صرافی کوینکس

با توجه به گسترش کرونا ویروس( COVID-19 ) آیا باید بیت کوین خرید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه

با توجه به گسترش کرونا ویروس( COVID-19 ) آیا باید بیت کوین خرید ؟

 

در اینجا مواردی را ذکر میکنیم و در پایان نتیجه میگیریم که  با توجه به گسترش کرونا ویروس ( COVID-19 )  آیا باید بیت کوین خرید و اینکه چقدر علاقه دارید در محبوب ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین سرمایه گذاری کنید.

به نظر می رسد که هر وقت بیت کوین می خواهد به سمت اوج های جدید شروع به حرکت کند ، قیمت آن پایین می رود.


✅ شاید مطلب زیر نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


پس از افزایش قیمت بیت کوین با وجود کرونا ویروس ( COVID-19 )  در اوایل سال جاری ، اکنون قیمت بیت کوین تقریباً در نیمه های  اوج خود است. بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا اکنون زمان مناسبی برای خرید محبوب ترین ارزها دیجیتال بیت کوین هست یا خیر.

 

 

وضعیت بازار بیت کوین و شیوع ویروس کرونا
وضعیت بازار بیت کوین و شیوع ویروس کرونا

 

در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از گرفتن تصمیم در خصوص سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال باید در نظر بگیرید

 

رویدادهایی که باید نقطه قوت برای  محبوب ترین ارز دیجیتال بیت کوین باشند ، نتوانستند مانع از سقوط قیمت بیت کوین با توجه به شیوع ویروس کرونا ( COVID-19 ) در هفته های اخیر ، شوند.

 

آشفتگی بازار سهام

همه گیری ویروس کرونا ( COVID-19 )  موجی از ترس را در بازارهای جهانی مالی به راه انداخته است. ممنوعیت سفر ، تعطیلی مدارس و مشاغل و قرنطینه در سراسر جهان به منظور كاهش سرعت شیوع این بیماری اعمال شده است. سرمایه گذاران با ترس از این که این اقدامات باعث می شود اقتصاد جهانی در رکود قرار بگیرد ، سهام خود را فروخته اند و منجر به خسارات شدید در بازارهای جهانی شده اند.

 

آشفتگی بازار سهام
آشفتگی بازار سهام

 

بیت کوین از نظر تاریخی در دوره های پریشانی بازار سهام عملکرد خوبی داشته است. برخی افراد بیت کوین را به عنوان یک پرچم هرج و مرج یا راهی برای حفظ و حتی افزایش ثروت خود در هنگام کاهش سایر دارایی ها می دانند. مطمئناً محیط فعلی بازار می تواند هرج و مرج تلقی شود ، با این حال قیمت بیت کوین درست همراه با سقوط بازار سهام کاهش یافته است. این جای تعجب دارد ، زیرا توانایی ارزهای دیجیتال برای محافظت در برابر آشفتگی بازار یکی از جالب ترین و موثر ترین موارد استفاده آن برای سرمایه گذاران بوده است.

 

اقدامات تحریک کننده و نقدینگی

برای کمک به جلوگیری از رکود اقتصادی و کاهش هزینه های مالی همه گیری کرونا ویروس ( COVID-19 ) بر روی اقتصاد ، بانک های مرکزی در سراسر جهان اقدامات جدی برای مقابله با افزایش ناگهانی(پامپ) نقدینگی به بازارها انجام داده اند. در حالی که آنها به طور بالقوه می توانند به تحریک اقتصاد کمک کنند ، این اقدامات همچنین با افزایش نقدینگی در بازار می توانند ارزش دلار آمریکا و سایر ارزهای فیات را کاهش دهند.

از بسیاری جهات ، این وضعیت دقیقاً همان چیزی است که بیت کوین برای آن ایجاد شده است. حجم بازار محبوب ترین ارز دیجیتال بیت کوین در حدود 21 میلیون کوین میباشد . با داشتن عرضه محدود ، بیت کوین برای حفظ ارزش خود طراحی شد در حالی که سایر ارزها به دلیل تورم قدرت خرید خود را از دست دادند. اما تاکنون اقدامات محرک بانکهای مرکزی تأثیر کمی بر قیمت بیت کوین داشته و مشخص نیست که آیا اقدامات بانک ها در آینده نزدیک بر قیمت بیت کوین تاثیر خواهد داشت یا خیر.

 

تقاضای بیشتر برای پرداخت و جابجایی انواع ارزهای فیات بصورت دیجیتال

همه گیری کورنا ویروس ( COVID-19 ) همچنین به حتم روند خرید و فروش و جابجایی انواع ارزهای فیات بصورت دیجیتالی را تسریع می کند. سازمان بهداشت جهانی از مردم می خواهد كه از پرداختهای بدون تماس به عنوان ابزاری برای كاهش شیوع کرونا ویروس  COVID-19 استفاده كنند. علاوه بر این ، با وجود ممنوعیت برخی بانک های مرکزی در چند کشور جهت استفاده مجدد از پول های کاغذی و سکه ای که به این بانک ها وارد میشود حاقل 14 روز قبل از توضیع دوباره آن را قانون نموده اند و همه این تمهیدات از آنجای است که گفته می شود کروناویروس( COVID-19 ) می تواند برای چندین روز بر روی سطوح زنده بماند . این بحث که دست زدن به پول نقد می تواند شما را بیمار کند ، حتما منجر به این خواهد شد که افراد بیشتری بسمت  فناوری پرداخت دیجیتال روی آورند .

 

تقاضای بیشتر برای پرداخت و جابجایی انواع ارزهای فیات بصورت دیجیتال
تقاضای بیشتر برای پرداخت و جابجایی انواع ارزهای فیات بصورت دیجیتال

 

علاوه بر این موضوع ، بازاری با ارزش مثل بیت کوین که به عنوان “سیستم الکترونیکی جابجایی همتا به همتا ” طراحی شده است هر شخصی فکر می کند که می تواند برای محیط فعلی کاملاً مناسب باشد. اما این هنوز صحیح نیست. عدم توانایی فعلی بیت کوین در این مقیاس  باعث می شود تا حد زیادی از آن به عنوان شبکه پرداخت نامناسب در شرایط فعلی باتوجه به حجم بالای بازار جهانی باشد. فن آوری های جدید مانند شبکه لایتنینگ می توانند در این زمینه کمک کنند ، اما آنها هنوز برای بکارگیری گسترده آماده نیستند. به همین ترتیب ، نیاز  به گزینه های پرداخت دیجیتال بیشتر برای افزایش قیمت بیت کوین به زودی بعید نیست.

 

شیوع ویروس کرونا و سرمایه گذاری در بیت کوین
شیوع ویروس کرونا و سرمایه گذاری در بیت کوین

 

حال با توجه به موارد فوق و گسترش کرونا ویروس( COVID-19 )  آیا باید بیت کوین خرید ؟

با توجه به موارد فوق و گسترش کرونا ویروس( COVID-19 )  و عدم برآورده شده انتظارات در این شرایط حساس از بیت کوین ، بهتر  است شما در انتظار فرصت مناسب برای خرید بیت کوین به بهترین نحو باشید. مطمئناً اتفاقاتی رخ خواهد داد که می تواند به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در آینده کمک کند ، مانند “هاوینگ” ، که باعث کاهش پاداش استخراج بیت کوین به نصف و کاهش سرعت آن در ایجاد سکه های جدید خواهد شد. اما قیمت ها همچنان می توانند در حال سقوط باشند ، بنابراین خطرات اینکه همین امروز بیت کوین بخرید را در نظر بگیرید  و با تحقیق و احتیاط به بازار محبوب ترین ارز دیجیتال بیت کوین وارد شوید .

درباره ی bitcoingah

وب سایت بیت کوین گاه - آخرین اخبار و اطلاعات به روز درباره بیت کوین ، سایر ارزهای دیجیتال ( آلت کوین ها ) ، شبکه بلاک چین ، ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال و آموزش و نحوه تریدینگ در بازار کریپتو کارنسی . هدف وب سایت بیت کوین گاه این است که بتواند با ایجاد مقالات سالم و بی نقص بستری مناسب برای بالابردن اطلاعات شما عزیزان درباره دنیای کریپتوکارنسی باشد.

مطلب پیشنهادی

ماکسی ماین چیست؟

ماکسی ماین “MaxiMine” چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه در این مقاله می خوانیم که چگونه ماکسی ماین به دنبال ارائه روشی آسان و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *