشد همچنین باید 13 جفت معامله تبادل فیات با ارز دیجیتال و ارز دیجیتال با ارز دیجیتالی در دسترس معامله گران قرار گیرد.

 

باتوجه به اشاراتی که به فیات در فعالیت های کمپانی های مختلف مبادله ارز دیجیتالی شد نمی توان از فیات سخن نگفت؛ باید اذعان کرد تجارت فیات آسان است. شما فقط یک حساب باز می کنید، بانک خود را پیوند می دهید و خرید می کنید؛ اما در چین مقامات محلی از اتصال صرافی ها به بانک جلوگیری می کنند و فیات در سپتامبر 2017 میلادی از سکه های ممنوعه شد؛ از آن زمان بود که دو کمپانی مهم چینی در رابطه با ارزهای دیجیتال به خارج از کشور منتقل شدند و برروی پلتفرم خود کار می کنند تا معامله گران بتوانند با استفاده از یوآن چین ارزهای دیجیتال خود را خرید و فروش کنند.

 

شروع و اقدامات بعدی بایننس در آمریکا
شروع و اقدامات بعدی بایننس در آمریکا

 

لازم به ذکر است که ارز فیات به ارزهایی گفته می شوند که در دست دولت ها هست و توسط آنها اداره می شوند مثل : دلار آمرکیا ، یورو ، پوند انگلیس ، ریال ایران و …..

 

بایننس اخیرا اعلام کرده است سکه بومی خود یعنی BNB را نیز در لیست قرار می دهد. علاوه براین صرافی اذعان کرده است دسته دوم سکه های خود را تا زمانی که معاملات به صورت زنده انجام می شود برای سپرده گذاری در دسترس معامله گران قرار می دهد، طبق گفته مدیرعامل این دارایی ها باید در روز چهارشنبه در دسترس باشند.

 

اگر بخواهیم سکه های دسته دوم را نام ببریم باید بگوییم شامل BAT ، ETC ، XLM، ADA و ZRX است.

 

در رابطه با اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید مدیر عامل بایننس آمریکا گفت که این پلتفرم ” شروع یک کار هدفمند” به گونه ای که آنها می توانند نقشه های خود را تهیه کرده و آنچه را که لیست می کنند دنبال کنند.

 

او می گوید: “گاهی اوقات، ما واقعا ممکن است قادر نباشیم ببینیم ارزی چه قدر قدرت نقدینگی دارد؛ بنابراین بازار آنقدر سالم نخواهد بود که ما فکر میکنیم باید باشد. آنها بر اساس بازار و بر اساس خواسته های کاربران، رمز ارزها را اضافه خواهند کرد.

 

پیش از این، این شرکت لیستی از 30 ارز دیجیتال را که قصد دارند به معامله گران خود ارائه دهد اعلام کرد.

 

کولی می گوید؛ در حالی که در حال حاضر فقط معامله گران ارزهای دیجیتال آمریکایی مجاز هستند در بایننس ایالات متحده فعالیت نمایند، این پلتفرم می تواند به آمریکای شمالی خدمت کند؛ بنابراین ما به دنبال گسترش فعالیت خود با روشی سالم فراتر از مرزها هستیم، بعلاوه آنها برای شروع کارهای زیادی انجام داده اند، لذا در آینده آنها خواهند دید چه پیشرفت هایی اتفاق می افتد.

 

عضویت فعال در صرافی ارز دیجیتال بایننس آمریکا

 

در جشن افتتاحیه بایننس ایالات متحده برای معامله ارزهای دیجیتال برای کسانی که بخواهند عضو شوند هزینه معاملات صفر در نظر گرفته شد. بایننس این عضویت رایگان را تا نوامبر خواهد داشت؛ درحالیکه کاربران واجد شرایط میتوانند 15 دلار جایزه عضویت را دریافت نمایند.

 

در ادامه کولی اظهار داشت من فکر میکنم این عادلانه است که ما ارائه این خدمت تجارت رایگان را برای ایالات جدید که بعدا اضافه می شوند نیز انجام دهیم. این چیزی است که این پلتفرم مورد بررسی قرار خواهد داد.

 

بعلاوه آنها در تلاش هستند که بتوانند مجوزهای لازم را اخد نمایند تا در ایالت های مختلف آمریکا قادر به فعالیت باشند؛ به طوری که آنها نیاز دارند مرحله به مرحله مجوزها را از دولت بگیرند تا بتوانند فعالیت کنند و کلیه خدمات معامله ارزهای دیجیتال را در تمام ایالات مختلف به معامله گران ارائه دهند.

 

در مرحله شروع این پلتفرم در ایالت هایی مانند آلباما، آلاسکا، کانکتیکات، فلوریدا، جورجیا، هاوایی، آیداهو، لوئیزیانا، نیویورک، کارولینای شمالی، تگزاس، ورمونت و واشنگتن در دسترس نیست.

 

در ادامه صحبت درباره هزینه عضویت کولی بیان کرد؛ زمانی که در اول نوامبر پرداخت هزینه های معاملات شروع شد، معامله گران می توانند هزینه معاملات خود را با BNB پرداخت نمایند در این زمان پلتفرم برای معاملات معامله گران هزینه 0.1 درصد را در نظر گرفته است و در حساب های شخصی آنها منظور میکند.

 

قابل ذکر است؛ این اتفاق در شرایطی است که معامله گران ارزهای دیجیتال از ساختار تخفیف پلتفرم در حال استفاده هستند و در کنار آن درحال کسب درآمد نیز هستند. سایر ویژگی ها احتمالا بعدا اضافه خواهند شد.

به این مطلب امتیاز دهید!

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

چرا سازمان بورس واوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

چرا سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تلگرام، EOS، Kik و بسیاری از آی‌سی‌اوها را متهم کرده است: آیا دارایی‌های رمزنگاری شما در خطر هستند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه SEC چه پروژه‌های بلاک چین یا رمزنگاری را می‌تواند مورد پیگرد قانونی قرار دهد؟ SEC …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *